Horoskopy od 26-11-2012 do 02-12-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý osmý týden roku 2012

1. Beran – čeká vás větší množství povinností, největší opatrnost je nutná při kontaktu s úřady a veškerém papírování. Dejte si pozor na finance, pokud to jen půjde, šetřete. Společenský a milostný život by měl být plný kontaktů a rozruchu. Nemá smysl sedět doma, je nutno se bavit. Pamatujte na prevenci a pod tímto úhlem si upravte jídelníček.

2. Býk – máte šanci ukončit starší projekty a práci, kterou jste dělali už delší dobu. Jen je potřeba si na to sednout hned na začátku týdne. Pracovně krizový bude čtvrtek a pátek. Budete velmi atraktivní, ale bohužel budou se kolem vás točit jen lidé,  jejichž lichotky budou smrdět falší. K událostem přistupujte s klidem a bez rozčilování, to by vám nyní nedělalo dobře.

3. Blíženci – pokud budete odvážní, poradíte si tento týden se vším, i kdyby se vám zdálo, že na to nemáte dost sil a schopností. Pokud v sobě odvahu nenajdete, bude průšvih. Domácí povinnosti by vám měly sebrat tolik sil a tak vás psychicky vymačkat, že na lásku nebudete mít moc pomyšlení. Chraňte se před vlivy počasí a po návratu z venku si dávejte horký čaj.

4. Rak – hlídejte si dobré vztahy s lidmi, někdo, od koho to nečekáte vám tento týden může dát výtečný finanční tip. Samozřejmě jen za předpokladu, že vaše vztahy budou v pořádku. Udělejte všechno proto, aby atmosféra ve vztahu byla co nejvřelejší. Odměnou vám bude překrásný víkend. Měli byste mít dobrou formu, ale musíte si hlídat správný spánek a odpočinek po větší námaze.

5. Lev – na první tři dny týdne si naplánujte všechny důležité rozhovory a větší část celotýdenní práce. Půjde vám všechno od ruky a budete mít velmi originální nápady. Opuštění Lvi a Lvice mohou ve víru společenské zábavy najít někoho zajímavého. V rodinách to bude milé. Dávejte si pozor na silnici – včetně přechodů, může vám hrozit nějaký úraz.

6. Panna – složité věci budou pro vás nyní snadné, ale bohužel u těch snadných narazíte na nějaké naprosto nečekané háčky, které tam dříve nebyly a které všechno protáhnou. Panny bez partnera nemusí nic hrotit, někdy prostě hora přijde k Mohamedovi, i kdyby to tak na začátku vůbec nevypadalo. Vaší energii vám budou lidé závidět, tak si nezhoršujte život zbytečným pesimismem.

7. Váhy – hlídejte si povinnosti a vyhýbejte se zjednodušování pracovních postupů. Věci dělejte tak, jako jste je dělali vždy, nebuďte za každou cenu originální a preferujte puntičkářství. Vyhýbejte se hádkám o nějaké hlouposti, které nejsou ve skutečnosti důležité a domácí atmosféra bude skvělá. Pokud se bude chtít hádat druhá strana, nezvedejte rukavici. Nepřetěžujte záda, od počítače vstávejte každou hodinu na malé protáhnutí.

8. Štír – v práci a v obchodě bude situace hodně neklidná a zmatená. Nenechte se vyvádět z míry, pokud zachováte klid, můžete jít jiným lidem případem a bude to oceněno. Možná i finančně. Tento týden asi nebudete mít moc času na lásku a společenský život, domácnost a práce by vám měly zaplnit hlavu i čas. Hlídejte si co jíte a kde to jíte, mohou se u vás objevit nějaké žaludeční nebo střevní potíže.

9. Střelec – všechny ambice a nápady si odložte na prosinec, možná i na leden. Nyní budete mít spoustu různých povinností a ty je dobré co nejlépe udělat. Možná se objeví pár korunek navíc. Možná se objeví pár nových kamarádů, možná mezi lidmi, které tento týden poznáte bude někdo, u nějž vaše srdce zabuší silněji. Vaše psychická forma bude lepší než psychická, pokuste se ráno zacvičit.

10. Kozoroh – tento týden podle horoskopu se může objevit nějaká velmi zajímavá finanční nebo pracovní nabídka. Neodmítejte ji, ale přijměte s nadšením. Nenechte se zatáhnout do hádek ohledně Svátků, rodiny a dárků. Jinak vám to pokazí celý týden. Pokud se objeví nějaké problémy se zdravím, nejpravděpodobněji se budou týkat uší nebo nosu.

11. Vodnář – to co děláte, dělejte pečlivě, ale nebojte se improvizovat. Napadne vás pár zajímavých zlepšováků, které vám ušetří čas a možná i přinesou hezké peníze. Opuštění či samotní Vodnáři mohou nyní změnit svou situaci, pokud zavolají lidem z minulosti. Někdo tam čeká, jen to chce mít šťastnou ruku. Navštivte zubaře a pokud možno i dentálního hygienistu.

12. Ryby – horoskop doporučuje, abyste si hlídali všechny důležité záležitosti. I když se vám zdá, že jsou hotové, pozorujte co se děje dokud není opravdu úplné finále a někdo jiný nepřevezme zodpovědnost. Večer věnujte více rodině a méně vlastní zábavě a je před vámi nádherný týden. Nepřehánějte to s vlákninou, celozrnné pečivo či zelenina jsou zdravé, ale jídelníček musí být vyvážený.