Horoskopy od 10-04-2017 do 16-04-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
patnáctý týden roku 2017

1. Beran – opravdu raději moc neutrácejte. Tento týden může být finančně náročnější a nemá smysl ve čtvrtek zjistit, že máte úplně prázdnou kapsu. Dobře fungující vztah znamená i schopnost najít vždy takový kompromis, který bude vyhovovat oběma stranám. Dejte si pozor na suchou kůži na nohách.

2. Býk – měly by se objevit nějaké korunky. Udělejte si radost koupí něčeho hezkého. Single by měli trochu popřemýšlet, jestli jejich požadavky na to, jak by měl vypadat ideální partner, nejsou příliš veliké. Podle horoskopu můžete být trochu více ve stresu, než jste si v posledních týdnech navykli.

3. Blíženci – v zaměstnání můžete mít trochu problém se soustředěním. Raději se věnujte jen jedné aktivitě a další začínejte až vše dokonale dokončíte. Sliby jsou krásná věc, ale v lásce se raději držte faktů a konkrétních věcí podložených činy. Nezatěžujte moc záda, snažte se raději nic těžkého netahat.

4. Rak – přichází čas na realizaci vašich snů a plánů. Nebojte se vykasat rukávy a vrhnout se s plným nasazením do práce. Výsledek vás velmi mile zaskočí. Single budou mít kolem víkendu větší šance se zamilovat. Podle horoskopu se může ozvat nějaký menší zdravotní problém, který jste považovali už za vyřešený.

5. Lev – po finanční stránce by se vám mělo v následujících pěti pracovních dnech velmi dařit. V zaměstnání očekávejte menší zmatky, možná budete muset rychle reagovat na neustále se proměňující situaci. Můžete očekávat nějakou zprávu nebo telefonát spojený s minulostí. Vaše srdce začne bít rychleji. První symptomy nachlazení nepodceňujte.

6. Panna – nové povinnosti budou sice znamenat trochu více práce, než se je dokonale naučíte, ale za nedlouho vám přinesou výrazně lepší příjmy. Ve vztahu je nejdůležitější pravda. I kdyby někdy trochu bolela, na lži společný život stavět nelze. Zdraví a energii vám v tomto týdnu bude spousta lidí závidět.

7. Váhy – chcete změnit práci? Ve skutečnosti to vůbec není tak těžké, jak se může na první pohled zdát. Stačí udělat první krok a pak už to půjde samo. Podle horoskopu tento týden hodně přeje romantice. Večery mohou být opravdu krásné. Snažte si trochu víc hlídat spotřebu soli.

8. Štír – z výsledků své práce byste měli být v tomto týdnu opravdu spokojeni. Půjde vám od ruky a dá se říci, že vše, čemu se budete věnovat na plno, vám přinese opravdu velký zisk. Partner pro vás chystá nějaké milé překvapení. Nezapomínejte pravidelně tělu dodávat vitamín C a hořčík.

9. Střelec – loajalita k zaměstnavateli bude odměněna. S růstem firmy porostete i vy a také vaše odměny. Podle horoskopu nadchází výborný týden pro všechny, kteří plánují svatby nebo zásnuby. Láska nezná hranice. Velmi často léky na drobné zdravotní problémy mnohem lépe nahradí přírodní léčba.

10. Kozoroh – věřte si. Máte rozhodně na víc, ale potřebujete věřit svým vlastním schopnostem. Nenechte se kýmkoliv zviklat, lidé, kteří vás podceňují, nevědí, jaký je ve vás potenciál. Vztah může mírně narušovat emoční nestabilita. Pokud vám lékař doporučí nějaké větší vyšetření, nevyhýbejte se mu.

11. Vodnář – tento týden není podle horoskopu úplně ideální pro řešení různých finančních záležitostí. Raději si projednávání ohledně odměn a platu odložte na příští týden. Chvíle, které prožijete s partnerem, si budete pamatovat opravdu velmi dlouho. Dávejte si pozor na vyšší tlak a potraviny s větším objemem cholesterolu.

12. Ryby – v zaměstnání se řiďte hlavně intuicí. Selský rozum je také užitečný, ale některé záležitosti vám mnohem lépe napoví cit. Ve vztahu musí mít oba partneři dostatek prostoru pro seberealizaci, jinak to z dlouhodobého hlediska nedopadne dobře. Hlídejte si dostatek spánku, ten bude pro obnovu sil klíčový.