Horoskopy od 04-02-2008 do 10-02-2008

 

Týdenní horoskopy

s výkladem karet z Věštírny „Měsíční Kočka“

Šestý týden: 4. – 10. únor.

Situace: V nastupujícím týdnu by to mělo mimořádně myslet především těm, jimž to dobře myslí i tak. Můžeme se dočkat skvělých výdobytků v oblasti intelektuální, a to především tam, kde se fantazie spojí se současnými technologiemi, moderním myšlením a netradičními postupy. „Nové myšlení“ to ovšem nebude mít ani trochu snadné nejen při presidentské volbě. To, co nás čeká, bude v dobrém slova ovlivněno především postavením Marsu v Blížencích. Ve středu nás navíc ještě čeká novoluní, a to s částečným zatměním Slunce. Pro mnohé z nás tedy nastane i nutnost vyrovnat se s přehledem s nezvyklou situací, jež může v našem životě překvapivě vyvstat.

Nejen těm účastníkům naší Hry o budoucnost, s nimiž se dnes rozloučíme, ale všem pravidelným i nahodilým čtenářům těchto stránek, přeje Měsíční Kočka dobrou věštbu a její ještě lepší naplnění…

1. SKOPEC


Převážná většina Beranů, které v uplynulém čase navštívila nemoc, již bude zcela ve formě. Od pondělka se však budou natolik orientovat na vlastní osobu a své problémy, že to zrovna neprospěje vztahům ve škole, v práci, ale i v rodině. Tato sebestřednost povede k odcizení s okolím, jež logicky vyústí do otevřeného konfliktu – pravděpodobně ve čtvrtek, možná až v pátek. Víkend proto nebude dobrý. Teď ovšem víte, v čem děláte chybu, a proto i nepříznivou věštbu můžete změnit. V oblékání byste se měli poněkud ukáznit, ženy co se barev týče, muži by měli lépe doladit svůj šat s událostmi, jež v něm mají absolvovat: výstřelky v době vaší až extrémně snížené popularity skutečně nejsou vítány.

 

Pana Bruna (let 50, naposled ve hře v 4. týdnu) jsme opustili před čtrnácti dny. Sádru mu mezitím nesňali a tak mnoho nového v jeho provozním režimu není. Karty proto tentokrát upozorňují spíš na jeho vnitřní život, aktuálně významně poznamenaný pikovým esem. Je obrácené a to znamená zřejmé problémy. Ve vazbě na károvou kartu se zde vyskytuje žena, respektive rozumu bránící Brunova smyslnost. Další piková karta mluví o stěhování, srdcová o velkém štěstí. Vzhledem k jejich postavení na ose bychom však radili velkou opatrnost.

  1. BÝK

Bude tentokrát mezi Býky, narozenými v první, a těmi z druhé půle znamení, rozdíl značný: ti první zřejmě konflikty s kolegy z minulého týdne ustojí bez problémů a vyjdou z nich osobně i ve své společenské pozici posíleni. Neplatí to o většině těch druhých – neshody již nejspíš okolí zapomnělo, tak proč stále lijete olej do ohně? Protože jste vnitřně nejistí. V obranné křeči se přitom dovedete chovat hnusně agresivně. Pozor, abyste tuto vlastnost nepřenášeli i do osobního života. Zde potřebujete konejšivou náruč. Víkend bude pro všechny nositele býčí krve bez rozdílu vhodný k nákupům. Sportu by pak pro dobro těla měli holdovat spíš ve volném čase během týdne, a to opakovaně.

S panem Pavlem (39/5) jsme se neviděli týden a proto spíš než analyzovat co se stalo, budeme nahlížet do budoucnosti. Tu kárová desítka představuje především jako do značné míry podřízenou rodině. Je zde nemoc s největší pravděpodobností manželčina. Pavle, nechceme vám jako lékaři radit, víte sám, že zdánlivá maličkost se může až osudově zvrtnout, něco v tom smyslu napovídají i karty. Koho vlastně vedle manželky máte? Přeludy a krátkodobá naplněná pokušení. Přiznejte si konečně, že zabalen do cizích sukní bojujete s vlastním komplexem zdánlivé nedostatečnosti, respektive strachem z toho, co z vás zbude, až opravdu přijde. A ona příjde, příjde totiž na každého…

3. BLÍŽENCI

Blíženci, dejte si pozor v nadcházejícím týdnu na neskutečnou žvanivost, která větší část (a to i mužskou) zrozenců v tomto znamení přepadne. Pánové budou schopni udělat pěknou paseku v pracovních věcech a ženy především v citové sféře. Klepy o jiných lidé zbožňují, jen se do nich neradi dostávají sami, a Blíženci aktuálně neznají míru, jedou zkrátka padni komu padni. Že to nemyslí zle? Vysvětlujte to potrefeným! Saturn s Uranem jak kdyby vycucnou až do čtvrtka vaši životní energii, prý by to mohly spravit čočka a česnek, obé ale neprospívá společenskému životu. Novoluním se vše změní. Zdání sexuální nezdolnosti vás však může přece jen zradit – v pátek bezmála jistě.

Poslední setkání nás dnes čeká se třemi účastníky Hry o budoucnost, začínáme s panem Lacem (20). Setkáváme se již po týdnu. Proto mu spíš na cestu naznačíme, co jeho karty slibují pro nejbližší budoucnost. Vše se odvíjí od křížového kluka a čtveřice karet v jeho domech. Po řadě to jsou druhý dům, čtrnáctý, čtyřiadvacátý a šestadvacátý. Poukazují k tomu, že se vyhrotí vaše vztahy k rodině a jmenovitě s otcem. A tak to vypadalo, že se jen pročistí vzduch a všechno zas bude dobré… Otec se pokusí zasáhnout do vztahu, který karty prozradily minule. Marně. Vás to ovšem bude tlačit do zásadního životního rozhodnutí. Dva kohouti na jednom hnoji znamenají o jednoho kohouta víc, než je zdrávo. Věk objevivší se ženy se k vám zdá být neúměrný, ale podle karet by to mohlo vyjít: přejeme vám štěstí!

4. RAK

Nebezpečí, které na vás číhalo na silnicích, již zřejmě pominulo, cestování není třeba nadále omezovat, nicméně dbejte úzkostlivě předpisů. Sexuální štvanci mohou rozhodit sítě, na zátah ale ještě chvíle nenastala. Mapujte terén. Pro některé bude stopování kořisti zdrojem většího vzrušení, než samotný lov… Zdá se, že Rakům nastoupil dobrý čas na peněžní a majetkové operace. Jen se vyhněte finančním analytikům všeho zabarvení. Vědí sice, co a proč říkají, ale v nejbližší době a především ve vašem případě nic stejně nebude platit: spoléhejte v možných transakcích výlučně na vlastní úsudek i cit.

Dnešní Viktoriiny (16/4) karty nechávají v podstatě stranou její sestru a snaží se nám zřejmě něco sdělit o hmotných podmínkách, v nichž se vynachází. Nejsou podle všeho nijak valné. Matka je totiž v zajišťování rodinných potřeb sama, Viktorie je na střední škole, sestřička na základce a malý bratr zřejmě chodí do první třídy a nebo navštěvuje onu mateřskou přípravku, nulku či jak se tomu říká. Do toho všeho se ke stolu vrátila v životě podle všeho klopýtnuvší nejstarší Renka. Ta ovšem z nějakého důvodu nevypadá na to, že by mohla do domu přinést peníze. Příště se pokusíme zjistit, proč. Rodina překvapivě na úděl nereptá. Máme zřejmě co do činění s veselou bídou, ale na druhou stranu pozor, všeho do času, protože stokrát nic (jak známi) umořilo osla.

  1. LEV

V úterý popřeje četným Lvům Eros. Ať již své zážitky získají jakoukoliv formou, budou dlouhodobé. Pozor by ale měli dát na to, aby stejně dlouhodobé nebyly i důsledky. Podle hvězd nejde jen o těhotenství, ale i o choroby, kdysi označované jako diskrétní. Tak varují Mars s Neptunem. Středa přinese problém v práci, na jeho řešení, nebo alespoň uklidnění situace, padne i čtvrtek. Hrozí četné zádrhele v komunikaci, právě věci nedoslovené či artikulované mizerně mohou být příčinou potíží. Sobota by měla být dobrá pro důležité a přitom milé společenské setkání. Spíš bude spojené s kulturním prožitkem nežli s kulinárním. Přesto v neděli bude zřejmě dobré mít v lednici pivní vyprošťovák a v hrnci česnečku. A život bude zase krásný!

Naposled se dnes setkáváme i s panem Vladimírem (51/4). Do budoucna mu na cestu do ranečku karty vkládají: 1./ smír s bratrem, 2./bratrovu smrt, 3./definitivní zmizení Dámy v černém. To poslední je nepochybně důsledkem faktu, že obnovením vaší aliance ztratí nejprve manévrovací prostor pro své čachry a posléze bratrovou smrtí přijde o možnost jakkoliv na vás tlačit. Ať jen si hledá hejly jinde. Ovšem srdeční arytmie a vysoký tlak, do nichž vás dostala, už nezmizí. V této souvislosti je zřejmé, že i bratra vlastně nepřímo zabila a vy jste měl v podstatě štěstí. Přejeme vám ho i do budoucna.

6. PANNA

Ano, slibovaný dobrý týden Pannám konečně nastal. Nač sáhnete, půjde dobře. Osvěžte odložené projekty, přípravné práce úspěšně tlačte k zahájení realizace. Ovšem bude to trochu zmáhání individuální, s tím prostě počítejte. Ne všichni musí sdílet vaše svaté nadšení. Nespoléhejte na ně hned, přidají se – tam, kde to bude potřeba – časem. Je dokonce možné, že jim teď bytostným optimismem půjdou Panny na nervy. Nevšímejte si toho. – Stejně dobře se vám povede v milostné, jak citové, tak fyzické, oblasti. Jenže tady by opravdu na tu radost měli být dva…

Pana Ivana (29/5) se podle všeho poněkud dotklo, že jsme ho vyzvali k větší odvaze při hledání smysluplného zaměstnání. Možná jsme se skutečně nevyjádřili správně: vaši osobnost spíš než strach vyznačuje zarytý konservatismus. Proto vás mrzí nutnost opustit místo, kde jste začínal, úkoly, jež znáte nazpaměť a lidi, jež vás již nemohou ničím překvapit. I psa si proto pořiďte hodně dlouhověkého, protože by pro vás bylo obtížné muset se s ním rozloučit. Nebyla by lepší želva sloní? Zdá se, že zde bude v budoucnu zakopán i chcíplý pes vašeho komplikovaného partnerského svazku…

  1. VÁHY

Co nachystaly hvězdy Vahám? Určité komplikace v milostné sféře. Nic nepůjde hladko, pokud nezapojíte všechnu dostupnou empatii. Venuše s Marsem a k tomu ještě ve Vahách stojící Jupiter napovídají, že pokud nebudete své vztahy pěstovat a přímo hýčkat, nepovede se jim (tedy ani vám) zrovna dobře. Jen pozor, aby racionální zvažování nenabralo vrchu, včas přešaltujte na cit, ten už vám sám poví. – Dobře se vám vnímavost vyplatí i ve škole a nebo na pracovišti: předjímáte, co se stane s úspěšností bezmála stoprocentní, takže tomu můžete přizpůsobit své činy i chování. Nadřízení z vás budou docela vedle. Někteří by se dokonce mohli cítit být ohroženi. V takovém případě ze sebe klidně udělejte blbce, kdo ví – ví!


Paní Aju (27/5) neopustily a nepochybně ani hned tak neopustí určité problémy vyplývající z divoké plemenitby v rámci její široké rodiny. Genetický v podstatě téměř jednodruhový guláš trochu připomíná ostrovní společenství žijící v naprosté izolaci a tedy bez šance přikřížit do krve něco nového. Počet debilů v takovém případě obvykle významně překračuje národní průměr, počet vyšlechtěných géniů je oproti tomu zanedbatelný. A zde tkví Ajin problém, respektive problém plodu, který nosí pod srdcem. Je to samozřejmě všechno špatně i právně. Karty vám radí radikální řez (a to doslova)!

  1. ŠTÍR

Podle hvězd finanční opruzové, sužující četné Štíry, po nárazu na hradbu vašeho nepochopení odpadly a otravují jinde. Kdo však v škemrání vydržel a zachoval si i míru slušnosti, půjčku zaslouží – byť s její návratností nechť valně nepočítá. – V práci cosi prošvihnete vzhledem k velkému soustředění na domácí scénu. Spojí se s tím hloupé řeči a ohrozí váš kariérní postup. Trochu vás to bude mrzet. Netruchlete: domácí porážka a nebo zanedbání čehosi důležitého by byla zcela jistě horší, protože by ztráta byla dlouhodobá a svým způsobem zásadní. Je složitá doba, domov a zdraví střezte jako oko v hlavě, jak se říká, ostatní se už nějak a někde snad dá ukrást

Pan Fuks (41/5) zdá se konečně se zbaví fyzických omezení. Léčba je úspěšná. Podle karet ho čeká cesta. Nemyslíme, že se jedná o obraznou řeč, mohlo by jít o cestu za dcerou. Fuksovo osobní nasazení je obdivuhodné, ale nepochybně také mnoho riskuje. Vzhledem k tomu, že v případě neúspěšné snahy o zlepšení styků s dcerou nebude mít možnost reparátu, radí Měsíční Kočka větší zdrženlivost. Ostatně – máslo na hlavě nemáte přece vy, spíš naopak…

  1. STŘELEC

Střelci by si v tomto týdnu měli dát pozor na pochlebníky doma i v práci. Něco po nich chtějí. Proč ne, zbytečná velkorysost by se vám ovšem určitě nevyplatila. Navíc jejich pokusy mohou časem přerůst ve vydírání. Tento problém dořešte do středy. Čtvrtek je z astrologického hlediska velmi zajímavý. Luna přecházející přes Jupiter, a také Uran totiž slibují možnost početí párům, jež o to zatím dlouhodobě bezúspěšně usilují, a v nichž alespoň jeden účastník náleží k příslušníkům tohoto ohňového znamení. Za pokus to stojí především právě v čase zatmění Slunce spojeném se čtvrtečním novoluním. O pak víkendu aktivně odpočívejte.

Pan Josef (33/4) by si nepochybně zasloužil jiný obsah, než jakou mu nabízí nižší křížová karta, kterou v jeho aktuální řadě čteme jako hlavní: vzhledem k její poloze je to neúspěch, opuštěnost a snad i hanba. Má vztah k Blonďákovi? Žel, vypadá to, že ano (srdce), byť ne osudový (piky). Eso hovoří o tom, že situaci lze nějakým způsobem regulovat, nejlépe snad smlouvou. Není to všechno zcela jasné, budeme muset počkat do příštího setkání, snad další karty problém osvětlí. Tolik kolbiště osobní. – Pracovně se chystejte na spuštění přesvědčovací kampaně nabízející nabroušeným ekologickým aktivistům přijatelnou alternativu.

10. KOZOROH

Nemělo by nás nechat klidnými, že masopust končí, a ač třeba zrovna pravověrně nedodržujeme půst, bude dobré se v nadcházejících časech v jídle mírnit. Užijme si proto zbývající krátký čas sytosti až rozmařilosti! Zbývá nám k tomu sotva pondělí a úterý… Řečené platí obecně, zvlášť ovšem pro Kozorohy, jimž i tak v druhé půli týdne hrozí žaludeční problémy, ať tedy alespoň vědí, z čeho jsou! – Měsíční Kočka zde úmyslně přehání. Budeme-li totiž hvězdy respektovat, vyhneme se mnohým trápením, aniž bychom se zvlášť omezovali. Pro Kozorohy je dobrý čas i na mírný hazard: pokud si v druhé půli týdne vsadí, neměli by tratit.

Pro Měsíční Kočku vyvstává již výrazně přetrvávající problém nulové zpětné vazby od pana Olina (61/5). Z toho soudíme, že by mohl být například v nemocnici. Nebo se o něj někdo stará? Ani tuto variantu karty nevylučují. Vzhledem k zachování anonymity však nemůžeme veřejně vyzvat k tomu, aby se nám osoby, mající s „Olinem“ něco společného, ozvaly. Spoléhat můžeme jen na karty, jež však konec jeho fyzické existence bezprostředně neoznamují…

11. VODNÁŘ


Vodnáři budou podle všeho v mnoha směrech netrpěliví. Zahoří jako fagule pro sebepotrhlejší nápad i kdejaký vztah, stejně rychle však v zápětí pohasnou. V něčem to bude spíš k dobru – totiž tam, kde by v divoké milostné jízdě bez řidičáku mohli nebezpečně nabourat. Některé havárie přitom mohou být i smrtelné… Luna s Neptunem by hledání partnera přáli – momentální zbrklost a přelétavost však neslibují dobré výsledky. V pondělí pozor na peníze: hrozí, že je Vodnáři hloupě vydají, ztratí a nebo si dokonce nechají ukrást. Středa bude podle všeho romantická – zapalte svíčky, čtvrtek čekejte celkem ospalý, pokud vás nevytočí nepokrevní, tedy vyženění či přivdaní příbuzní. Pátek bude z vaší chyby rozhodně vzrušenější, než je zdrávo, a to v práci i doma. Léčit se z toho budete v sobotu a neděle už slibuje jen hromskou únavu.

Dnešní poslední loučení se týká paní Jany (39), s níž jsme se naposled setkali před čtrnácti dny. Co jen jí popřát na cestu? Neblahá žena-fátum nebude mít na váš život vliv, pokud se vám podaří znormalizovat vztahy s manželem. Jeho až dojemná péče o vlastní zevnějšek totiž leccos napovídá. Máte se kvůli tomu svého velmi instrumentálně vnímaného milence Zrzouna vzdát? Nikoliv nezbytně (ale bylo by to lepší). Finanční problém spočívá v nepřízni nadřízeného. Co ho tak vyměnit za Zrzouna? Citově by to bylo asi totéž, je otázka, zda má podobnou výdrž jako Zrzoun. V dlouhodobější perspektivě máte s manželem jako rodina vcelku dobré vyhlídky. Nezabijte je! I jinak vám přejeme vše dobré.

  1. RYBY

Prošli jsme společně všech dvanáct znamení zvířetníku a loučíme se Rybami. Těm týden příliš vzrušení zřejmě nepřinese, spíš v mnoha ohledech ubíjející rutinu. Dejte pozor, aby nezasáhla váš milostný život! I erotiku berete spíš tak, jak přichází, co jen to s vámi je, že postrádáte byť kapičku tvořivosti? Snad až o víkendu Slunce a Merkur pomohou tuto šeď rozptýlit. Nic moc to zřejmě bezprostředně nepřinese, ale každopádně jde o dobrý příslib do dalších dnů…

Milá Lído (33/3), co vám dnes nabídne tucet karet z balíčku? První šestice sice dobře končí, ale jinak neukazuje stav příznivý. Obsahuje signály, že snaha dohodnout se s manželem na klidném rozchodu vyjde naprázdno. A tak slibně jste tuhle partii rozehrála! Objevují se překážky všeho druhu, samozřejmě především majetkové. S holým zadkem nechce ze svazku odejít ani jeden z vás, oba chcete za každou cenu urvat maximum. Bez kompromisu to nepůjde. Nějaká žena se ostře postaví proti vám. Bojím se, že se jedná o Hugovu matku. Stále syna upozorňuje na váš sklon k rozhazování. Kde k takovým informacím přišla? Je pravda, že se ráda parádíte a občas jste tím přiváděla manžela, respektive rodinný rozpočet, do deficitu. O tom dnes mluví kárová i piková osma, takže to nezapřete. Ale tohle Hugo ví a dělá, že mu to nevadí. Výpověď druhé šestice karet bych označil za mravně spornou, i když vám přinese ve výsledku pozitiva: řada začíná srdcovou devítkou, což je v daných souvislostech zcela nepochybně karta dobrá. Hugo vám zůstává, přes to, že je zjevně příjemcem mnoha kritických vystoupení na vaši adresu z úst matky, stále nakloněn. Zdá se, že vašemu manželovi na sklonku týdne ujedou nervy a ztratí glanc, na němž si vždy tak zakládal. Vztáhne na vás ruku. Vy z toho ovšem vytlučete kapitál, protože za toto selhání se rozhodne vás odškodnit tím, že se už rozchodu nebude příčit a i v hmotných nárocích se výrazně uskrovní. Podezírám vás, že ho k nepřiměřené reakci úmyslně vyprovokujete.

Křestní jména účastníků Hry o budoucnost byla v zájmu anonymity a v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů změněna.

– Nashledanou za týden. –