Horoskopy od 14-12-2015 do 20-12-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý první týden roku 2015

1. Beran – čeká vás několik velmi zajímavých příležitostí, jen  musíte postupovat opatrně. Vyhýbejte se konfliktům se spolupracovníky, jejich pomoc budete tento týden potřebovat. Snažíte se někoho zaujmout a on vaše snahy ignoruje? Zkuste trochu změnit přístup, koketování nahraďte upřímností. Snadno se unavíte, vyhýbejte se větší fyzické námaze.

2. Býk – podle horoskopu vaši práci v tomto týdnu nejvíce ovlivní předvánoční zmatky a jistý stres, který se vkrádá vždy, kdy hrozí nedodržení termínů. Předvánoční večírky jsou velmi zajímavou příležitostí, jak se s nějakým trochu blíže seznámit. Společné Vánoce by z toho ještě být neměly, ale co takhle se domluvit na Silvestra? Navzdory stresující situaci budete mít dobrou psychickou i fyzickou formu.

3. Blíženci – budete mít možnost vyřešit nějakou složitější záležitost úředního či bankovního typu. Jen musíte přitom postupovat diplomaticky, nic nedělejte silou. V rodině by měla vládnout příjemná atmosféra, ale pozor, pokazit ji mohou i nevinné lži. Dávejte si na sebe pozor, kolem vás je spousta virů.

4. Rak – v práci se bude šířit spousta různých fám a drbů. Než cokoliv budete předávat dál, raději si pořádně ověřte, jestli je to pravda. Nemá smysl si kazit pověst roztrubováním nesmyslů. Tento týden plný shonu ovlivní i fungování ve vztahu, velmi snadno se můžete pohádat. Dávejte si pozor za volantem a chodci – opatrně na přechodech.

5. Lev – čekají vás větší výdaje, což ale před vánočními svátky asi není nic překvapivého. Ale pozor, je zde i slušná šance, že se do konce pracovního týdne na vašem kontě objeví nějaká hezká sumička. Občas vztah může vzniknout jen díky nenápadnému ale velmi příjemnému gestu. Využijte vaši dobrou formu k nějaké fyzické aktivitě.

6. Panna – v tomto týdnu budete podle horoskopu muset řešit hodně věcí, bylo by rozumné si na všechno udělat plán, kterého se potom budete držet. Šance na lásku a nebo velmi vřelé oživení vztahu. I v zimě to může být romantické. Nepodceňujte první příznaky nemoci, bylo by lepší trochu zpomalit.

7. Váhy – i práci lze někdy skloubit s koníčky a zájmy. Tento týden budete mít příležitost, jen vás to bude stát trochu volného času. Spontánnost nejvíce pomůže nejen při hledání vztahu ale i při řešení různých záležitostí s partnerem. Bolest v krku lze první den zahnat horkými nápoji a bylinkami.

8. Štír – v zaměstnání byste postupně měli uzavírat letošní rok. Podle horoskopu týden bude o hodnocení minulosti a postupném plánování budoucnosti. Nyní byste se měli přesvědčit, že i v lásce vás může čekat hodně nečekaných překvapení. Od čtvrtka si dávejte pozor, co si oblékáte, nachladit se před svátky by nebylo příjemné.

9. Střelec – vydělávat peníze by nyní mělo být mnohem snadnější než obvykle. Tento týden by měl být velmi dobrý pro všechny, jejichž zaměstnání je nějak spojeno s financemi. Hledáte partnera? Nemusíte se rozhlížet po někom neznámém, blízko vás je někdo, kdo o vás projevuje skutečný zájem. Vhodný týden pro péči o vlasy a nehty.

10. Kozoroh – dělejte svou práci dobře, nemá smysl být nyní přehnaně ambiciózní. Máte dost svých starostí a povinností, nepřidávejte si k tomu další, protože nestihnete ani to, co musíte. Jestliže to ve vztahu skřípe, nejdříve se zeptejte sami sebe, kde leží skutečný problém. A pak ho s partnerem vyřešte. Váš organismus by potřeboval větší přísun vitamínů.

11. Vodnář – budete mít skvělou příležitost jak udělat dobrý dojem na své nadřízené. Pokuste se ji nepromarnit. Podle horoskopu to tento týden na romantiku rozhodně nevypadá, ale to nevadí, můžete se věnovat předvánočním zábavám s přáteli. Vyrovnejte příjem energie s jejím výdajem.

12. Ryby – než se pro něco důležitého v práci rozhodnete, velmi pečlivě si naplánujte pokud možno všechny první kroky. Máte velkou šanci na úspěch, ale také je zde nemalé riziko, že se vám to díky nepozornosti nepodaří. Při hledání lásky i ve vztahu se nesnažte cokoliv uspěchat. Stačí počkat a vše se vyřeší samo. Nachystejte si žaludek na sváteční orgie.