Vodnář – horoskop na rok 2017

Rok 2017 vypadá pro lidi ze znamení Vodnář celkem zajímavě. Čeká je několik změn, které významněji zasáhnou do jejich životů. Většina z nich bude k lepšímu, ale musíte počítat i s tím, že celý rok úplně růžový nebude. Zvláště v únoru a v říjnu se mohou stát věci, které do vašeho života vnesou trochu nemilé atmosféry.  Ale vše se brzy vyřeší. Na konci roku vás události nasměrují na úplně nové koleje. Podle horoskopu budou vašimi nejlepšími průvodci kreativita a velmi dobře vyvinutá intuice.

Nejlepší měsíce v roce 2017: duben, srpen, prosinec

Nejhorší měsíce v roce 2017: únor, květen, říjen

Práce

Podle toho, jak to vidí horoskop, největší úspěch budou mít Vodnáři, kteří pracují v menších kolektivech nebo jejich zaměstnání je nějakým způsobem spojeno s tvůrčí činností. Od srpna se budete hodně koncentrovat na vydělávání peněz a vaše snaha bude odměněna. Ale souběžně s vyššími příjmy budete mít sklony mnohem více utrácet. Dávejte si velký pozor, aby vaše příjmy byly stále vyšší než výdaje a aby vaše finanční rezerva neustále rostla. V roce 2017 přemýšlejte možno v dlouhodobém časovém horizontu, na realizaci všech svých pracovních plánů budete potřebovat hodně času.

Zdraví

Pokud se rozhodnete věnovat pravidelně nějaké fyzické aktivitě, podle horoskopu by vás v roce 2017 neměly čekat nějaké závažnější problémy. Vaše forma poroste a zároveň se zlepší celková obranyschopnost organismu. Jen musíte dávat pozor na to, abyste dobře dokázali rozložit své síly. Během léta vás zaujme něco na alternativní medicíně a začnete se hlouběji zajímat o zdravý životní styl. Přistupujte k novým informacím s jistým odstupem, ne vše má smysl dělat okamžitě. Mnoho záležitostí je lepší rozložit v čase. Vodnáře trpící častými migrénami rok 2017 příjemně překvapí – jejich potíže se budou objevovat zřídka a nebudou tak intenzivní.

Láska

Bez ohledu na to, jestli jste ve vztahu nebo single, v roce 2017 vás podle horoskopu čeká nějaká velmi zajímavá milostná intrika. Šťastně zamilované vystaví pokušení, kterému bude možná velmi těžké odolat, lidé bez partnera se bezhlavě vrhnou do víru vášní. Celkově to vypadá, že Amor bude v tomto roce létat jako šílený a své šípy bude vystřelovat úplně na slepo, přinejmenším pokud jde o lidi ze znamení Vodnář. Jen si dávejte pozor, aby po skvělém flirtu či romantickém víkendu nepřišla morální kocovina.