Horoskopy od 24-10-2016 do 30-10-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý třetí týden roku 2016

1. Beran – přichází týden pozitivních změn. Akceptujte je, protože s postupem času se díky nim velmi výrazně zlepší vaše pracovní pozice i spokojenost v zaměstnání. Hádky a spory ve vztahu konečně skončí a vy si budete moci užívat láskyplných sedm dní. Což takhle zavolat zubařovi?

2. Býk – podle horoskopu můžete očekávat větší výzvu. Nebojte se jí, vykasejte rukávy a potom shrábněte zaslouženou odměnu. Býci ve vztahu mohou mít menší potíže se zachováním domácí pohody. Oběma stranám bude stále něco vadit. Single čeká příjemný týden. Vychutnávejte si na procházkách každou chvilku, kdy svítí sluníčko.

3. Blíženci – chybí vám nové nápady nebo zajímavá inspirace? Nestyďte se a zeptejte se správného kolegy. Jeho přístup a pohled bude pro vás osvěžením. Nebojte se lásky. Co bylo v minulosti se už rozhodně nepočítá a na váš vztah by to nemělo mít žádný vliv. Bolesti páteře bychom neměli podceňovat.

4. Rak – nadcházejících pět pracovních dní je výborných pro změnu zaměstnání či pracovního zařazení. Nové věci vám půjdou skvěle od ruky. Ve vztahu můžete převzít iniciativu, záleží to jen na vás. Single by už neměli čekat na zázrak, který přijde jen tak sám od sebe. Dostatek spánku je to, co vaše tělo nejvíc potřebuje.

5. Lev – bylo by rozumné si v pondělí sestavit nějaký plán výdajů na celý týden. A pak se ho pečlivě držet, protože podle horoskopu budete mít velké pokušení zbytečně utrácet. V rodinách by měla být pozornost rozložena rovnoměrně, děti jsou důležité, ale celý svět se kolem nich netočí. Podle horoskopu lidem ze znamení Lva mohou hrozit časté migrény.

6. Panna – v práci bude docela rušno, některé lidi čekají problémy, jiní lidé si tento týden opravdu vychutnají. Vy budete patřit do té druhé skupiny, takže přistupujte ke všemu s úsměvem. Single by měli popřemýšlet, jestli není na čase vyzkoušet nové způsoby, jak se s někým seznámit. Pomoci mohou i nové technologie. Nepodceňujte škrábání v krku.

7. Váhy – osud vám nabídne výjimečnou šanci, využijte ji, protože taková příležitost, jakou budete mít tento týden, se moc často nenaskytne. Vztah dokáže oživit i trocha bláznivé a nevázané zábavy. Vyzkoušejte dosud nepoznané. I když bude ošklivé počasí, dopřejte tělu dostatek pohybu na čerstvém vzduchu.

8. Štír – v zaměstnání vás čeká docela dusno. Nadřízení budou mít zrak jako ostříži a zareagují na každou drobnou chybičku. Pokuste se jich vyvarovat. Single se mohou pomalu začít radovat. Velká láska je opravdu blízko, teď jen nic neuspěchat. Podle horoskopu byste si více měli chránit krk a také se vyhýbat prašnému prostředí.

9. Střelec – povinností bude hodně a určitě se jim nevyhýbejte. Vše se vám podaří zvládnout a nějaká menší odměna vás nemine. Popřemýšlejte, jestli už není čas udělat pár menších vánočních nákupů. Problémy ve vztahu řešte ihned, nemá smysl je odkládat a nechávat narůst do obludné velikosti. Trochu byste měli upravit stravovací návyky, zvláště co se týká pravidelnosti.

10. Kozoroh – je nejvyšší čas dokončit co nejvíce rozdělaných povinností. Jinak vás budou brzdit v rozletu a znemožní využít část šancí, které se vám brzy naskytnou. Sice máte pravdu, ale tvrdohlavostí ničeho nedosáhnete. Někdy se stačí jen usmát a přitulit a máte vyhráno. Dávejte si pozor na tučná jídla a cholesterol.

11. Vodnář – profesionální přístup a pečlivost budou slavit úspěch. Pokud vidíte, že někdo něco dělá špatně, nebojte se mu to říci a také přiložte ruku k dílu. Získáte vděk, který se vám v budoucnu zúročí. Single mají šanci prožít velmi bouřlivý románek, ale nic stálého nečekejte. Doplňujte vitamín C, trochu vašemu tělu chybí. Což takhle nasbírat trochu šípků…

12. Ryby – podle horoskopu si v zaměstnání budete moci trochu odpočinout. Práce vás rozhodně nezavalí a navíc konečně vaše dřívější námaha začne přinášet pozitivní výsledky. V tomto týdnu vášeň nebude na prvním místě, spíše budete cítit potřebu stability a klidu. Dobrá masáž uvolní nejen tělo, ale i mysl.