Horoskopy od 28-01-2019 do 03-02-2019

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
pátý týden roku 2019

Beran – v nadcházejícím týdnu budete mít možnost vyřídit některé důležité záležitosti. Štěstí bude tentokrát hlavně na vaší straně. V záležitostech lásky se může několik důležitých věcí hodně rychle změnit. Menší stres vás dokáže lépe mobilizovat. Ale nic se nesmí přehánět.

Býk – podle horoskopu vás čekají důležitá rozhodnutí. Nemusíte se bát i radikálnějších kroků, protože vše, co nyní začnete, bude mít velmi pozitivní dopad v blízké budoucnosti. Nenechte minulost nabourat vaši přítomnost. V lásce je lepší se držet u země. Se zdravotními neduhy si nechte poradit od odborníků.

Blíženci – zkuste pokračovat ve vašem úspěšném tažení. Poslední dobou se vám daří a bylo by rozumné se držet všech úspěšných věcí, které jste dokázali. Single mají velkou šanci potkat někoho, kdo vyvolá mnohem rychlejší tlukot jejich srdce. A pak už je vše jen v jejich rukou. Pozor na nadměrné užívání léčiv.

Rak – dejte si pozor při půjčování peněz. Vždy je nejdůležitější pečlivě zhodnotit důvody a promyslet, jestli je takový krok opravdu rozumný. I kreditní karta má svá omezení. Hádky ve vztahu budou vycházet z neporozumění. Zkuste si upřímně popovídat a vše bude rychle jasné. Bylo by rozumné trošku zpomalit, organismus má v půlce zimy trochu méně sil.

Lev – než se rozhodnete udělat nějaké větší změny, raději o tom pořádně popřemýšlejte. Některé kroky se vrátit už nedá a stabilita je občas důležitější než sny o budoucích ziscích. V lásce byste to podle horoskopu měli nechat přirozenému vývoji. Bylo by rozumné nenamáhat tolik zrak.

Panna – udělejte si pořádek v dokladech. Byla by škoda ztratit některé záležitosti jen kvůli nepozornosti a zmatkům. Zásnuby, svatby a vyznání lásky ke kterým dojde v tomto týdnu budou předpovědí trvalosti a šťastné budoucnosti. Hlídejte si kalorie, jíst do polosyta a pít do polopita je skvělé heslo na tento týden.

Váhy – dobrá atmosféra v zaměstnání vám pomůže vyřešit několik závažných situací. Pokuste se mírnit různé konflikty, získáte díky tomu spoustu plusových bodů. Ve vztahu by bylo rozumné projednat nějaké závažnější kroky směřované do budoucnosti. Procházky jsou fajn, jen si dejte pozor na náledí.

Štír – raději se vyhýbejte rozhovorům, které by se nějakým způsobem týkaly domácích financí a investic. Pozlátko může zamaskovat skutečnou podobu nabídky. Romantický výjezd o víkendu vám přinese spoustu radosti. Pokud budete mít jen málo času, skočte aspoň někam na večeři. Podle horoskopu bude vaše kondice docela v pořádku.

Střelec – každé rozhodnutí si musíte pořádně promyslet. Nemá smysl dělat radikální kroky, které potom nejdou vůbec vrátit. Ve středu nebo čtvrtek by mohlo být opravdu velmi romanticky. Večeře při svíčkách nebo pozdní kino umí divy. Na zdraví můžeme dohlédnout nejen během nemocí.

Kozoroh – pomáhejte lidem kolem, ale nenechte se využívat. Někdy je dobré nechat druhé, aby své povinnosti zvládali s trochu větší samostatností. V záležitostech lásky jste nyní podle horoskopu vy na tahu. Řiďte se intuicí. Všeho s mírou a vaše zdraví vám poděkuje.

Vodnář – koncentrujte se jen na aktuálních povinnostech. V blízké budoucnosti dojde k nějakým změnám, ale nyní je nemá smysl řešit – jejich podoba se ještě bude měnit. I složité vztahové problémy mohou mít velmi jednoduché řešení. Bolest hlavy je občas příznak potíží s páteří.

Ryby – podle horoskopu to vypadá na pracovně velmi úspěšný týden. Také pokud plánujete změnit práci, nyní se vám opravdu zadaří. Nemá smysl litovat, že vám v minulosti něco v lásce nevyšlo. Budoucnost je mnohem důležitější než dávná lítost. Bylinkové inhalace dokážou zázraky.