Horoskop na měsíc leden 2017

Horoskop na leden 2017
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – pánem svého osudu jste hlavně vy. Nemá smysl hledat vinu všude kolem, máte dost sil a schopností vše změnit. Vstup do nového roku je skvělou příležitostí, jak začít dělat některé věci jinak a lépe. Jestliže hledáte nové zaměstnání, nyní můžete konečně své touhy začít realizovat. Výsledek vás velmi příjemně překvapí. Leden roku 2017 může být podle horoskopu pro lidi ze znamení zvěrokruhu Beran zajímavý i z hlediska lásky, zvláště v poslední čtvrtině.

Býk – v lednu se koncentrujte hlavně na důležitých záležitostech. Zvláště v zaměstnání se nenechte rozptylovat nějakými banalitami, kterým někdo přikládá mnohem větší důležitost, než mají ve skutečnosti. Počítejte s tím, že v druhé polovině měsíce můžete být trochu podrážděnější než obvykle, dávejte si hodně pozor na jazyk, protože některá slova se později velmi špatně berou zpátky. Začátek a konec ledna budou ideální pro rodinný život a příjemná společenská setkání.

Blíženci – leden roku 2017 nebude pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Blíženci tím nejlepším měsícem. Na začátku je čekají různé zmatky a i když se to po desátém na chvíli uklidní, konec měsíce bude zase chaotický. A to jak v zaměstnání tak i v domácnosti. Finančně se budete léčit po trochu náročnějším prosinci, ale s mírně utaženým opaskem by se vám vše mělo podařit zvládnout. Na zdraví byste si celkově neměli stěžovat, případné potíže budou čistě sezónního rázu.

Rak – jestli čekáte, kdy se konečně objeví ta velká láska, začněte se pořádně rozhlížet kolem sebe. A rozhodně ji nehledejte doma. V lednu budete mít několik velmi zajímavých společenských setkání, kterých byste se rozhodně měli zúčastnit. A tam se váš život může ze dne na den změnit. Pokud partnera máte, očekávejte, že leden bude jedním z nejzajímavějších a nejpříjemnějších měsíců za poslední dobu. Podle horoskopu byste měli začít řešit všechny potřebné preventivní prohlídky.

Lev – první dva týdny byste se měli trochu více věnovat rodině a nejbližším. Času na to budete mít dost, v zaměstnání vás žádné velké zmatky nečekají. Teprve druhá polovina měsíce ledna vám připomene, že v roce 2017 vás čeká i spousta nových věcí, se kterými dosud nemáte příliš velkou zkušenost. Bylo by dobré popřemýšlet o zvýšení kvalifikace, nemusíte začít hned, stačí když se postupně budete připravovat na získávání nových znalostí. Single mohou v lednu potkat někoho zajímavého, ale lásku na celý život od tohoto románku raději nečekejte.

Panna – i když to tak možná na první pohled nebude vypadat, vaše plány a sny se podle horoskopu postupně začínají realizovat. Jen to chce trpělivost a neměli byste příliš tlačit na pilu. V lásce vás čekají trošku těžší chvilky mezi dvanáctým a sedmnáctým, jinak by tento měsíc měl být celkem v pořádku. Během těch několika smolnějších dnů se raději mírně stáhněte a snažte se nereagovat jen na základě emocí. Stálo by za to popřemýšlet nad mírnou úpravou jídelníčku.

Váhy – podle horoskopu byste si v lednu (ale i celkově v roce 2017) měli dávat pozor na to co a komu říkáte. Zvláště pokud se rozhodnete probírat nějaké osobnější záležitosti, vždy popřemýšlejte, jestli je nutno informovat o všech detailech a jestli osoba, které to říkáte, nemůže dané informace zneužít. Obklopuje vás docela hodně lidí, kteří to s vámi nemyslí moc dobře. V lednu byste se měli více soustředit na své zdraví, je to dobrý čas, kdy budete mít dost sil se zbavit některých škodlivých návyků.

Štír – postupem času v lednu zjistíte, že rok 2017 bude pro vás a váš profesní život výrazně lepší než roky předchozí. První náznaky by se měly objevit kolem desátého. V práci docení vaše snahy a to nejen slovy. Pokud chcete, aby pozitivní hodnocení bylo ještě lepší, vykasejte rukávy a vrhněte se s plnou energií a optimismem do práce. Budete mít schopnost motivovat lidi kolem vás, ukáže se, že máte v sobě i vůdčího ducha. Poslední víkend v měsíci je nejlepší pro nějakou romantičtější událost.

Střelec – nic se neděje náhodou. Události na začátku ledna, které vás podle horoskopu čekají, jsou jen logickým následkem kroků, které jste podnikali v posledním kvartále. Z několika záležitostí budete příjemně překvapeni, ale jiné zase budou od vás vyžadovat trochu sebereflexe. Na druhou stranu nesmíte zapomínat, že chybami se člověk učí a životní zkušenosti pro vás budou v budoucnosti k nezaplacení. O lásku musíte bojovat, nikdy nic samo jen tak nepřijde.

Kozoroh – rok 2017 se pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Kozoroh začne docela klidně. Nebudou vás tlačit nějaké velmi nutné povinnosti, nečekají vás také žádná překvapení – ani pozitivní ani negativní. Období klidu by bylo rozumné využít k dohánění různých restů, které vám zůstaly z minulosti. V druhé polovině by se to vše mělo radikálně změnit. A vy se před změnami budete bránit. Ale ve skutečnosti byste k nim měli přistupovat jako k výzvě. Opusťte tu svou klidnou ulitu a zariskujte trochu. Máte na to a vložená námaha se vám mnohonásobně vyplatí.

Vodnář – leden by měl být v zaměstnání podle horoskopu překvapivě klidný. Trochu zmatků čekejte jen na začátku měsíce, kdy se část lidí nebude příliš schopná posbírat po svátečním volnu a silvestrovských oslavách. Nepomáhejte jim, sami si se vším poradí, jen jim to trošku bude trvat. Ale ve vztahu to může být v tomto měsíci trochu náročnější. Partner bude dosti podrážděný a zbytečně bude vybuchovat. Párkrát to sice snesete a vyřešíte mlčením, ale nakonec i vám bouchnou příslovečné saze. Vše se podaří vyřešit dlouhým a klidným rozhovorem, kde by si obě strany měly poctivě otevřít srdce.

Ryby – pokud chcete, aby váš vstup do roku 2017 byl úspěšný, musíte také trochu změnit svůj přístup k práci a okolí. Pokud to neuděláte, vše bude fungovat jako v minulých měsících a přitom vy rozhodně máte na víc. Zvláště se snažte odbourat negativní pohled na svět kolem vás, není nutno koukat růžovými brýlemi, ale určitý životní optimismus vás nabije pozitivní energií a spoustu věcí vám ulehčí. Počítejte s tím, že do desátého až patnáctého budete mít trochu hlouběji do kapsy, ale všechno se dá zvládnout, nemá smysl kvůli menším nedostatkům dělat dluhy.