Horoskopy od 06-11-2017 do 12-11-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý pátý týden roku 2017

1. Beran – k práci přistupujte s větším odstupem. Nemůžete od sebe vyžadovat mnohonásobně více než od ostatních. Zamilovaným Beranům se podle horoskopu nadcházející týden bude velmi líbit. Dostane se jim mnoha projevů lásky. Dávejte si pozor na klouby na nohách a na chodidla.

2. Býk – čeká vás hodně povinností a je dost možné, že práci budete muset obětovat i část svého volného času. Ale výsledky i odměna budou stát za vaši námahu. Chybí vám ve vztahu vášeň? Zkuste si oživit vzpomínky na sladké začátky. Single mají o víkendu větší šance. Mohou se objevit menší potíže s trávením.

3. Blíženci – vaše inteligence a schopnost pochopit a využít detaily bude mít velký úspěch. Nebojte se využívat své schopnosti naplno. Uslyšíte spoustu komplimentů. Na opačné pohlaví budete fungovat jako magnet, zvláště před a během víkendu. Pečlivě se oblékejte, pozor, můžete nastydnout.

4. Rak – do středy se mohou v práci objevovat různé zmatky a také i menší problémy. Nestresujte se zbytečně, vše se postupně vyřeší. Víkendové večery mohou být opravdu romantické. Musíte se připravit na to, že s mírným zhoršením počasí se vám může také mírně zhoršit nálada.

5. Lev – přemýšlíte o změně práce a nebo alespoň o úpravě své každodenní pracovní náplně? Podle horoskopu teď máte šanci s tím konečně něco udělat. Stačí jen chtít a začít. Ve vztahu budete hodně dávat, ale také budete hodně vyžadovat. Jestli se podaří to sladit s partnerem, čeká vás opravdu krásný týden. Posilujte obranyschopnost organismu.

6. Panna – podaří se vám dokončit nějakou záležitost, kterou jste měli už dávno rozpracovanou. Odměna bude velmi příjemná. Tento týden je ideální pro různé flirtování a večerní romantická setkání. Podle horoskopu je tento týden vhodný pro různé kosmetické zákroky.

7. Váhy – možná byste si neměli brát tolik k srdci to, co vám lidé v práci říkají. Nejdůležitější je, že svou práci děláte pořádně a bez chyb. Poslední dobou kolem vás někdo krouží. Nechte ho, ať udělá první krok. Hodilo by se vám trochu více fyzické aktivity, ranní rozcvička nebo večerní procházka nikomu ještě neublížily.

8. Štír – souhra příjemných a překvapivých náhod vám přinese hodně velký zisk a nebo vás v zaměstnání posune výrazně dál, než jste před nedávnem očekávali. Single čeká několik zajímavých společenských událostí, během kterých je možné se s někým novým seznámit. V první polovině týdne se mohou objevit menší potíže s nespavostí.

9. Střelec – máte šanci v práci dosáhnout na vyšší mety. Musíte si jen vzít trochu více povinností a ukázat větší iniciativu. Kolegové i nadřízení to opravdu ocení. Pokud chcete, aby to ve vztahu fungovalo, musíte dodržovat slovo a totéž vymáhat od partnera. Porušené sliby nejvíc bolí. Nepřehánějte to s fyzicky náročnými sporty.

10. Kozoroh – budete mít dostatek sil pro to, abyste si vybojovali lepší pozici v zaměstnání. Stačí jen chtít a najít v sobě odvahu a chuť do boje. Rozdílné zájmy i chuť trávit volno jiným způsobem než partner nejsou pro dobrý vztah překážkou. Můžete zjistit, že se dokonale doplňujete. Mějte co nejpestřejší jídelníček.

11. Vodnář – máte nyní dobrý nos na výhodné nákupy a větší investice. A navíc se to spojí s nějakým extra příjmem, který by se měl objevit v druhé polovině týdne. V lásce nemá smysl přešlapovat na místě. Podle horoskopu přichází čas, abyste začali realizovat své sny. Chraňte se před deštěm a celkovým promoknutím.

12. Ryby – využijte situace. V zaměstnání budete mít velkou podporu, díky které se vám může podařit dosáhnout věci, o jakých jste dříve ani nesnili. Ve vztazích hrozí hádky. Snažte se netlačit příliš na pilu. Nemá to smysl a případná výhra by se v budoucnu vymstila. Vyhýbejte se sladkému a snažte se doplňovat vitamíny.