Horoskopy od 18-02-2013 do 24-02-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
osmý  týden roku 2013

1. Beran – intelektuální forma bude opravdu na vysoké úrovni, pokud vaše okolí závisí na nových nápadech, tak měli byste jich mít po ruce nemálo. Ale budete potřebovat někoho, kdo vám bude hlídat klasické každodenní povinnosti. Jestli si nejste jisti svými city, neříkejte to hlasitě a nedávejte šance tam, kde víte, že žádné nejsou. Forma bude dobrá, vyhýbejte se riziku.

2. Býk – očekávejte vyšší příjmy, Býci v zaměstnaneckém poměru mohou dostat nabídku povýšení a nebo nějakou zajímavou prémii. Nesmíte jen mít kolem sebe rozhádaný kolektiv. Nově poznaným lidem nebudete věřit (a oprávněně), proto pokud hledáte partnera, tak tenhle týden to nebude to pravé ořechové. Dejte si pozor na zdraví při cestování a delším pobytu venku.

3. Blíženci – bude vás čekat přemíra povinností, velká část z nich bude spojena s úřady a případně papírováním. Měli byste si dát do pořádku finance. Máte šanci na malý flirt, který se může přerodit na něco trochu delšího, i když asi ta velká láska až za hrob to ještě stále nebude. Flirtovat a bavit se můžete i s partnerem, přidá to šťávu vztahu. Pozor na bacily, pokud nepomůže posílení imunity, léčbu při prvních příznacích zahajte babskými radami.

4. Rak – vaší pracovní nebo obchodní pozici nehrozí nyní nějaká nepříjemná rizika, můžete se trochu více koncentrovat na volnočasových aktivitách nebo plánování budoucnosti. O víkendu čekejte větší výdaje. Vaše srdce by měla řídit spíše intuice než rozum, když se vám někdo bude líbit, věřte prvnímu pocitu. Neanalyzujte ho.  Navštivte svého zubaře nebo dentálního hygienistu, prevence vám ušetří problémy.

5. Lev – v obchodních a podnikatelských vztazích čekejte velký příliv peněz, který by měl být ihned přesměrován na investice. Zaměstnanci by měli mít klidný, spíše nudnější týden. Horoskopy přejí všem čerstvě či velmi silně zamilovaným, tam kde láska je až za povinnostmi vás čeká zase spíše jen šeď. Pečujte o sebe a svůj vzhled.

6. Panna – podle horoskopu vaše pracovní okolí ve vás bude cítit někoho, kdo může vést, kdo může inspirovat, bylo by dobré, abyste nezklamali jejich představy. Pozor na výdaje ve čtvrtek a v neděli. Budete sice mít sklony se hádat i o drobnosti, ale na druhou stranu vaše usměvavost a srdečnost by měla vyřešit všechny problémy ve vztahu, které by mohly ze sporů vzniknout. Dejte si pozor na kašel a rýmu, vyhýbejte si lidem s tímto zdravotním problémem.

7. Váhy – můžete posílit svou pracovní pozici a získat velké uznání, cenou za to bude práce navíc, která vám omezí hodně volného času, musíte se rozhodnout, jestli vám to za to stojí. Nejvíce radosti by vám tento týden měly přinést různé rodinné radosti a záležitosti. Čekejte romantické překvápko. Fyzická forma bude dobrá, mohou vás trochu bolet ramenní klouby.

8. Štír – nebojte se bránit svou pravdu, horoskop předpovídá, že se vám několik lidí bude snažit rozmluvit vaše nápady, ale stůjte si na svém. Vy máte pravdu a vidíte i za druhý roh, oni ne. Štíři bez partnera budou toužit po větším množství vášně a možná i lásky. Najít ji mohou jen ve velké společnosti. Doplňujte vitamíny a minerály, může vám chybět hořčík.

9. Střelec – profesionalita a pečlivost získají nějakou odměnu, lajdáctví a nedochvilnost budou pominuty mlčením. Tento týden si můžete trochu povolit finanční opasek. Ve vztahu či v hledání lásky vaší nejlepší zbraní bude optimismus a pozitivní nastavení k vašemu okolí. Úsměv vás nic nestojí a přinést vám může hodně. Po večerech vás mohou přepadat deprese, vyhýbejte se ponurým knihám či filmům.

10. Kozoroh – to co děláte, dělejte s ještě větším nasazením. A nebojte se udělat si také trochu reklamy, spousta lidí vaši práci bere jako samozřejmost a nechápe, co vás stojí. Budete mít úspěch u opačného pohlaví, ale nezapomínejte, že tento týden by měla být rodina na prvním místě. Budete mít dobrou formu, ale nezapomínejte na případné pravidelné návštěvy u lékaře či objednání – problémy se musí dořešit.

11. Vodnář – tento týden nastane podle horoskopu hodně změn v pracovní sféře, část z nich půjde mimo vás, část vás přímo ovlivní. Nestůjte v koutě a pokuste se určovat další vývoj.  Máte šanci získat srdce toho, po kom již delší dobu toužíte, musíte ale udělat první krok. Dobrá nálada bude pro vás znamenat půlku zdraví, pokud možno omezte konzumaci kofeinových nápojů a jiných povzbuzovadel.

12. Ryby – pokud vás práce už delší dobu nebaví, pokuste se rozhlédnout kolem, protože příležitost šitá vám na míru je k disposici. Nebude to na začátku jednoduché, ale spokojenost vám vyváží počáteční větší nasazení. Budete toužit po větší vřelosti, ale tento týden je tak studený, jako počasí za našimi okny. Nic s tím nejde dělat.  Nejvíce vám prospěje pohyb a také vyšší přísun vlákniny.