Horoskop na měsíc srpen 2017

Horoskop na srpen 2017
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – v srpnu byste podle horoskopu měli úspěšně ukončit nějaký velký projekt. Chvíli si vychutnávejte pocit velkého úspěchu a slávy a pak hurá do další akce. Nečekejte, kujte železo dokud je žhavé a využijte i tu nejmenší šanci, která se vám naskytne. Před dvacátým máte šanci prožít krásnou romantickou historku a nebo budete se cítit hodně zamilovaně. Je to skvělý termín pro různé dovolené či prodloužené víkendy. Na konci měsíce se mohou objevit větší výdaje.

Býk – vypadá to na velmi zajímavý měsíc pro všechny lidi žijící ve vztahu a možná ještě zajímavější pro ty, kteří během srpna objeví tu svou pravou lásku. Partner vás překvapí svou něžností a pozorností. Kolem poloviny měsíce by vás měl velmi potěšit nějaký menší dáreček. Nebude se počítat cena ale hodnota vyjádřeného citu. V poslední třetině měsíce si dávejte pozor v zaměstnání, někdo to s vámi nemyslí moc dobře a začne kout proti vám nepříjemné pikle.

Blíženci – po finanční stránce to bude dost průměrné. Léto je obecně měsíc, kdy máme sklony více utrácet, takže by bylo rozumné se trochu krotit, abyste najednou nezjistili, že máte jednu kapsu úplně prázdnou a druhou vysypanou. Podle horoskopu bude srpen velmi zajímavý pro různé fyzické aktivity. Trochu zdravé námahy vám výrazně pomůže vylepšit kondici a také posílit imunitu před pomalu nadcházejícím podzimem. Síly ale vydávejte s rozumem, nemá smysl se někde z hecu strhnout.

Rak – budete imponovat svému okolí energií, odvahou a spoustou dobrých nápadů. Zvlášť silný bude podle horoskopu vstup do měsíce srpna a také jeho úplný závěr. To je čas, kdy můžete dosáhnout největších úspěchů. Pokud jste se ještě nerozhodli pro dovolenou, plánujte ji raději na druhý týden či začátek třetího, protože ty by měly být obecně poklidnější. V dlouhodobých vztazích dojde k renesanci velké lásky. Partner vás něčím tak příjemně překvapí, že to dá vašemu společnému životu nový velký náboj. Single mají větší šance během víkendových výjezdů.

Lev – vaši nadřízení či důležití obchodní partneři nyní budou hodně spoléhat na to, s čím přijdete. Každý tah si pořádně promyslete, nemá smysl nic uspěchávat. Pro nové investice a dalekosáhlé plány bude nejlepší období mezi desátým a šestnáctým srpnem. Peníze by vám chybět neměly, ale zase by bylo rozumné si trochu odložit bokem. Přeci jen září a říjen budou trošku náročnější na výdaje. Dávejte si velký pozor ve vodě, zvláště pokud se jdete koupat do přírody. Také to raději moc nepřehánějte se studenými nápoji.

Panna – do půlky srpna byste měli mít spoustu elánu, kterým nakazíte i část svého okolí. Někteří vaši spolupracovníci a kolegové se s mírným pocitem studu vzdají své ležérnosti a pokusí se vás alespoň částečně napodobit. Pokud hledáte nové zaměstnání, nejlepší bude období po dvacátém. Ty nabídky budou reálnější a dlouhodobé. Druhá polovina měsíce bude podle horoskopu obzvlášť vydařená pro lidi, jejich zaměstnání se z velké míry opírá o samostatnost a osobní iniciativu. Celý měsíc byste si měli dávat hodně pozor na pokožku a také na dostatečný pitný režim. Suchá kůže a její špatný vzhled jsou často důsledkem nedostatečné vnitřní hydratace.

Váhy – v zaměstnání budou dvě třetiny měsíce úplně v klidu. Na věci bude dostatek času a vy si budete moci pečlivě promyslet každý další krok. Ale je to jen klid před bouří. Přelom srpna a září bude opravdu divoký a bylo by rozumné se na to co nejlépe připravit. Malá dovolená kolem poloviny měsíce vás možná nabije dostatkem energie. Kosmetické zákroky, návštěvy kadeřníka či holiče  a jiné podobné věci raději odložte na dvacátého až pětadvacátého. Pak vás výsledek nejvíc potěší. Čas věnovaný nejbližším nikdy není ztracený.

Štír – podle horoskopu budete muset samostatně řešit mnohem více záležitostí. Nespoléhejte se moc na lidi kolem vás, každý bude hledat sto a jeden důvod, proč něco neudělat nebo jak se vůbec práci vyhnout. Má to ale i svá pozitiva. V srpnu můžete dokázat, že jste opravdu nenahraditelní a že vaše pozice v zaměstnání by měla posílit. Mezi sedmým a čtrnáctým můžete být hodně zaběhaní a asi budete řešit nějakou úřední nebo bankovní záležitost. Adrenalinové zážitky si vychutnávejte s rozumem, v srpnu vám hrozí nějaký menší úraz.

Střelec  – na začátku listopadu můžete mít trochu dojem, že veškerá vaše snaha je zbytečná. Bude se vám zdát, že ať uděláte, co uděláte, vždy smetanu slízne někdo jiný. Nenechte se ale znechutit, pilná a pečlivá práce bude nakonec odměněna. A vás to příjemně potěší. Pozitivní změnu byste měli zaregistrovat někdy kolem dvanáctého. Střelci žijící ve vztahu budou mít občas problém najít s partnerem společnou řeč. V konfliktních situacích bude nejlepší, když se obě strany stáhnou a pak se vše vyřeší pomalu samo. Single by mohli zapátrat trochu v minulosti, stará láska často nerezaví.

Kozoroh – v zaměstnání budete podle horoskopu v samém centru událostí. Zvláště na začátku si budete muset zvyknout na trochu jiné tempo práce a také dohnat věci, kterým jste zatím nevěnovali příliš pozornosti. Ale žádný strach. Všechno se vám podaří zvládnout, jen na začátku budete muset někdy trochu více zatnout zuby. I pod tlakem se snažte věci řešit z úsměvem. Díky tomu získáte nové spojence a lidé, kteří vám příliš nedůvěřovali, najednou na vás získají úplně jiný pohled. Kozorozi, kteří podnikají, musí počítat s tím, že na horizontu nejsou žádné rychlé zisky. Ale vaše práce již brzy přinese ovoce.

Vodnář – zaměřte se v srpnu hlavně na zdokonalování toho, co již děláte. Nové projekty počkají na podzim a zimu. Stejně nyní v létě máte jen omezené možnosti realizace vlastních nápadů a navíc nenajdete tolik ochotných pomocníků, jako se vám to podaří o pár týdnů později. Zhruba do desátého budete mít trochu hlouběji do kapsy, tak s tím raději počítejte, ať vás nečekané výdaje tolik nepřekvapí. Jinak celkově by měl být měsíc srpen podle horoskopu stabilní. Zvláště pokud již s někým žijete, kdo vás v případných problémech dokáže podržet chvilku nad vodou. Single možná velká láska nečeká, ale to neznamená, že si nějaký víkend nemohou vyhodit z kopýtka. Jen raději dál od domova.

Ryby – na začátku měsíce to v zaměstnání nebude moc zajímavé, ale je to jen záležitost pár dní. Pak budete mít spoustu nových a zajímavých příležitostí, jak vyniknout. Zvláště mezi dvacátým a dvacátým čtvrtým můžete dosáhnout toho, po čem jste už velmi dlouho toužili. Nenechte si proplout své štěstí mezi prsty. Na konci měsíce se situace uklidní. Věnujte více volného času nějaké zajímavé fyzické aktivitě. Kondice, kterou se vám nyní podaří získat, vám vydrží až do sychravých zimních měsíců. A to rozhodně stojí za to. Ideální bude plavání, jízda na kole, běh a delší procházky po zvlněném terénu.