Horoskop na měsíc červen 2016

Horoskop na červen 2016
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – v měsíci červnu by se vám mělo podařit udržet rovnováhu mezi příjmy a výdaji. I nečekané utrácení, které se objeví po dvacátém, byste měli zvládnout bez větších potíží, protože v podobné době také přijde nějaký nečekaný příjem. V zaměstnání to bude podle horoskopu klidné, ale nečekejte větší změny. Těchto třicet dní vůbec není moc vhodných pro nějaké radikální kroky, jako je například nové zaměstnání. Raději se držte hesla, že je lepší vrabec v hrsti, kterého pevně držíte. Dejte si pozor na začátku měsíce, je lepší trochu ubrat a nevyčerpávat tolik organismus a psychiku,a byste to pak nemuseli řešit až do konce června.

Býk – můžete dosáhnout opravdu velkých úspěchů, ale základem nyní budou dobré vztahy s jinými lidmi. Pokud se v zaměstnání budete jen mračit a pro kolegy nenajdete vlídné slůvko, moc dobře se vám v červnu dařit nebude. Investice do nových znalostí a zkušeností se vám rozhodně vyplatí. Podle horoskopu přelom května a června bude plný lásky, i ti, kteří partnera ještě nemají, budou moci počítat se zvýšenou přitažlivostí v očích opačného pohlaví. A toho se dá snadno využít…

Blíženci – v zaměstnání sázejte na poctivost. Nemá smysl se vykrucovat, vymýšlet výmluvy, hledat nějaké cestičky kolem. Dělejte vše tak, jak se to má dělat, jednejte z každým upřímně a bez postranních úmyslů a je velmi pravděpodobné, že červen bude pro vás patřit k pracovně nejúspěšnějším měsícům. Bylo by rozumné doladit plány na léto a rozhodnout se, kolik času na odpočinek a pořádnou rekreaci můžete ještě obětovat. Ve vztahu to může být trochu náročnější, zvláště mezi desátým a patnáctým budete chtít všechno řídit, i kdyby to mělo být proti vůli vašich nejbližších.

Rak – jestliže přemýšlíte o změně zaměstnání, začátek a konec června jsou podle horoskopu pro to ideální. Zvláště na konci měsíce budete mít výrazně vyšší šance než obvykle. Budete také řešit několik výhodných nabídek, jak uložit peníze. Postupujte podle finančních možností a rezerv, které si musíte nechat na normální fungování a jako zálohu na nečekané výdaje. Zdravotně to bude také zajímavé. Začátek měsíce vás přivítá velkým přísunem energie a pozitivního myšlení. Pak začne ubývat trochu sil, ale psychicky na tom budete skvěle. Ale když se vám síly vrátí, vaše mysl bude nastavena spíše melancholicky a na svět budete hledět spíše s odstupem.

Lev – budete muset obětovat trochu více úsilí, aby to, co děláte normálně, mělo i normální výsledky na které jste zvyklí. Zvláště náročné to bude v zaměstnání ve druhém a třetím týdnu června, konec bude klidnější, mohli byste popřemýšlet i o nějaké dovolené nebo prodlouženém víkendu. Osmého až dvanáctého června nastane skvělý čas pro zahájení nějakých nových velkých kroků ve vašem životě. Mohou být pracovní, mohou se týkat rodiny či osobního života, obecně je to výtečná chvíle na významné změny. Během celého měsíce vás několikrát mohou přepadnout silnější migrény.

Panna – můžete se těšit na to, že cokoliv začnete dělat, vám půjde skvěle od ruky. Malinko to jen bude kazit fakt, že budete mít hodně línou náladu a usilovně pracovat se vám nebude moc chtít. Ale odměna bude podle horoskopu stát za to, takže by bylo rozumné svůj nepříliš aktivní přístup přeci jen překonat. Peníze nyní raději odkládejte mimo dosah, protože budete mít větší sklony k utrácení a nemá smysl před létem si dělat nějaké větší finanční problémy. Bylo by rozumné, kdybyste svůj červnový jídelníček opřeli hlavně o sezónní ovoce a zeleninu. Ke konci měsíce se vám ozve minulost, ale na její volání nebudete muset odpovídat.

Váhy – první dny měsíce června byste měli věnovat pečlivému plánování, co hodláte dělat a kdy to budete dělat. Pak už se stačí jen nachystaného rozvrhu držet a zasahovat do něj jen naprosto minimálně v situacích, kdy jiné řešení neexistuje. Díky tomu by se vám mělo podařit zvládnout celý měsíc naprosto v pohodě a bez větších stresů. Jen by bylo rozumné si do konce druhého týdne trochu více hlídat finance, aby vás nepřekvapil nějaký větší výdaj. Z hlediska lásky bude nejkrásnější úplný konec měsíce.

Štír – v první a třetí čtvrtině měsíce budete mít podle horoskopu několik velmi zajímavých nabídek, které mohou výrazně změnit váš profesní život. Jen pozor, nesmíte dělat nějaké zbrklé kroky. Vše musíte nejdříve pečlivě promyslet a pak také naplánovat, jak ty změny postupně a pomalu zavádět. Měsíc bude také vhodný pro různé kurzy a školení, které se týkají zvýšení profesních znalostí. Půjde vám to samo a investovaný čas i peníze se vám velmi rychle vrátí. Při drobnějších zdravotních problémech preferujte přírodní řešení.

Střelec – v zaměstnání by to mělo být střídavé. Na začátku měsíce byste podle horoskopu měli čekat hodně zmatků a nevyjasněných situací, pak by se vše mělo zklidnit a střed června prožijete v klidu a bez stresu. Pak se zase objeví menší chaos spojený se stresem před prázdninovým obdobím, aby nakonec vše znovu poklidně usnulo a až do konce měsíce jelo v poklidném tempu. Poslední třetina měsíce bude vhodná pro cestování – a nemusí jít jen o dovolenou, úspěšná by měla být i nějaká služební cesta. Nadcházející léto znamená i zvýšené množství různých zábav a kulturních či společenských akcí. Rostou šance na zajímavé seznámení…

Kozoroh – podle horoskopu se na červen můžete docela těšit. Zvláště pokud jde o záležitosti spojené s financemi a zaměstnáním. Práce vám půjde velmi dobře od ruky, získáte nové zkušenosti a máte možnost konečně vydělat výrazně více peněz. Šance na povýšení nebo úspěšnou změnu zaměstnání jsou také velmi vysoké, stačí jen chtít a nebát se udělat ten první krok. Jen vás nesmí úspěchy ukolébat. Jděte stále vpřed, hledejte nové možnosti a využívejte dobré konstelace hvězd. Pokud hledáte lásku, řiďte se více intuicí a méně rozumem.

Vodnář – měli byste být hodně opatrní. Vypadá to, že je ve vašem zaměstnání někdo, kdo vám nic dobrého nepřeje a v červnu bude mít podle horoskopu výrazně větší vliv než obvykle. Snažte se držet spíše vzadu, moc na sebe neupozorňujte a dělejte své povinnosti co nejdokonaleji. Pak by se neměly objevit větší problémy a negativní vlivy postupně ustoupí. Navíc pokud budete pečlivě a v klidu pracovat, na konci měsíce bude vaše úsilí velmi příjemně oceněno. Víkendy byste měli trávit aktivněji, vašim očím a zádům nejlépe prospějí procházky v přírodě.

Ryby – na konci května a hlavně na začátku června by se měla situace ve vašem zaměstnání výrazně zlepšit a tento pozitivní trend bude pokračovat přibližně do dvacátého. Pak situace bude stagnovat, ale rozhodně by vás nemělo čekat nic špatného. Mezi patnáctým a dvacátým zažijete nějaké velmi zajímavé setkání, které vás bude velmi inspirovat. Podle horoskopu na tom budete se zdravím celkem v pořádku, psychická kondice bude téměř na vrcholu a jediné problémy si můžete způsobit tím, že přeceníte při sportu či práci své síly. Ale i v takové situaci váš organismus bude mít velmi dobré regenerační schopnosti.