Horoskopy od 03-05-2010 do 09-05-2010

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
osmnáctý týden roku 2010

1. Beran – nadcházející týden nebude patřit k těm jednodušším, bude po vás vyžadovat nejen hodně energie, ale pro správný výsledek budete konfrontováni se situací, kde budete muset ukázat i hezkou dávku odvahy. Potom, i když stále to nebude bez překážek, dosáhnete kýženého cíle. Ale konec konců, to pro Berany není nic nového, zapřít nohy, nastavit rohy a pomalu ale jistě tlačit vše před sebe. A vždy když jen trochu povolíte, druhý rohatec vás vytlačí.

2. Býk – čekají vás dny plné nápadů a inspirace. Měli byste také dosáhnout nějakého sice menšího, ale přeci jen zajímavého úspěchu – í když vlastně už ho asi v podvědomí očekáváte.  Pokud jste si už delší dobu něco plánovali, teď je ten správný čas na uskutečnění plánů.

3. Blíženci – pokud se vám už delší dobu zdálo, že se kolem vás nic zajímavého neděje a vše jede podle starých vyjetých kolejí, tak se připravte na změnu. Možná vám jistý klid a pravidelnost vyhovovaly, ale bohužel, v nadcházející týden bude plný chaosu a zmatku. Nemělo by to ale mít nějaké výraznější dlouhodobé negativní efekty. Některé změny můžou později být docela přínosné. Dejte si také pozor na své zdraví.

4. Rak – možná jste si na svá bedra toho naložili až příliš, popřemýšlejte, jestli něco co nyní považujete za nutné dělat, je ve skutečnosti tak důležité a nemůže týden či dva počkat. Stejně nadcházející týden bude plný různých událostí, vyžadujících vaši pozornost. Takže pokud nepřibrzdíte, můžete stejně skončit zavaleni tisícem věcí a nic nebudete moci udělat pořádně.

5. Lev – budete potřebovat podporu lidí, kteří jsou vám blízcí a nejvíce od těch, kteří jsou vám také nejblíž. Týden to bude náročný a nesmíte propadat zoufalství ani v situacích, které budou vypadat naprosto beznadějně. Vše se vám s pomocí podaří vyřešit a na konec až to bude za vámi, tak se nejdřív s úlevou zasmějete a později dokonce zjistíte, že hodně věcí bylo přínosných.

6. Panna – pokuste se trochu více soustředit na vaší pravidelné činnosti (v práci nebo doma). Zdá se, že máte rezervy a nebo chodíte poslední dobou až příliš často s hlavou v oblacích a lidé na vás závislí si toho začínají všímat. Bohužel navíc se jim to nelíbí a brzy, pokud se situace nezmění, dají svou nespokojenost výrazně najevo.

7. Váhy – najděte si několik volných chvilek v tomto týdnu, které strávíte s přáteli. A hlavně tato setkání musí být naprosto uvolněná, bez sebemenších odkazů na práci a povinnosti. Nabije vás to pozitivní energií na další týdny a díky plnému relaxu také budete mít hlavu otevřenější na nové a zajímavé nápady.

8. Štír – pokud se vám poslední dobou stává, že naříkáte na různé menší či větší neduhy, přichází dobrý čas na to, abyste s tím něco udělali. Pokud se vám zdá, že problémy jsou závažnější, jděte k lékaři, uvidíte, že nic není tak hrozné, jak to na začátku vypadá a odborník pro vás najde to nejlepší řešení. A jinak obecně věnujte se více pohybu na čerstvém vzduchu.

9. Střelec – je čas na to se těšit životem. Chvilky které na zemi trávíme nejsou zas až tak dlouhé  a spoustu času využíváme na věci, které jsou sice nutné, ale moc radosti nám nepřináší. Proto využijte každého volného momentu co se vám podaří najít a udělejte si vždy alespoň malou radost.

10. Kozoroh – osud by na vás měl nyní přátelsky zamrkat. Pokud se setkáte s něčím překvapivým, naprosto neočekávaným, moc se nerozmýšlejte a vrhněte se do toho po hlavě. Trocha bláznění vám neuškodí a výsledky budou pro vás více jak příjemně překvapivé. Pamatujte si, nic není nemožné, když se člověk hodně snaží.

11. Vodnář – dny, kdy jste si byli jisti se vším a všechno se vám dařilo jsou na krátký čas pryč. Tento týden bude plný nejistoty a různých drobných neúspěchů. Ale ve chvíli, kdy se vám bude zdát že je to nejhorší, tak by mělo pomalu vysvitnout slunko a situace se začne zlepšovat. Bohužel, šťěstí nemůžeme mít pořád a dny s neúspěchy nás nakonec naučí si úspěšných chvilek více vážit.

12. Ryby – mělo by se vám splnit nějaké větší přání. Život bývá občas velmi překvapivý, už jste přesvědčeni, že to prostě nikdy nemůže vyjít a najednou zafunguje nějaká vyšší síla a ejhle vše je úplně jinak. Reagujte ale s klidem a bez většího bláznění, možná není všem dobrým dnům konec.