Horoskopy od 02-01-2017 do 08-01-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
první týden roku 2016

1. Beran – nečekejte zázraky, ale nový rok by podle horoskopu měl pro vás začít z profesního hlediska opravdu celkem zajímavě. Svátky a konec roku byly pro rozhádané vztahy velkou šancí dát vše do pořádku. Pokud se to nepodařilo, zkuste to ještě o víkendu, který lásce bude opravdu přát. Odlehčete trochu jídelníček a hlídejte si dostatek spánku.

2. Býk – v práci bude nejdůležitější udržet dobrou atmosféru. Vyhýbejte se zbytečným sporům a řiďte se heslem, že moudřejší ustoupí. Na ostré lokty je vždy dost času. Partner si vás možná během pracovní části týdne moc všímat nebude, ale vynahradí vám to o víkendu. Bez ohledu na počasí snažte se chodit na procházky.

3. Blíženci – velké výprodeje možná lákají, ale nemá smysl už utrácet. Naopak byste měli podle horoskopu začít přemýšlet, jak si vytvořit nějakou menší rezervu na nečekané výdaje. Nenápadný rozhovor může skončit u šálku kávy či čaje. Pokud máte chuť na flirtování, nyní je vaše šance. Bylinkové čaje a hodně vitamínu C dokážou zastavit nachlazení v počátcích.

4. Rak – pokud chcete tento týden dosáhnout velkého úspěchu v zaměstnání, budete muset trochu riskovat. Pokud vám stačí zůstat na svém, držte se ustálených postupů. Svátky a konec i začátek roku byly zajímavou příležitostí k seznámení. A některé známosti stojí za to prohlubovat. Ani v zimě nezapomínejte na správný pitný režim.

5. Lev – můžete mít dojem, že jste unavení a nemáte moc sil na vaše obvyklé povinnosti. Není to pravda, je to jen efekt zmatků v posledních dvou týdnech. Ve středu by se vše mělo začít vracet do starých kolejí. Kamarádství se může postupně změnit na něco více, stačí jen chtít. Raději se vyhýbejte veřejnému stravování v neznámých místech.

6. Panna – pokud si někdo prodlouží dovolenou, čekejte, že část jeho povinností padne na vás. Možná to bude trochu náročné, ale také je to šance dokázat, že máte na víc, než si všichni dosud mysleli. Ve vztazích to zavane nudou, rozhýbat ji může nějaký divočejší večírek. Možná když přestanete tolik přemýšlet o tom, jak jste nemocní, část zdravotních problémů „zázračně“ zmizí.

7. Váhy – do týdne podle horoskopu vstoupíte se spoustou zajímavých nápadů. Později ale zjistíte, že je důležitější řešit aktuální problémy. Ale to neznamená, že ty nápady nebudete moci využít, jen to chce trochu trpělivosti. Láska občas chodí naprosto nečekanými cestami. Problémy s pletí mohou vycházet z příliš těžké stravy.

8. Štír – příkazy nadřízených nebo nápady obchodních partnerů se vám budou zdát trochu nesmyslné a nebo přinejmenším hodně uspěchané. Nehádejte se s nimi, ale snažte se postupovat po svém. Single se na tento týden mohou těšit. Příležitostí k seznámení bude docela dost. Sníženou odolnost může doprovázet migréna. Snažte se vyhýbat bacilonosičům.

9. Střelec – v práci se podle horoskopu objeví několik záležitostí, které od vás budou vyžadovat větší koncentraci a plné nasazení. Na odměnu moc nespoléhejte, ale nebojte, trpělivost přináší ovoce. Ve vztazích přichází dobrý čas na vážnější rozhovor, jak si představujete budoucnost v delším časovém horizontu. Váš organismus se ozve a naznačí vám, jestli jste ho v předchozích dvou týdnech příliš nepřetěžovali.

10. Kozoroh – na nudu určitě nebudete naříkat. Využijte svobodu, kterou vám vaše práce umožňuje a roztáhněte křídla. Bylo by rozumné věnovat práci i trochu svého volného času. Pokud vám to ve vztahu neklape, nečekejte, že se to tento týden zlepší. Možná je čas na vážnější rozhovor a nebo radikálnější kroky. Pravidelné cvičení by vám opravdu prospělo.

11. Vodnář – neotevírejte peněženku příliš zbrkle. Výprodeje možná lákají, ale popřemýšlejte pořádně, jestli vám ty nákupy opravdu přinesou štěstí a jestli náhodou lákavá cena vás netlačí k pořizování něčeho, co ve skutečnosti vůbec nepotřebujete. Vodnáři ve vztahu si vychutnají lásku partnera. Single bohužel čeká jistý pocit prázdnoty. Vaše zdravotní situace se moc nezmění.

12. Ryby – v zaměstnání i během podnikání vás nyní čeká docela tvrdý boj o udržení pozic. Nečekejte nějaké benefity, prostě se musíte o vše, čeho se vám podařilo dosáhnout poprat. Nechte se partnerem příjemně překvapit, zvědavost může zmařit spoustu hezkého. Podle horoskopu by se single měli vrhnout do víru společenských vášní. Možná budete mít menší potíže s usínáním, ale na vaší celkové formě se to zatím neodrazí.