Horoskopy od 22-03-2021 do 28-03-2021

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka 
dvanáctý týden roku 2021

Beran – týmová práce nebude příliš úspěšná. Pokud něco můžete dělat sami, dělejte to. Na společná předsevzetí je času dost. Ve vztazích bude stabilní situace, Berani, kteří jsou single, v tomto týdnu s nějakou novou láskou moc počítat nemůžou. Pozor na horní cesty dýchací, hrozí vám nachlazení.

Býk – dávejte si pozor na zbytečné utrácení. Snadné nakupování po internetu se velmi rychle dokáže vymknout kontrole. Ve vztazích nyní podle horoskopu bude vítězit rozum. Cit je důležitý, ale některé věci je lepší probrat racionálně a s odstupem. Dejte si pozor na nadměrnou zátěž páteře.

Blíženci – v práci by mělo dojít k několika důležitým změnám. Je to teprve začátek, ale bude rozumné si hlídat, co se děje a kam vše bude směřovat. Romantická večeře při svíčkách dokáže vnést do vztahu další krásný náboj plný lásky. Ideální bude čtvrtek nebo pátek. Reagujte při prvních náznacích rýmy, nemá smysl ji přecházet.

Rak – tento týden je vhodný pro řešení všech finančních a úředních záležitostí. Půjdou vám dobře od ruky a zbavíte se jich rychleji, než byste čekali. Vypadá to, že Raci, kteří nemají partnera, mohou svou situaci velmi snadno změnit. Pod svícnem je vždycky tma. Podle horoskopu můžete mít mírně oslabenou imunitu.

Lev – vypadá to na nějaký nečekaný příliv financí. Určitě se vám nyní hodí. Část z nich by bylo rozumné odložit na trochu slabší dny. Vyznání lásky, zásnuby nebo dokonce svatba. Tento týden pro lásku na věky jako stvořený. Můžete mít trochu horší náladu, pomůže odstup k různým stresujícím situacím. Ne vše je třeba řešit.

Panna – pokud plánujete nějaké větší akce nebo změny, raději je v tomto týdnu odložte. Podle horoskopu bude celý ve znamení stagnace a udržování aktuálního stavu. Příliš velký tlak na partnera může vyvolat negativní reakce. Mnohdy více dosáhneme kompromisem. Nezatěžujte moc ledviny, budou výrazně citlivější.

Váhy – přistupujte k pracovním sporům férově. Poctivé řešení, které bude spravedlivé pro všechny, ocení každý. Není důvod nic hnát do extrémů. Začátek týdne může být z hlediska lásky trochu pochmurnější, ale mraky se rozeženou a čeká vás jeden z krásnějších víkendů. Lehce stravitelné potraviny a dostatek tekutin vašemu organismu pomohou nejvíce.

Štír – klid, který vás v tomto týdnu v práci čeká se dá využít k vyřešení nějakých kostlivců. Nikdo na vás nebude tlačit s něčím aktuálním, takže se můžete věnovat více minulosti. Podle horoskopu to vypadá na týden, kde ve věci lásky může dojít k nějakým velmi výrazným změnám. Buďte připraveni. Plný nos nebo kašel k tomuto ročnímu období bohužel patří.

Střelec – objeví se několik zajímavých možností, jak si přivydělat. Když obětujete trochu volného času, můžete výrazně vylepšit domácí rozpočet. Pozor na středu, bude pracovně náročná. Ti, co hledají štěstí a lásku, musí ještě trochu počkat. Něco se rýsuje, ale ještě není kam spěchat. Hormony budou trochu bláznit.

Kozoroh – očekávané změny se blíží. Bude jich několik a všechny budou pro vás výhodné. Také se zlepší vaše finanční situace, je dobrý čas na investice. Jděte za štěstím bez ohledu na okolí, v lásce jsou radikální řešení většinou velmi dobrá. Podle horoskopu můžete mít menší potíže s pokožkou.

Vodnář – rychlost reakce na události bude klíčová. Váhání vás může stát zbytečně mnoho, pokud vsadíte na dynamiku a pružnost, vaše okolí to ocení. Nejdříve slovy a za čas i financemi. Rodina bude nyní na prvním místě, teplo domácího krbu vám přinese klid a štěstí. Na očistu jater je vhodná úprava jídelníčku a ostropestřec.

Ryby – v tomto týdnu budete mít podle horoskopu několik zajímavých příležitostí, jak něco změnit v práci. Podmínkou bude pečlivost. Nesmíte podcenit detaily. Lidé předstírající přátelství mohou šířit pomluvy o vašem vztahu. Nevěřte jim a omezte nebo zastavte s nimi kontakty. Mohou se objevit menší migrény.