Horoskopy od 13-06-2011 do 19-06-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý čtvrtý týden roku 2011

1. Beran – ve vzduchu visí docela velké napětí. Je možné že jsou před vámi nějaké menší rodinné problémy, popřemýšlejte, kde je možno něco změnit a kde naopak jste na tom velmi dobře. Největší spory může vyvolat nějaká záležitost, která je spojena s věkem a rozdílnými pohledy na svět. Vyražte si v druhé polovině týdne někam zaplavat.

2. Býk – tento týden se bude cenit vše co je tradiční a podle bontonu. Nějaké extravagantní moderny vám moc neprojdou, za to cokoliv klasického vzbudí téměř okamžitý potlesk a obdiv. Ve středu nebo ve čtvrtek se objeví nějaký konkurent, tentokrát nad ním nemávejte rukou, bude to velmi výrazná výzva a také test vašich schopností a možností. Vše by mělo dopadnout dobře, ale nesmíte nic zanedbat.

3. Blíženci – krásná slovíčka, hodně úsměvů, milé nastavení. To je zbraň, se kterou často dokážete nejen vyhrát bitvu, ale i celou válku. Ale bohužel tentokrát vaším jediným spojencem bude velmi pečlivá příprava a poté ještě pečlivější realizace. Od začátku týdne si dávejte pozor na ty, kteří jen mluví a mluví a málo pracují. Buď je dotlačte ke změně přístupu nebo raději se jich zbavte a dělejte vše sami.

4. Rak – pokud něco nebudete vědět, přiznejte to otevřeně. Nebude to mít žádné drastické následky, ty by mělo pouze opačné chování, kdybyste neznalost maskovali za nějaké prázdné fráze či dokonce nedejbože výmysly. Tentokrát by pro vás mělo být základní heslo, s poctivostí nejdál ve všem dojdeš. Dnešní časy to většinou nepotvrzují, následujících sedm dní pro vás ano.

5. Lev – pozor na velmi nepříjemnou středu. Cosi vás hned dopoledne zaskočí, a ani následující část dne nebude lepší. Jediné co vám zbyde, je zatnout co nejvíce zuby a vše vyřešit ještě týž den, i kdyby se to mělo táhnout pozdě do noci. Jestli se vám to nepodaří, tak následky se budou ozývat až do konce týdne. Takže váš víkend může být v případě středečního úspěchu  jedním z nejmilejších v posledních dnech, pokud se vám ale nezadaří, tak nic milého nečekejte.

6. Panna – buďte velmi opatrní na svá slova, hned na začátku týdne můžete někoho velmi nepříjemně urazit (a to podle vás pouhým roztomilým žertíkem). Následky tohoto neuvidíte hned, ale v následujících měsících, a nebudou příjemné. Zvláště si dávejte pozor na všemožné vtípky, které se týkají vzhledu a neobvyklého chování. Pokud přeci jen tu chybu uděláte, ještě vše lze napravit, vymyslete nějakou hezkou a milou omluvu na pátek případně spojenou s pozváním na milou zábavu.

7. Váhy –  tento týden přežijete, ale nebude to nic moc milého. Mělo by se objevit větší množství různých hádek, sporů či konfliktíků a každý vám zanechá nějakou ránu. Nebudete sice nijak moc poraženi, ale ani výhry nejsou vždy dokonalé a často to bude o fous. Nejlépe bude, pokud si z tohoto důvodu nachystáte nějaký hezký plán na poslední tři dny týdne, protože tam vás čeká hlavně klid, skvělá věc na odpočinek a léčení ran.

8. Štír – hodnotu věcí neměřte pouze penězi, je spousta věcí, které takto nezměříte a je na vás, abyste je poznali. Nějaká dobrá duše, vás bude přesvědčovat, že pouze materiální se počítá, není to pravda. Vyjděte někam do místa, kde se vám lépe v klidu přemýšlí a hned to uvidíte sami. Získejte tam také potřebnou energii pro řešení každodenních problémů. Nebudou závažné, ale lze je odehnat jako mouchu mávnutím ruky, jen to musíte umět.

9. Střelec – obvyklé metody, které jste používali na uvolnění od stresu, příliš nepomohou. Nyní by to chtělo buď něco výrazně jiného, poproste své blízké o nápad. Pokud vás tento týden má čekat nějaká větší cesta, pokuste se ji odložit a nebo alespoň se na ni velmi dobře nachystejte, abyste důsledky čekajících vás nepříjemností mohli ihned minimalizovat. Svěřte několik menších povinností důvěryhodné osobě.

10. Kozoroh – jestliže budete chtít dokončit vše, co jste si na tento týden naplánovali, tak se na to musíte plně koncentrovat. Nic vám tentokrát nepůjde samo od ruky a i věci připravené a naplánované zaberou více času než je u vás obvyklé. Nepomůže tomu nic, takže počítejte s větší časovou náročností. Ale nesmíte to přehánět, pracujte jen o něco déle a ne celý den. Večery vyhraďte rodině a zábavě – to druhé bude obzvláště povedené, pokud se vám podaří ve čtvrtek.

11. Vodnář – nedovolte lidem, aby vaši pozornost odváděli nějakými banalitami. A za banality tentokrát považujte i jejich problémy, které se nijak netýkají vaší osoby. Buďte milí, rozhodně nepřistupujte k vyhazování otrapů nijak drsně, ale musíte být co nejvíce rozhodní. Byli jste poslední dobou v kině nebo divadle ? Vyberte něco podle vašeho gusta o zpříjemněte si víkendové odpoledne.

12. Ryby – samozřejmě člověk by se měl hodně starat o své okolí a ještě více je společností vyžadováno, aby ukazoval co nejempatičtější tvář. U vás to jde ze srdce, není za tím jen společenský tlak. Ale tím také omezujete hodně sami sebe a svůj rozvoj. Tento týden se vám výjmečně vydaří jen za předpokladu, že budete hodně sobečtí. Pokud se budete zase jen starat o jiné, tak si ani chvíli neodpočinete. Od čtvrtka si dávejte pozor na oči.