Horoskopy od 09-03-2009 do 15-03-2009

 

Týdenní horoskopy

s výkladem karet z Věštírny u „Měsíční Kočky“

Jedenáctý týden: 9. – 15. března

Situace: Předpokládáme týden v podstatě spíš ostražitý než příliš otevřený… A nic na tom nezmění ani Úplněk poslední před rovnodenností – spíš naopak. Jeho vliv na naše smysly bude ve většině případů dost bouřlivý s tendencí někdy až sebedestrukční, kteréžto aspekty tentokrát umocňují i pozice Saturnu a Uranu. Fatálně taková konstelace působí v politice a v globálním hospodářství, ale dotknout se může i našich malých peněženek. Vztahové věci se spíš vyjasní. V nadcházejícím období by nebylo dobré dělat nějaké překotné kroky, snad jen ve věci změny zaměstnání by mohlo být o něco lépe, než před týdnem, a zřejmě i za týden. Více si s lidmi povídejte.

1. SKOPEC

Beranům půjde podle náznaku vyčteného z nebe všechno více méně dobře, a to jak v zaměstnání, tak v osobním životě. Vaše slovo platí a činy jsou vesměs hodnoceny kladně. Vše, v čem spějete k finále, bude korunováno. Naopak neotvírejte nové projekty, nenavazujte nové vztahy. Ono se nic a nikdo nezblázní, dáte-li věcem i lidem (ale konec konců i sobě) načas. Co je, to trvá – co není, počká. Karty k tomu dodávají: Vyhýbejte se i nadále možnosti nachlazení, lidem s havraními vlasy a rychlosti v individuální dopravě. Nespěchejte – týden bude opravdu dobrý, tak si ho v klidu vychutnejte. Středeční nesoulad v osobním životě přičtěte na vrub Měsíci, nicméně buďte k svému partnerovi přece jen pozornější. Víte vůbec nač myslí a po čem opravdu touží?

2. BÝK

Zřejmě se v nadcházejícím týdnu varování vůči některým Býkům ohledně finanční újmy a nebo prostě jistých těžkostí nějakým způsobem naplní. Rozhodně se v tomto ohledu nespoléhejte na náhodu, protože Štěstí tento týden za vás nekope. Doporučení hvězd: Žádné sázky, žádné hazardní hry. Ono bude určitě líp, ne však obratem, pokud se sami přičiníte. V práci i lásce se však nenechávejte v tomto směru nepříznivou situací znervozňovat. Karty dodávají: Budete-li nesoustředění, přivoláte na sebe i další maléry a stokrát nic nakonec umořilo osla. Buďte pozitivní!

3. BLÍŽENCI

Dobré časy se vracejí? Vypadá to tak. Alespoň ve sféře i širší rodiny se napravují pošramocené vztahy. Na obzoru jsou i finanční operace s kladným znaménkem (sice nic moc, ale po posledních debaklech je to úleva. Přijde i úspěch v práci, po neblahém týdnu nepochybný signál změny. Slunce svítí pro vás. Zlepšení ovšem nepřijde naráz. V prvních dnech budou mít Blíženci pocit, že jsou na houpačce, od čtvrtka se vývoj stabilizuje. A těšte se na víkend – mohl by přinést velmi příjemné překvapení s příjemným člověkem.

4. RAK

Raci by rozhodně měli být opatrní především v partnerských vztazích, protože roztržka, kterou jim hvězdy zřejmě na úterý chystají, může skončit zle. Bude žárlivost vašeho protějšku oprávněná? Všechno vás táhne mezi lidi, jste společensky naladění a příležitosti zřejmě nebudete muset složitě vyhledávat. Pomyslný zdvižený ukazováček však varuje: třikrát a dost. A vy jste zřejmě v tangu již třetí týden! Na jeho konci by mělo přijít zklidnění, pro některé však pozor, aby již nebylo pozdě. Karty radí nosit při sobě nějakou přírodninu, třeba oblázek, dají se i koupit, lepší je ten svůj sám nalézt, nejúžasnější by měl být darovaný. Platí to ovšem i pro jiné věci, které se vejdou do dlaně…

5. LEV

Jak Lvům chutná moc? Zřejmě MOC, prostě dobře, neboť si jejich okázalých projevů budou zřejmě bohatě užívat ve směru veřejném i osobním. Ale co naplat, pod spokojenou a v některých případech přímo blahosklonnou skořápkou mohou klíčit pochybnosti. Pýcha předchází pád! Tak nebuďte tak sebestřední. Jsou i lidé a děje kolem vás – a ne, že se všemi a vším točíte vy. Uvědomte si: proti jistým silám je vaše chuť manipulovat s okolím směšná. Neporušujte kosmickou harmonii (ono to ani moc nejde) – buďte její součástí. V pátek by měl být dobrý den pro nakupování, částečně je vhodná i sobota. Ale jen pro radost – útratu nepřehánějte!

6. PANNA

Zrozenci z Panny by měli tento týden dát pozor na větší vydání. Neřekli bychom že nečekaná (ačkoliv ani to nelze vyloučit), ale čas ve vašem případě není pro finanční operace vhodný. Pokud je lze odložit, nic se nestane, nic nezmeškáte. Svrbí vás v kapse šrajtofle? Varování se ale zřejmě netýká bezhotovostních operací. Hvězdy zkrátka hrozí reálnou ztrátou, loupeží, či chybou v počítání. Vaše karty naopak předpovídají nadcházející čas jako dobrý pro vztahy: od těch nejsoukromějších, přes společenské kontakty, až po sféru pracovní. Rada Měsíční Kočky? Je to dobrá situace a nebude se zřejmě často opakovat. Vztahy jsou ale křehké. Opatrujte je proto jako oko v hlavě a pěstujte, otelí se vícenásobně.

7. VÁHY

Pokud si Váhy uklidily v duši a otevřou se světu, bude pro ně tento týden plný náhodných známostí, vesměs příjemných, lechtivě inspirativních a hlavně zcela nezávazných. Vliv může být dán ve středečním úplňku a také roli hraje to, že i kalendářně je jaro za dveřmi, ačkoliv tento týden o sobě ještě studené vichry dají znát. Ve smyslu toho, o čem jsme věštili posledně, pominul již dobrý čas pro obchodní aktivity – byl opravdu krátký a kdo ho využil, sklízet jeho plody bude dlouho… a budou dobré. Kdo zmeškal, má smůlu: Nehledejte na dlani chlup, jenž není!

8. ŠTÍR

Štíry bude provázet intuice přímo úžasná: pokud se jí budou řídit (a to dokonce i víc, než chladným rozumem, udělají dobře. Kam na ně tento týden – zvláště v jeho středu (míníme i den po i před úplňkem) – s logikou. Vycházet v dobrém budou i věci nejméně pravděpodobné, některým z vás, především zrozencům z první půle znamení, vyplatí se zřejmě i trochu riskovat. Protože vaše podvědomí pracuje momentálně skvěle, řiďte se jim. Karty napovídají ovšem jeden problém: Pokud se objeví problémy se zuby (a to se bohužel opravdu může stát) rozhodně neotálejte s řešením – a jiné řešení, než zubař, není!

9. STŘELEC

Už od pondělí by neměli tito zrozenci riskovat na silnici, a zbytečně nefrajeřit ani v jiných oblastech. Týká se to i mezilidských vztahů: odborníci se netají tím, že lehkovážnost, výstřednosti a tlak nebudou na nikoho působit dobře. Dopravní omezení pominou v pátek, takže cestě na víkend nic moc z tohoto směru nehrozí. Horší to koncem týdne může být s rodinnou pohodou. Pokud se skutečně zvrtne, nic neřešte a zalezte! Ostatně je dobrý čas pro soustředěné studium. Trochu se zamyslete nad tím, co jíte. V předjaří hledejte vitamíny: cibule a česnek trochu smrdí, ale účinmně rozšiřují cévy a vylučují z těla toxiny.

10. KOZOROH

V úterý a středu měsíc bude působit na kostru a klouby nejen Kozorohů. Nepřetěžujte je, ale pozor: je známo, že například neužívané orgány atrofují a to jistě platí i pro lenost k pohybu i v myšlení. Nebojte se, že když tento týden něco trochu přepísknete, bude to snad mít nedozírné důsledky. Nebude. Ty by však nastaly v okamžiku, kdyby vás měl strach ochromit. Všechno dopadne dobře, nebojte se! Vaše ctižádostivost však bude vyžadovat dobrou fyzickou formu, vnitřní dynamiku (říkáme tomu někdy také nadupanost), maximální pracovní nasazení a pozor, to by mohla být vaše Achillova pata, i výtečnou organizaci.

11. VODNÁŘ

Problém nastávajícího týdne představuje pro Vodnáře hektičnost a podrážděnost, přičemž obé se nejen u nich vzájemně podmiňuje: vaše podrážděnost vede k horečným a poněkud chaotickým činnostem. Ty ale nevedou ve výsledku k ničemu. Naopak – budí jen podrážděnost. Chtělo by to prostě vysadit, koukat na mraky a objímat své blízké a nebo alespoň stromy. Zastavte se, rozhlédněte a dýchejte zhluboka. Dobré by bylo také navštívit rodiče, místa, která patřila vašemu dětství kam až paměť sahá. Víkend by mohl být vhodný, ostatně je to obecně platné a ve zvýšené míře to říkají i vaše aktuální karty – vše krásné z minula posílí

12. RYBY

Už se Ryby srovnaly s realitou? Mám za to, že ano, a že opravdu nic nebylo třeba jíst horké tak, jak se zdálo. Pokud se skutečně srovnaly i jejich hmotné poměry, je to dobře, ani tento týden je nečekají v této oblasti výkyvy, o svízelích už ani nemluvě. Na jedno však dbejte: na životosprávu! Obzvlášť ty z vás, kdož pílí k narozeninám. Nestřídmost by mohla mít fatální následky. Nezanedbejte pitný režim. Ozvláštněte ho vonným jasmínovým čajem: je dobrý k meditaci i odpočinku. Pokud druhá polovina týdne vyhrotí vztahy v práci, povede to ke konfliktům s kolegy i nařízenými, který byste nemuseli ustát. Snažte se spor mírnit, vyhnout se mu, prostě nebýt

Prožijte poslední plně zimní týden, kdy se navíc musíme vypořádat s úplňkem a připravit na vstup do dalšího astrologického roku, klidně a v míru!