Horoskopy od 07-08-2017 do 13-08-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý druhý týden roku 2017

1. Beran – v zaměstnání si dávejte pozor na lidi, kteří z nenadání změnili svůj přístup k vám. Něco nekalého vymýšlí. Je lepší se na to připravit. Partner k vám bude přistupovat s výrazně větším citem a láskou než v posledních týdnech. Bude to opravdu krásné. Single, nechte se někým okouzlit… Pozor na štípance od hmyzu.

2. Býk – nyní nemá smysl přicházet s nějakými novými nápady. Lidé kolem vás mají hlavu plnou léta a všechno by se zbytečně zahrálo do autu. Můžete klidně trochu zpomalit. Spontánnost dokáže ve vztahu vyřešit nejednu komplikovanou situaci. A při hledání vztahu jakbysmet. Vyhýbejte se průvanům a silné klimatizaci.

3. Blíženci – ve finančních záležitostech se vám tento týden bude opravdu dařit. Nebojte se využít zajímavé příležitosti a investice. Partner by vás měl do středy něčím velmi hezkým překvapit. I single by během prvních tří dnů týdne měli trochu zbystřit. Šance rostou. Podle horoskopu by to se zdravím mělo být celkem v pořádku, jen o víkendu na vás mohou přijít menší chmury.

4. Rak – v zaměstnání se vyhýbejte konfliktům a vše vám půjde jako po másle. Nenechte se tlačit do věcí, kterým moc nerozumíte. Příliš moc iniciativy někdy škodí. Někdo se vám bude snažit mluvit do vztahu a toho, jak máte řešit záležitosti svého srdce. Neposlouchejte ho. Přichází vhodný týden pro hubnoucí či zkrášlovací kúry.

5. Lev – podle horoskopu pokud chcete zlepšit svou finanční situaci, budete muset trochu zariskovat a hlavně ve svém životě toho trochu změnit. Ale nebojte se, výsledek bude stát za to. Někdo vás láskyplně pozoruje a čeká na váš první krok. Preventivní prohlídka u lékaře může předejít mnoha závažným zdravotním potížím.

6. Panna – štěstí se na vás tento týden bude usmívat. Tak si to pořádně vychutnejte, protože se to bude týkat jak pracovních tak i rodinných či vztahových záležitostí. Takový týden už jste dlouho nezažili. Zuby a dásně občas dokážou pořádně potrápit, ale většinu potíží vyřeší správná ústní hygiena.

7. Váhy – někdo, koho neznáte moc dlouho, bude pro váš úspěch klíčový. Pomůže vám dokončit vaše plány a také zahájit novou etapu kariéry. Lékem na samotu není počítač nebo televize. Stačí vyjít mezi lidi a šance na lásku přijde sama. Mohou se objevit menší alergické problémy, ale rychle by měly minout.

8. Štír – dostanete zajímavou nabídku. Budete se muset rozhodnout rychle, na dlouhé promýšlení nedostanete čas. Podle horoskopu je ale dlouhodobě výhodná, jen na začátku vás bude něco stát. Občas je největší bariérou v navázání vztahu prostě nedostatečné sebevědomí. Stačí si jen trochu víc věřit. Pozor, žaludek a střeva jsou nyní citlivější.

9. Střelec – raději si moc tento týden neplánujte. Podle horoskopu budete muset v zaměstnání hlavně řešit různé nečekané a nové události. Bude to šance ukázat, co vše se ve vás skrývá. Tento týden příliš Střelcům v lásce přát nebude. Snažte se spát trochu více než obvykle, vaše tělo potřebuje v noci nabrat energii.

10. Kozoroh – máte šanci na velmi úspěšný týden, tak se nerozptylujte drobnostmi a zbytečnostmi, vykasejte rukávy a hurá do práce. Můžete se pobavit s nadřízeným o budoucnosti. Nová známost možná vypadá lákavě, ale raději si to ještě jednou rozmyslete. Následky nebudete moci couvnout. Vrátí se vám energie i dobrá nálada.

11. Vodnář – nadchází velmi dobrý týden pro podepisování různých smluv a úředních záležitostí. Pokud čekáte na nějaké rozhodnutí soudu či radnice, můžete se už pomalu těšit na výsledek. Ve vztahu může vzniknout trochu zmatek způsobený nějakou osobou svázanou s minulostí vašeho partnera. Ale pozor na žárlivost, není pro ni důvod. Pokud možno omezte co nejvíc sůl a polotovary.

12. Ryby – jestliže chcete změnit práci, nemá smysl o tom jen pořád přemýšlet nebo mluvit. Je nutno udělat také nějaké kroky. Kdy, když ne teď? Ve vztazích, které poslední týdny a měsíce trápila nuda dojde k pozitivním změnám. Podle horoskopu je u Ryb tento týden obecně jako stvořený pro lásku. Pozor při jízdě na kole nebo náročnějších sportovních aktivitách.