Horoskopy od 21-02-2011 do 27-02-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
osmý týden roku 2011

1. Beran – velmi pracovitý týden máte za dveřmi. Jestli napnete své síly, tak se vám podaří zamávat s nějakou záležitostí, která vás trápila již delší dobu. Pokud možno nenechte se ničím rozptylovat, budete mít hodně pokušení, ale koukejte jen kupředu a zajímejte se jen o řešení toho důležitého, ať máte vše brzo z krku. O víkendu se pokud možno držte svých starých známých, u nových kontaktů buďte opatrní.

2. Býk – mělo by vás čekat větší množství oficiálních telefonátů, nemusí se vám vyhnout ani nějaká důležitější úřední záležitost. Žádný průšvih, jen pravděpodobně nějaké každoroční záležitosti. Uprostřed týdne by vás měla čekat nějaká příjemná večeře. Můžete ji výborně využít k tomu, abyste vyžehlili nějaká minulá neporozumění či případné hádky. Takže s úsměvem.

3. Blíženci – něco vás donutí k činnostem, které nemusíte. Budete v pokušení se tomu vyhnout, ale nebude to příliš možné a pokud naopak spolknete nechuť a vrhnete se do práce, objeví se nečekaná pomoc, která se zbaví většiny starostí. Váš zdravotní stav nebude nejlepší, popřemýšlejte o posílení imunity. Na začátku týdne vám hrozí největší zdravotní riziko.

4. Rak – nejdůležitější budou pro vás tento týden nějaké rodinné záležitosti. Vaše osoba či společenský život byste měli odsunout na vzdálenější kolej, někdo hodně blízký vás opravdu velmi potřebuje. Nepřidávejte si práci nevíc, nebudete mít na ni myšlenky a na co se nemůžete pořádně koncentrovat, to vám tentokrát nevyjde.

5. Lev – pokud možno se vyhýbejte různým sporům, kde nejvíce bude záležet na vaší výřečnosti. Tou vás tento týden hvězdy příliš neobdařily a případné hádky by skončily nepříjemnou porážkou. Pokuste se trochu stáhnout, i pokud víte, že máte pravdu, nechte to na jindy, protože stejně nyní nikoho nepřesvědčíte. V neděli pozor na zranění.

6. Panna – někdy přichází takové hloupé týdny a nadcházející k nim bude patřit. Všechno kolem vás se vám bude zdát nesmyslné, činnosti vám budou připadat zbytečné, lidé nepochopitelní. Je to bohužel jeden ze znaků dlouhé zimy a únava prostě na vás dolehne silněji než na jiné. Na konci týdne by z vás stresy mohly opadnout, jenom pozor abyste při případném juchání nepřehnali.

7. Váhy – dobrá organizace práce a půlka je hotova. Zvláště pokud se vám podaří najít dostatečně obětavé ovečky, které za vás většinu udělají. Pokud se v tomto týdnu rozhodnete pro nějakou léčbu či zdokonalení svého vzhledu, dokonalý úspěch by měl být zaručen. Nákupům se nevyhýbejte, budete mít šťastnou ruku a to jak v kvalitě tak v ceně.

8. Štír – ve čtvrtek vás může čekat nějaká cesta, dá se jí vyhnout, ale co takhle trošku protáhnout kosti ? V ponděli a úterý si dejte větší pozor na své kapsy, doklady či telefon, můžete je ztratit, někdo také vám ke ztrátě může „pomoci“. Po večerech poslouchejte nějakou uklidňující hudbu.

9. Střelec – někdo vás pochválí nebo si všimne vašeho úspěchu. A možná vás čeká hezká odměna. Pozor na hodnocení lidí podle jejich majetku, někdy ten, který vám nebude připadat příliš zajímavý, zrovna bude člověkem, kterého budete potřebovat nejvíce. Tak by byla škoda si ho znechutit. Oblékejte se podle toho jaké je počasí a ne jaká je móda. Jinak vám hrozí nějaké nachlazení.

10. Kozoroh – nenechte se nikým ošidit. Lidem je třeba věřit a vidět v nich tu lepší stránku, ale ne vždy se to vyplatí. Tento týden si raději držte větší odstup a odhalíte velkého podvodníka. Vaše odhalení pomůže i jiným lidem a ti to náležitě ocení.  Pokud plánujete nějaké menší změny v domácnosti, lepší než víkend by byl čtvrtek nebo pátek. Budete mít na to jen část dne, ale dá se to stihnout.

11. Vodnář  – na finance snad není nutné neustále naříkat. Pokud tak budete činit i tento týden, můžete samým naříkáním přehlédnout fakt, že je dobře a může být ještě lépe. Vůbec, nezaškodilo by vám trošku více vnímavosti. Ve vašem okolí se bude dít tolik věcí, které by vám mohly při přílišném zahledění do sebe a vlastních problémů, uniknout.

12. Ryby – toto je váš týden. Nějaké komplikace by se měly objevit jen na jeho začátku, ale i z těchnto problémů můžete jednoduše udělat další pozitivní věc. Kolem středy by vás mělo čekat nějaké zajímavé setkání, s člověkem kterého neznáte, ale on vás ano. Minulost může přinést hodně překvapivých informací. Neseďte doma, užívejte si světa a různých radostí.