Horoskopy od 25-07-2016 do 31-07-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý týden roku 2016

1. Beran – využijte v zaměstnání svou zvýšenou kreativitu. Nebojte se přinášet nové nápady, proberte je ve větší skupině a pak se vrhněte na realizaci. Ve vztahu se situace bude stabilizovat, nově zamilované čekají dlouhodobé plány, single si tento týden mohou nezávazně užívat. Omezte zátěž na kolena, plavání je nyní lepší než běhání.

2. Býk – týden je podle horoskopu vhodný pro veškeré rodinné podnikání a pracovní aktivity realizované ve větší skupině lidí. Finanční stabilitou může otřást i jeden rozmarnější večer. V lásce raději nevyvíjejte jakoukoliv přehnanou iniciativu. Vše se samo začne vyvíjet v požadovaném směru. Vaše tělo vysílá signály, že byste měli trošku zpomalit.

3. Blíženci – rozvrhněte si výdaje na každý den a pokuste se nechat v záloze vždy nějakou malou rezervu. A pokud ji udržíte do neděle, užijte si to a nebo si kupte něco, co potěší vaši duši. Popřemýšlejte, jestli ve vztahu dostáváte tolik, kolik si zasloužíte a jestli ne, tak by bylo rozumné situaci postupně změnit. Klíčem k dobré náladě je dobrá fyzická kondice.

4. Rak – ke konci týdne se na vás ve financích nebo nějaké důležité pracovní záležitosti usměje štěstí. Do té doby ale budete muset pracovat s opravdu vysokým nasazením. Hledáte lásku? Nebojte se ukázat i kousek svého nitra a vše půjde mnohem lépe. Vaše pokožka je nyní hodně citlivá na sluníčko a alergeny.

5. Lev – tento týden by vás měla čekat nějaká úřední záležitost nebo vyřizování papírů. Dobře se připravte a výsledek vás příjemně překvapí. Lásku si nejvíce vychutnáte v přírodě nebojte se vyzkoušet nepoznané. Dobrá nálada se odrazí i na vaší fyzické formě. Nyní byste měli pocítit příliv čerstvých sil.

6. Panna – nějaká vaše vášeň, zájem nebo koníček se nyní může velmi hodit v zaměstnání a není nic příjemnějšího, než když je možné spojit příjemné s užitečným. Příležitostí k flirtu bude hodně, romantické situace by se měly objevit také, ale nemá smysl čekat, že se drobné potěšení přerodí na něco trvalého. Podle horoskopu byste na tom se zdravím měli být dobře.

7. Váhy – pracovně i finančně to budete jednou nahoře a pak hned zase dole. Týden bude dosti stresující. V lásce je to vhodný týden pro různá dlouhodobá rozhodnutí. Své kroky si ale pořádně promyslete. Přechozená nemoc vás ve finále může zahnat na několik dní do postele, nepodceňujte ani drobné příznaky.

8. Štír – popřemýšlejte o tom, co opravdu očekáváte od vašeho zaměstnání a jestli má vaše práce budoucnost. Nikdy není pozdě udělat nějakou výraznou změnu, která vás nasměruje na mnohem lepší dráhu. Podle horoskopu by měl být tento týden plný lásky a vášně, vychutnávejte si to. Váš organizmus potřebuje vyváženou dávku minerálů a vitamínů.

9. Střelec – dávejte si pozor na lidi ve svém okolí a hlavně na ty, kteří najednou vám přehnaně začínají projevovat svou přízeň. Je za tím něco falešného. V zaměstnání se raději spoléhejte jen na ověřené přátele. Láska má někdy naprosto nečekané podoby, ale pak je to vše mnohem příjemnější a zajímavější. Pravidelně procvičujte páteř, bolesti zad dokážou pěkně potrápit.

10. Kozoroh – vyřiďte si rychle všechny povinné platby a pak část ušetřených peněz odložte na příští měsíc. Očekávejte, že budete muset vyřizovat nějaké záležitosti, které vás budou odtrhávat od práce. Podle horoskopu může tento týden nastat situace, kdy se vám bude zdát, že přátelství by se mohlo změnit i na něco více. Dobře své kroky promyslete. Masáž by vám prospěla.

11. Vodnář – nemá smysl některé věci rozebírat do detailů a zkoumat, co by bylo kdyby. V práci dělejte, co máte a nevěnujte se nějakým vedlejším záležitostem. Někdo bude chtít manipulovat vašimi city, nenechte se vlákat do pasti. Trápí vás delší dobu nějaké drobné zdravotní potíže? Návštěva u odborníka problémy vyřeší.

12. Ryby – v zaměstnání se řiďte svým názorem a intuicí. Nemá smysl dělat některé věci jen proto, že je dělají jiní lidé. Většina se také může mýlit a navíc se velmi často mýlí. Krátkodobé vztahy, kde to skřípe, by se měly buď rychle uzdravit nebo radikálně ukončit. Beze změn to lepší nebude. Vaše srdíčko čeká nyní trochu větší zátěž.