Vodnář – horoskop na rok 2016

V roce 2016 by lidé narození ve znamení zvěrokruhu Vodnář měli čekat nějaký velký úspěch. Týkat se bude buď něčeho spojeného se vzděláváním a nebo se bude jednat o nějaký velmi výhodný obchod. V některých měsících (hlavně v těch jarních a pak ještě v říjnu) budete mít sklony trochu zmatkařit, ale v takových situacích se zaposlouchejte do svého podvědomí, to vám nejlépe napoví, jaký bude nejlepší další krok. Podle horoskopu bude velmi důležitou roli hrát to, s jakou vervou vůbec do dalšího roku vkročíte. To ovlivní celý jeho průběh.

Nejlepší měsíce v roce 2016: červen, srpen, listopad

Nejhorší měsíce v roce 2016: leden, březen, duben

Práce: Pro většinu Vodnářů rok až do podzimu bude v zaměstnání ubíhat poklidně ve starých vyjetých kolejích. Žádná překvapení či velké změny vás v tomto období nečekají. Těch pár, co se rozhodně si najít nějakou novou práci, bude pod hodně velkým tlakem až do léta, během kterého se vše uklidní. Ale na podzim se začne chaos. Lidé kolem vás nebudou vědět kudy kam. Snažte se vzniklou situaci pozorovat spíše zpovzdálí, případně si připravte několik alternativních plánů, jak podle okolností postupovat. Podle horoskopu v roce 2016 by si všichni Vodnáři měli dávat extrémní pozor, když dostanou nějakou, na první pohled extrémně výhodnou, nabídku.

Zdraví: Můžete mít menší potíže ze stresem, na jaře se k tomu nejpravděpodobněji připojí o občasné migrény. Pilulky vám samozřejmě krátkodobě pomohou, ale bolest hlavy bude i náznakem, že byste měli mírně upravit svou životosprávu. Zohlednit byste měli jak změnu jídelníčku tak i využití volného času pro nějakou fyzickou aktivitu. Změny zavedené na jaře se vám pak promítnou do zdraví během celého roku. Na podzim se řiďte heslem „spěchat pomalu“, hrozí vám nějaký menší úraz.

Láska: Bez ohledu na to, jestli partnera máte nebo ne, v tomto roce očekávejte nějaké významné setkání s minulostí, které hodně ovlivní váš osobní život. Pokud již žijete ve vztahu, střídejte příjemné společné chvilky doma s nějakou zábavou s nejbližšími přáteli. Mělo by to být vyvážené a pokud chcete bít více doma, prostě tam někoho jednou za čas pozvěte. V druhé polovině roku mohou vztah mírně nabourávat pracovní povinnosti. Podle horoskopu Vodnáři kteří jsou single mají velkou šanci změnit svou situaci v létě nebo na podzim. Ale pozor, to neznamená, že máte jen tak sedět doma a čekat, až se objeví ta pravá láska. Bude to někdo, koho poznáte už v zimě při nějaké společenské události.