Horoskopy od 09-01-2017 do 15-01-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
druhý týden roku 2016

1. Beran – začněte si plánovat všechny důležité věci. Je lepší být trochu dopředu než se zoufale pokoušet dohnat ztracený čas. Vaše peněženka by si nyní měla trochu oddychnout. Některé vaše nápady a koníčky mohou v tomto týdnu vyvolat u partnera jistou nevoli. Dobrá zábava znamená psychický komfort a ten vám přinese i celkově lepší kondici.

2. Býk – v zaměstnání můžete cítit trochu více únavy. Také možná budete otrávenější z monotematických povinností. Pokuste si to nezošklivovat, pocit postupně sám od sebe zmizí. Tento týden je podle horoskopu jako stvořený pro lásku, kterou si mohou vychutnat Býci ve vztahu i ti, kteří jsou single. Pravidelná ranní cvičení by vám výrazně zlepšila kondici.

3. Blíženci – v tomto týdnu by se obnos na vašem kontě měl trochu zvýšit. Dobře si naplánujte výdaje na celý měsíc. V zaměstnání bude nejnáročnější středa a čtvrtek. Drobný flirt možná není úplně nevinný, ale také se kvůli němu svět nezboří. Nejíte v poslední době příliš mnoho různých bílkovin?

4. Rak – v zaměstnání se může objevit několik nových povinností. Přijměte je s úsměvem, k nutnému zlu se musíme občas postavit čelem. Vaše schopnost se vcítit do pocitů druhých bude tento týden výrazně silnější. Pomůže vám to i ve vztahu a také pokud se teprve snažíte nový vztah navázat. Snažte se nerozčilovat, mohlo by se to odrazit na potížích s trávením a nespavostí.

5. Lev – podle horoskopu byste na nedostatek hotovosti nyní neměli naříkat. V zaměstnání vás čeká menší krize a možná i pocit vyhoření. Snažte se na svých povinnostech najít pozitiva. Zlepšit večerní atmosféru ve vaší domácnosti může pár drobných detailů, jako například svíčka u večeře či tlumenější světlo. Na sportování či cvičení tento týden nebudete mít moc chuť.

6. Panna – snažte se i o nějaký přivýdělek bokem mimo vaše obvyklé pracovní činnosti. Sice vás to bude asi stát trochu volného času, ale výrazně vám to může vylepšit situaci v domácím rozpočtu. V lásce budete nejvíc hledat podporu a pochopení. Psychické i fyzické baterky vám pomůže dobít příjemný relax u domácího klidu.

7. Váhy – podle horoskopu budete nastaveni v tomto týdnu spíše na kompromisy. Proto nemá smysl se v zaměstnání vrhat do jakýchkoliv sporů a hádek. Stejně byste se ve finále rozhodli před přímým střetem couvnout. To samé se týká i vztahů, v domácích sporech budete mít spíše defenzivní nastavení. Větší únavu či mírné závratě může způsobovat nedostatek čerstvého vzduchu.

8. Štír – v zaměstnání se starejte hlavně o sebe a své povinnosti. Nemá smysl příliš pomáhat lidem, kteří o to nestojí a nebo kteří nikdy nedokázali prokázat sebemenší vděčnost. Pozor na žárlivost, dokáže pokazit i tu nejkrásnější atmosféru. A snažte se flirtováním žárlivost nevyvolávat. Váš organismus by si měl se zimou skvěle radit, případně ho můžete ještě podpořit vitamínem C.

9. Střelec – stále vás pronásleduje jistý nedostatek pracovního nadšení. Hodně povinností vám bude připadat zbytečných a některé se bude dát odložit i na příští týden. Stačí, když si v práci najdete nějakého dobrého spojence. Šance poznat někoho nového, kdo by ovládl vaše srdce, jsou podle horoskopu minimální. Ve vztazích vás čeká mírná stagnace. Bylinkové čaje jsou skvělý nápoj.

10. Kozoroh – podnikatelé a lidé pracující s financemi budou mít úspěšný pracovní týden.  Nebojte se využívat nové příležitosti. Příliš velké množství společenských akcí může způsobit, že trochu budete zapomínat na svého partnera. Pokuste se mu to vynahradit v pátek nebo sobotu. Stres může silně ovlivnit fungování vašeho organismu.

11. Vodnář – do čtvrtka by to mělo být finančně trochu náročnější, ale pokud se postaráte, vše se dá zvládnout. O víkendu už nebudete pod takovým tlakem. Váš vztah bude tento týden obohacen o stabilitu a nečekaný romantický náboj. Single by při hledání partnera měli vyvinout trochu více iniciativy. Vaše odolnost na různé bacily je vyšší, ale přeci jen nejste z železa.

12. Ryby – v tomto týdnu byste měli dostat několik zajímavých nabídek, které v dlouhodobém horizontu přinesou velký zisk. Jen nesmíte kvůli nim riskovat krátkodobou finanční stabilitu. Ve vztahu mnoho věcí dokáže vyřešit důvěra v partnera a případně klidný rozhovor. Kam můžete dojít pěšky, nejezděte autem ani hromadnou dopravou. Vaše tělo touží po pohybu.