Horoskopy od 02-11-2009 do 08-11-2009

 

 

 

Týdenní horoskopy

s výkladem karet z Věštírny „Měsíční Kočka“

 

Čtyřicátý pátý týden: 2. – 8. listopadu

 

Situace: Merkur je ve Štíru, Jupiter a Neptun ve Vodnáři, ten poslední v něm couvá až do půlky týdne – středeční změna snad odstraní vnitřní tápání a nejistoty v nás. Mars dlí dlouhodobě ve znamení Lva, Pluto v Kozorohovi. Venuše je až do neděle ve Vahách, kde couvá i Saturn, Uran má retrográdní pohyb ve znamení Ryb. Pondělkový Úplněk se odehraje ve znamení Býka a bude v řadě případů znamenat nápor na naše city. Z opačné strany bude Slunce (až do 21. listopadu) ve Štíru, a tak jeho síla na nás dopadne především v intimní oblasti.Tento týden s námi prostě může dost zamávat. Zato v pracovní či studijní oblasti by měl být stálý – v tom dobrém, ovšem i ve zlém. I finančně bychom zatím měli obstát. Větší nápor zdravotních problémů aktuálně nehrozí, ovšem politici nám půjdou na nervy asi ještě víc, než je v kraji zvykem: možná to dělají schválně, abychom jim nekoukali na prsty a moc jim do jejich hrátek nekecali. Oslavnými fanfárami a vířením bubnů se pokusí přehlušit otázky, jak to všechno bylo, a co je vlastně teď. Nedejme se!

 

Šťastné hvězdy a dobré karty všem!

 

 

1. SKOPEC

Týden značné části Beranů se představuje následovně: pondělí a úterý mohou přinést nějaké materielní zisky nebo výhody. Pozor přitom ovšem na zbrklá rozhodnutí. Středa bude v podnikání spíš neutrální, zato v milostné oblasti se z nadcházejících dnů můžete jen těšit (tento pozitivní náboj vám vydrží do soboty včetně). Problém může ovšem vyvolat sex na pracovišti! Zbytečně zkomplikuje vaše opravdové vztahy a navíc by nepochybně dřív nebo později vyvolal zbytečné haló, protože v Čechách se nic neutají. A chcete svým nepřátelům dát proti sobě háky a páky? Pak ovšem předchozí řádky klidně berte na lehkou váhu. Ve čtvrtek a v pátek bude v pisárně, škole i dílně neobyčejně veselo, atmosféra bude připomínat spíš mexické, než v pondělí proběhnuvší evropské Dušičky. Nermuťte se a v tomto duchu vzpomeňte na všechno pěkné a radostné, co jste zažili s těmi milými, kteří již odešli.

2. BÝK

Určité zdravotní potíže mohou pronásledovat některé Býky… a nebude se zřejmě jednat o banální nachlazení, ale spíš o pokažený žaludek, pokud ne něco horšího. Že by prasečí, ptačí či snad obyčejná lidská chřipka? Nic nepodceňujte: každopádně věnujte pozornost zažívání – a není to o tom, kolik budete dlabat jogurtů! Spíš bychom v Měsíční Kočce prosili o, kulantně řečeno, jistou umírněnost v sortimentu a střídmost v množství, především v první poúplňkové polovině týdne.. Nastává i čas bilanční, především ve vztahu k partnerům, přirozeně více milostným, než pracovním. Vyražte někam jinam: nejvíc by vám na sklonku týdne prospělo společné toulání po kopcích, kde je k nebi blíž, a to ještě před tím, než cesty zapadnou sněhem a lezavé mlhy vás zapudí ke kamnům (už to začalo).

 

3. BLÍŽENCI

 

V práci toho na Blížence doléhá moc, je vidět, že se rok přece jen nachyluje a ještě je třeba řadu věci dotáhnout do konce tak, aby bylo možné za dva měsíce naskočit do už správně rozjetého vlaku a nebo začít s čistým stolem bez restů. Jenže navzdory tomu, co by být mělo, zřejmě nebudete vynikat vysokou koncentrací. Z počátku týdne roztěkáte se i v milostné oblasti. Dost s vámi mohou lomcovat hormony, potřebujete se rozdělit o bouřlivé šťávy – a do pátku nebude kde a s kým. Blíženci budou žárlivost pociťovat a zároveň vzbuzovat. Nejspíš ve středu vás potká něco radostného či veselého, přičemž zdrojem směšnosti můžete být právě vy. Neptun vám jinak dovoluje plně se spolehnout na intuici. Využijte proto jeho vrtkavé přízně v práci, investicích i sázkách.

 

4. RAK

 

Když prochází Rakem Luna, pocítí to vaše žaludky, žlučníky, dvanácterníky a u těch, jichž se to týká, i děloh. Dobře se Rakům povede v erotických hrátkách, těch provozovaných v ustálených poměrech, i v těch realizovaných jaksi nadivoko a nebo bokem. Zdravovědci krom vyhýbání se potetovaným mužům a lehkých děvám (obecně pak klínům neznámým a sehnaným spíš nahodile) doporučují větrat nejen peřiny, ale i matrace, pít heřmánek a polykat kapky z fenyklu. Měsíční Kočka navrhuje spíš než kapky použít fenykl do salátu coby netradiční zeleninu. Chutná překvapivě prakticky všem, ženám navíc pomáhá při obtížné menstruaci.

 

  1. LEV

 

Proč se v nadcházejícím týdnu Lvi, známí samozřejmě i jako lvi salonů, stáhnou spíš do ústraní? Dolehne na ně trochu únava a trochu nutnost soustředění před jakýmsi důležitým rozhodnutím, které je prostě v blízké době třeba chtěj nechtěj udělat. Tento váš postoj je trochu v rozporu s energeticky tak vydatnou planetou Mars, jenž by vás měl hnát vstříc stále novým dobrodružstvím. Pouze však zdánlivě, protože Lvi se budou muset vyrovnat s množstvím protivenství ve své obraznosti. Všechno to, co je čeká, podrobně zanalyzují a promítnou si v mysli, což doporučené soustředění bude vyžadovat. Pokud dojdete k řešení, realizujte ho, Saturn – záruka stability – by na vás a vaše spády mohl přísahat! Vyhýbejte se v první půli týdne neznámým ženám. Luna ve vašem znamení nabádá na konci týdne k fyzickému klidu (což se však v žádném případě netýká sféry erotiky a sexu).

 

  1. PANNA

Některým Pannám nastává obtížný týden: v jeho první půli by se to mohlo týkat situace na pracovišti a nebo ve škole, kde osobní vztahy nedobrým způsobem poznamenají ryze profesní věci ke škodě nejen atmosféry, ale i pracovních výsledků. V druhé polovině mohou nastat problémy v oblasti osobní – vztahové. Přiznejte si, že část viny nesete prostě i vy. Venuše radí potíže skutečné i zdánlivé řešit s rozvahou a bez hysterie. Neptun přeje vaší intuici a paměti, což vám může přinést body především při studiu. Kde se Pannám naskytne možnost sexuálních prožitků, měly by ji využít, byť jejich vášnivost je může vést k praktikám neobvyklým, ale pro obě strany vysoce uspokojivým… Mírněte se v požívání kávy. Snad v souvislosti s předchozí informací by vás mohlo přivést až k infarktu!

  1. VÁHY

Některé Váhy zřejmě budou potřebovat spojence, pokud se necítí dostatečně silní v kramlecích k naplnění úžasných, ale přitom starých plánů, kterážto možnost se před nimi zcela nečekaně otevře. Pozor ovšem na toho, koho vyberete, aby to nakonec nebyla, jak se říká, kurva převlečená za kamaráda. Volte aliance se zrozenci ze znamení ohňových, především mezi Berany a Střelci. Než ji pokazit, líp už by bylo šanci nevyužít, protože jinak by se očekávané zisky mohly změnit v pravý opak. V osobní sféře budete mít zřejmě problémy plynoucí z vaší probuzené hádavosti, dále jakýchsi skrytých vztahů a nebo nedořešených a poněkud již zamřelých věcí, otravujících vzduch. Hvězdy hrozí i možným konfliktem s paragrafy. Kritickými dny by mohly být středa a čtvrtek, moc byste si neměli slibovat ani od neděle. Za veškeré potíže si však Váhy vesměs mohou sami, jen menším dílem k nim přispěje i zdánlivě couvající Saturn.

8. ŠTÍR

Některé Štíry zřejmě podle hvězd zasvrbí dobré bydlo. Především v pondělí, úterý a ve středu hrozí z jejich strany agresivita vůči okolí, a to jak v práci, tak doma. Nespokojeni však v podstatě budou sami se sebou. Pocitům nevole lze čelit i méně destruktivními způsoby než rozhádáním s celým světem. Opět si kupte něco na sebe, nebo prostě sobě či bytosti blízké udělejte drobnou radost třeba květinou, případně si v baru jen tak vyhoďte z kopýtka! Ve čtvrtek dejte pozor na peníze – hrozí špatná investice a nebo ztráta, obé může být důsledkem banální chyby v kupeckých počtech na úrovni obecné školy. Když se na konci týdne počnou Štíři opět dívat na svět přívětivě, pro některé už bude pozdě, protože znesvářené a doběla rozžhavené okolí tak rychle nevystydne. Nicméně neděle budiž některým Štírům zrozeným v prostředním dekanu příslibem nového milostného vztahu.

9. STŘELEC

 

Co si mají počít Střelci, kteří by rádi poněkud upevnili své postavení i vazby v rodině ve chvíli, kdy jejich protějšek, ať už z jakéhokoliv důvodu, pohlíží na perspektivnost stávajícího svazku s výraznou skepsí? Ano, tak to skutečně u zrozenců ve Střelci může v některých případech být. Pomocnou ruku jim může podat Váha z širší rodiny, tedy z pokrevního příbuzenstva vašeho partnera. Půjde-li o domluvu nebo snad pár facek karty nespecifikují – faktem je, že najdete zastání a domácí poměry se od pátku zklidní. Že věc dospěje k smíru však neznamená, že si máte situaci idealizovat. Čas na řešení však dosud nenastal. Sexem možná budete chtít protějšek vyznamenat, vzhledem k instrumentálnímu pojetí styku bez citu (a též pro vaše násilnické manýry) bude jeho sobotní realizace spíš trestem (a to pro oba)!

10. KOZOROH

 

Ačkoliv v pracovních věcech si nebudou moct Kozorozi v nadcházejícím týdnu na nic zřejmě příliš stěžovat (karierní postup a peníze si ohlídá Saturn), v oblasti srdce (doména nyní poněkud přelétavé bohyně Venus) budou spíše nejistí. Jenže problém je zřejmě do značné míry ve vás: zatoužíte po tom, aby vás okolí trochu hýčkalo, na což ovšem nelze čekat trpně. Pozornost druhých si musíte nějakým způsobem zasloužit! A fňukání není nejlepší způsob, ačkoliv některé ženy si myslí opak. Peníze v daném týdnu nezískáte, ale ani neztratíte, čili bude vaše materiální situace víceméně stabilizovaná. V úterý a v sobotu dejte pozor na zvířata, spíš než na chovance ze zoo půjde o domácí mazlíčky – jen není jasné, zda oni utrpí újmu a nebo Kozorozi jejich prostřednictvím.

11. VODNÁŘ

Co v daném týdnu obecně platí pro veškeré finančníky, platí vesměs i pro Vodnáře – a nepochybně již pro ty z nich, narozené v prvním dekanujejich týden zřejmě bude opravdu úspěšný. Nemusí se podle všeho ani bát jít v ničem do rizika. Samozřejmě hazard v oblasti milostné se nedoporučuje – naopak, právě klid a vyrovnanost v této oblasti vytvoří dobré zázemí i pro nakročení do zdánlivě zcela bláznivch projektů. Jen dovolte upozornění: pro stabilitu v soukromé sféře je také třeba něco dělat!

12. RYBY

 

Rybám bude celý týden jaksi drhnout, a to jak v práci či škole, tak v osobních věcech: věci sice doplouží se do zamýšleného cíle, ale nic nepůjde snadno. Po cestě možná slíznou nejednu výtku, nebo se budou muset vypořádat s netušenou trapností… S penězi na tom nebudou zle a zdravotně se též obejdou bez problémů, ale pokud můžeme radit, nikam se tento týden necpěte, neprste se zbytečně a ani na sebe jinak raději příliš neupozorňujte. Omezte ambice a volte i v oblečení raději tlumenější barvy tak, aby to pokud možno co nejvíc odpovídalo vlivu retrográdních planet.

 

– Nashledanou za týden. –