Horoskopy od 19-11-2012 do 25-11-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý sedmý týden roku 2012

1. Beran – v tomto týdnu můžete očekávat nějakou zajímavou finanční nebo pracovní nabídku. Zajímavá nemusí být na první pohled nějak extrémně finančně výhodná. Ale to druhé a třetí dno ukazují opravdu hezké věci. Budete nyní velmi oblíbení mezi lidmi, tudíž i u opačného pohlaví. Dobrých sedm dnů na shazování nadbytečných kil jídlem i cvičením.

2. Býk – nebudete mít příliš volné ruce, svazovat vám je budou pracovní návyky a také chování vašeho okolí. Pokud něčemu nebudete rozumět, raději se ptejte a nepostupujte na vlastní pěst. Pokud nemáte partnera, rozhlédněte se i mezi přáteli a známými z dávných let, třeba tam někdo o vás sní. Horoskop doporučuje více dbát o svůj vzhled, pokud vám na něm něco vadí, tak to nyní řešte a vyřešte.

3. Blíženci – čekají vás docela velké výdaje, ale přesto se pokuste ušetřit nějaký menší obnos bokem. Může vás nyní požádat někdo o pomoc a bylo by pro vaši budoucnost dobré mu vyhovět. Ve vztazích by hádky měly jít konečně do kouta a nebo přijde fáze velmi sladkého udobřování. Nezapomeňte okysličovat své tělo, pokud možno nepřebývejte v pološeru, hlídejte si dobré osvětlení.

4. Rak – vaše nápady a činy by měly být velmi dobře oceněny pracovním okolím. Poklony které uslyšíte, budou opravdu upřímné. Dejte si pozor na úřady a úředníky. Single by při případném lovení partnera postupovat pomaleji a s rozvahou. V rodinách také je dobré netlačit tolik na pilu. Pro vaše zdraví budou nyní nejužitečnější takové potraviny jako jsou rychlokvašky nebo kysané (ne sterilované) zelí. Doplníte vitamíny a zlepšíte trávení.

5. Lev – věci, které jste poslední dobou odkládali a nechtělo se vám je dělat, se nyní nejpravděpodobněji ozvou ještě výrazněji. Pokud možno je už smeťte nějak ze stolu, protože času budete mít nyní čím dál tím méně. V lásce budete mít skvělí „čich,“ podaří se vám velmi dobře odlišovat skutečné zlato od falešného pozlátka. Tento týden budete mít hodně energie a po psychické stránce by to mělo být také super.

6. Panna – budete mít pocit, že máte obrovské množství sil a ve všem pravdu. Z velké části je to pravda, ale pozor, v takové situaci téměř automaticky arogance a ta vám může nyní opravdu bolestivě ublížit. V partnerských vztazích to bude dosti náročný týden, dá se ho i považovat za jistou zkoušku. Je nutno vydržet. Buďte opatrní za volantem a pozor na podzimní únavu.

7. Váhy – měli byste mít konečně finanční úspěch a nebo získat reálný příslib vysokých výnosů. Váš mozek by nyní měl mít nadprůměrnou formu, nebojte se ho trápit a hlavně využívat pro nové nápady. Někdo se vám pravděpodobně snaží vyznat lásku, single to asi ocení, ve vztazích, pokud to není znovu partner, to může přinést komplikace. Navzdory podzimnímu počasí budete mít dojem, že je léto. Takže pozor na oblékání.

8. Štír – celou pracovní část týdne vám zaměstnají klasické každodenní povinnosti. Pokuste se co nejvíce udělat sami. Pokud možno nikoho nepoučujte a více naslouchejte. Finanční situace není příliš stabilní. Ve vztahu se pokuste najít pro sebe trochu více času, ideální bude středa a sobota večer. Každodenní jídelníček posilte o vitamín C, skvělým zdrojem je šípkový čaj.

9. Střelec – pokud budete dělat bez diskuse a dumání nad nesmrtelností chroustů to, co je vaší povinností, měl by přijít úspěch a asi i velká odměna. Nyní máte dobrou možnost něco výrazně vylepšit. Hodně příležitostí na získání nových známostí, ještě více možností se dobře večer pobavit. Je možné, že stav vaší pleti už vyžaduje konzultaci s odborníkem.

10. Kozoroh – možné různé změny a reorganizace. Bude dobré, když se na ně nachystáte hned na začátku týdne. Velký vliv může mít setkání s lidmi, kteří by měli výrazně rozšířit vaše obzory. Nejvíce byste si nyní měli vážit rodinné a partnerské stability. Vyhýbejte se zbytečným hádkám. Pečujte dobře o nehty, pozor na plísně.

11. Vodnář – horoskop vám nyní doporučuje několik menších finančních investicí do budoucna. Budete mít dobrou ruku na peníze a mělo by se vám dobře hodnotit realitu výnosů. Lásku nebo romantickou situaci poznáte nyní nejlépe srdcem a ne rozumem. Jestli řešíte problém s nadváhou či vám připadá, že máte moc kil navíc, vyhněte se dietě a jen se trochu více hýbejte.  Někdy je to jen chyba oblečení.

12. Ryby – ačkoliv se vám bude zdát, že máte naprosto geniální nápady, bude se vám to ve skutečnosti jen zdát. Raději vše konzultujte dříve, než se do toho pustíte. Ušetříte si čas, námahu a taky případné přešlapy. Ve vašem životě bude dělat největší zmatek ten, kdo se vám nejvíce líbí. Budete cítit větší únavu než obvykle, zkuste relaxovat, sauna je nyní docela zajímavá věc.