Horoskopy od 14-09-2009 do 20-09-2009

Týdenní horoskopy
s výkladem karet z Věštírny „Měsíční Kočka“
 

Třicátý osmý týden:  14. – 20. září
 

Situace: Slunce je v Panně, Luna v pátek doputuje k Novu. Od minulého týdne je též v Panně couvající Merkur a Saturn. Rakem prochází Mars, v němž bude na počátku týdne i Měsíc. Venuše je ve Lvu, Pluto v Kozorohu. Jupiter a Neptun jsou dlouhodobě retrográdní ve Vodnáři, Uran v Rybách. – Do osobního života tentokrát měsíční Nov nevnese většinové společnosti tradiční napětí, spíš ospalou únavu, na pozoru by se však měli mít především příslušníci sexuálních minorit. Z meteorologického podzimu se ve vzápětí následujícím týdnu přehoupneme i do astronomického a ten s hormony dokáže zacvičit podobně jako jaro. – V politické rovině bude u nás panovat spíš únava s prvky zvýšené nervozity. Střet mezi starým a novým (co je ovšem staré, a co po dvaceti letech nové?) daný opozicí mezi Uranem a Saturnem trvá. Dokážeme v hodnocení možných nebezpečí změnit zažitá klišé? – Ve světě nás čekají skutky spíš neblahé, ale s dlouhodobějším dopadem: umírněný optimismus finanční a hospodářský ukáže se být zřejmě neopodstatněný…, a tomu by bylo dobré přizpůsobit i vlastní domácí rozpočet, neškudlit rozumných investicích, ale v běžné spotřebě neplýtvat.

  1. SKOPEC

Nadále budou Berani nad jiné ve vlivu Panny a tedy spíš nesoustředění a roztěkaní. Pozitivní je, že někteří budou navíc mít neodolatelnou chuť někomu nebo něčemu pomoct. Co ale dělat, když někteří nevědí jak, peněz moc nemají a nebo se stydí? Na www.darcovskasms.cz najdou fůru potřebných, vybírat je opravdu z čeho. Jinak Berany čeká nic moc týden, nechť tedy veškerou námahu přenechají strojům. Při obsluze však dejte pozor na zranění. V práci moc nemluvte a ani doma zbytečně neřečněte, na velkohubé mlácení prázdné slámy máme naše politiky, ti se budou opět překonávat sjednoceni společným nepřítelem v chvilkové líbezné téměř jednotě. Možná úřední jednání přeložte od středy výš, především věci finanční, jako jsou úvěry či hypotéky.  Nemusely by dobře dopadnout, až následující týden bude v tomto ohledu zřejmě líp. Pokud by se Blíženci chtěli ještě víc sbližovat (a to především sexuálně), poradit jim Měsíční Kočka může Váhy a Vodnáře ze stejné skupiny nebeských znamení a pak ještě zrozence z ohňové sféry.
 

  1. BÝK

 

Některé Býky zřejmě čeká pracovní vzestup a s tím spojená perspektiva finančního polepšení. Jinak je ovšem před nimi možný zásah do zdraví – že by vám zisky na jedné straně způsobily sou nečekaností na straně druhé újmu? Na lepší se ale zpravidla lépe zvyká… Práce ovšem budete mít hodně, takže předinfarktové stavy nejsou vyloučeny, ale všechno dobře dopadne. Varování je však zjevné: v druhém týdnu po prázdninách a dovolených se kolotoč pracovní povinností a termínů dost zběsile roztáčí. Takže postupně: pozor na úraz – pravděpodobnost zranění je nejvyšší ve středu, ve čtvrtek a pak ještě v neděli. V pátek se vyskytne nějaký drobný svízel s penězi, není jasné, zda půjde o pokutu, splátku dluhu a nebo čistou ztrátu v důsledku špatné finanční rozvahy. Vaše popularita i společenská aktivita bude velká, ale snadno se pohádáte. Ve sféře citové nečekejte nic moc, ale instrumentálně sexuální výkony budete přes určitý chlad podávat obdivuhodné a vysoce oceňované.
 

3.    BLÍŽENCI
 

Blížencům hvězdy nadělí vskutku dobrý týden: v pondělí a úterý bude příznivý především zrozencům z třetí dekády tohoto znamení. Úterý vám připomene rodinné svazky a disproporce mezi city, které mezi jednotlivé členy rozdělujete. V práci ani ve škole toho mnoho Blíženci nenadělají… ale on toho po nich nikdo naštěstí také moc chtít nebude. Moc toho ani nenamluvíte – což je vzhledem k nikoliv nejvalnější náladě Blíženců spíš dobře, ovšem pro část lidí budete protivnými kakabusy. Není přitom proč – týden bude v podstatě natolik pozitivní, že by nemuselo být marné vsadit si nějaké drobné ve středu i v neděli, třeba i na koníčky! Víkend slibuje být dobrý. Je čas se porozhlédnout, zda se někde ve vašem okolí neodehrává vinobraní!
 

4.    RAK
 

Pozor, vstřícnost se Rakům v nadcházejícím týdnu opravdu nemusí vyplatit! Týká se to nekritického naslouchání přáním rodiny a přátel, tito je mohou totiž uvrtat do něčeho, čeho by později litovali. V prvních dnech týdne se zdržte jakýchkoliv aktivit, společných zejména se sousedy i nebo sourozenci… Tak byste si zbytečně mohli naběhnout na nůž! Buďte ostražití jako lasičky. Po Novoluní poměrně nejasná nebezpečí ještě vzrostou. Celková nervozita vás bude i v posteli svým způsobem paralyzovat. Týden sice nejspíš dopadne dobře, ale jen dík vašemu mimořádnému a soustředěnému úsilí. Vyloženě úspěšným dnem by měl být čtvrtek, spíš ovšem v rovině společenské, než osobní. O víkendu budou Raci ze všeho tak akorát těžce uondáni.
 

5. LEV
 

Vůbec nebude na škodu, když starší Lvi zauvažují o nějaké formě celoživotního vzdělávání. Doba už je taková, že člověk nikdy nebudete vědět dost, a s tím, co zná prostě celý život nevystačí! Jinak se těšte na to, že hvězdy vám dovolují po celý týden váš impozantní zjev i neodolatelnou pověst jen a jen rozhojňovat. Leccos ovšem získáte tak říkajíc na kredit. Neprošustrujte proto dary osudu v hloupostech, nerozměňte je na drobné tam, kde bude potřeba vaše plná váha k řešení nějakého opravdu vážného problému, nehřešte na svou pověst. Mohli byste tak být oslabeni v pátek či sobotu, kdy opravdu bude třeba vynaložit značné úsilí k odvrácení nepříznivé sudby. Merkur vám nabízí schopnost střízlivé analýzy nepříznivé situace. Nevyhnete se jí tím, ale omezíte její devastační vliv. V neděli se v jinak na sex zřejmě dost chudém týdnu Lvi budou milovat urputně – rychle a mlčky. Pokud netouží po zbytečných ztrátách (a kdo tratí rád?), sázkám a hazardním hrám by se měli raději vyhnout.

  1. PANNA

 

Na Panny čeká v tomto týdnu útlum. Zklidní se jim hormony, což se projeví ve vyrovnanějším emočním stavu a menším množství erotických výbojů (jejichž počet by jim i tak ostatní mohli závidět). V studiu i práci ať se nikam nehrnou, týden by kolegyně nejraději prožvanily úvahami o efemérních citových záležitostech a kolegové výměnou zkušeností a receptů z posledního, ještě prázdninového, grilování, případně plánováním dalšího – jen co přijde slibované indiánské (nebo také babí) léto. Pokud bude některé Panny něco trápit, bude to poměrně rychlý odliv peněz. Kam sakra mizí? Neblázněte, návrat do běžných dnů, zmeškané platby a nebo začátek školního roku samozřejmě něco stál…  V práci pocítíte podporu odkudsi shora. Co je za tím? Buďte obezřetní. Některé Panny oslaví narozeniny: slíbit můžeme na váš příští rok přemíru úspěšné a dobře ohodnocené leč též velmi únavné práce Aktuálně také pozor na nachlazení, zvláště teplotní amplituda prozrazuje podzim ještě před jeho astronomickým začátkem!

7.  VÁHY
 

Četné Váhy prožijí týden dobře, leč pro okolí budou zřejmě protivní až nesnesitelní. Proč? Je to tak psáno ve hvězdách. Vás se vaše vlastní obtížnost bezprostředně nedotkne – dokonce se budete cítit skvěle, ale koncem týdne by i Váhy mohlo začít mást, proč a jak se vám všichni obloukem vyhýbají. Lekají se vašich sice dobře míněných, ale ve výsledku destruktivních aktivit – v práci, ve škole, doma i mezi přáteli. Přes momentální nulovou asertivitu mohou Váhy v daném týdnu prožít naprosto nečekaně ohromující citový zážitek zřejmě ve vztahu k umění, a především hudbě. Výstraha na středu: je zde varování o nutnosti prověřit zdroje pověstí, doléhajícím k vašim uším i varování před možností stavět na drbech a rozhodovat se podle nich. Jinak cvičte tento týden svůj intelekt spíš, nežli svaly – neposlechnout toto varování by mohlo mít za následek úraz.

8. ŠTÍR

Hvězdy radí Štírům při pondělku ostražitost ohledně peněz a na úterý předpokládá zvýšenou citlivost k přátelům, příbuzným a známým: dejte si pozor, ať se nikoho nedotknete nebo ho nechtěně neurazíte. Zbytečně byste si to pak vyčítali a mohlo by to mít o závažnější důsledky. Někteří lidé jsou zkrátka móc cimprlich.  Ve středu Štíry pohodička nečeká, protože jejich nadřízení budou chtít stihnout i to, co se nedá. V pracovním stresu budou do pátku, ale tři dny to lze vydržet, i když čas na společenský a síla na milostný život jim už nezbude. O víkendu se mohou Štíři konečně pořádně vyspat a pak soustředit na sebe. Problém, který budou zřejmě muset řešit, se dotkne jejich rodinných vztahů a bude neblahý. Pokud vznikne v sobotu, bude jím zřejmě neopodstatněná žárlivost: přes koleno tuhle věc – ať už se má ve vztahu k skutečnosti jakkoliv – nezlomíte, ale tajit ji také nedokážete. Řešení bude vyžadovat vaši velkou trpělivost!
 

  1. STŘELEC

 

Podle všeho budou Střelci narození v prvním dekanu zbytečně popudliví hned od počátku týdne, což by však nemělo přinést mnoho zlého s výjimkou nehorázností, pronesených v úterý. Pokud se totiž v tomto lunárním mezičase neubrání prostořekosti vůči nadřízeným (ve škole k učitelům a profesorům), mohou o nejbližším úplňku hořce zaplakat. Ze setkání probíhajících od středy ani ostatní Střelci nevyjdou bez šrámu, výsledky jednání nebudou nezávazné a eliminace nepříznivého dopadu si vyžádá určité úsilí nebo finanční prostředky. Mohou se však pokusit alespoň o jakési morální narovnání: není k ničemu myslit si, že možnou svízel lze kopnout pod koberec. V práci budete chtít vyniknout, což budou nadřízení i podřízení vnímat jako šplhounství. Nebudou mít až tak zcela pravdu, ale přesto by Střelci měli toto jejich nazírání zohlednit. Dobré dny: pátek a sobota. Sex: o volných dnech spíše po ránu… a prostě úžasný!
10. KOZOROH
 

Vypadá to tak, že někteří Kozorozi budou po většinu týdne srkat dost horkou polívku. Pokud mají možnost vzít si v pondělí volno, měli by to udělat. Především v práci (ale tak nějak vůbec) bude pondělek kritický. Bez ohledu na to, jak si stojíte. Že máte peníze? A co má být? Užijte si je jindy! Třeba hned o následujícím víkendu, kdy záporné vlivy zeslábnou. Také moc a hluboce nepřemýšlejte, nebylo by to k ničemu. S výjimkou situace, kdy se rozhodujete změnit zaměstnání a pustit se na cestu samostatného podnikání. Rozvažte, s kým do takového dobrodružství chcete jít. Výsledky sebezpytování mohou být neoprávněně depresivní. Také na propočty efektivity si zvolte někoho nezávislého, audit nápadu nebude určitě k zahození. Vyhněte se však definitivním a konečným rozhodnutím, nadcházející doba bude totiž dost těžká. V rodině si dejte pozor hlavně na ženské – tato výstraha platí pro obě pohlaví. Svědět mohou nezhojené jizvy, otevírat se budou staré rány… Čtvrtek přeje cestování – že by začínali někteří Kozorozi odloženou dovolenou?
 

11. VODNÁŘ
 

Hvězdy aktuálně Vodnáře povedou zřejmě k významné nespokojenosti a z ní plynoucím pochybám a nejistotám. Co váš majetek: jste pojištěni proti pohromám? Může vás jich potkat spousta a nadcházející podzim na ně zřejmě bude štědrý… Pochybnosti v oblasti osobních svazků však příliš nerozpitvávejte, ať jen nepokazíte, co i proti dojmům při pohledu zvenčí v podstatě funguje a co vás naopak v těžkých chvílích může podržet! Může se ovšem stát v polovině týdne především v práci, že se po straně proti vám někdo domlouvá. Pozorujte proto nenápadně, ale bedlivě okolí. Vodnáři by neměli proto tento týden dráždit chřestýše bosou nohou – týká se to vztahu k nadřízeným, učitelům a také tchyním a tchánům.
 

12.     RYBY
 

Míra únavy, která Ryby sužuje, by v nich měla vzbudit chuť něco s jistou zchátralostí vlastní tělesné schránky udělat, nechť ale tyto úvahy neskončí (jako většinou) u předsevzetí. Z únavy mohou pramenit i chyby v práci a podrážděnost ve vztazích s kolegy – tak se také hlásí blížící se podzim. Vaše vyhlídky na postup jsou zřejmě ve psí, tak se to alespoň může jevit, můžete si ale říct dobře, že mne nevyhodili… O moc lepší to nebude zřejmě ani doma, a to jak přes týden, tak o víkendu. Šlo by ale začít s nějakými společnými aktivitami – co takhle dát si procházku a nebo výlet na kole? Pokud na to máte podmínky, zvažte možnost pořídit si i psa, nebo něco, co je bezpodmínečně nutné pravidelně venčit. Nebo se zapište do Sokola. Jenže vašeho partnera aktuálně bere možnost stěhování. Je snad útěk řešením? Ve čtvrtek se Ryby mohou dopustit hazardu a v pátek je z hvězd doporučeno nakupovat zboží a investovat peníze, obé umírněně. A jen tak mimochodem, Ryby, o vašich šťastných chvílích v posteli si Měsíční Kočka nedělá iluze – nemusí však konec konců jít vždycky o třeskutý sex, stačí rozmarné šmajchlování – jiného vcelku uspokojí i teplá peřina…
 

– Mějte se tedy krásně a nashledanou za týden. –

1 komentář u „Horoskopy od 14-09-2009 do 20-09-2009

Komentáře nejsou povoleny.