Horoskopy od 25-02-2013 do 03-03-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
devátý  týden roku 2013

1. Beran – na začátku týdne se spíše trochu uvolněte, práce není zajíc a neuteče a vy potřebujete posbírat myšlenky a rozhodnout jaké kroky budou do budoucna nejlepší. Na konci týdne rozmýšlení vyhodnoťte a vyhrňte rukávy. Jestli máte ve vztahu nějaké nevysvětlené záležitosti, najděte večer chvilku na jejich prodiskutování. Budete se cítit více unaveni, energie nebude tolik, na kolik jste zvyklí. Přichází jaro a skoky počasí jsou mor.

2. Býk – podle horoskopu to bude docela dobrý čas pro ty Býky, kteří se více řídí rozumem a méně emocemi. Budete lákáni k výhodnému nákupu, ale výhodný bude jen pro prodávajícího. V lásce by vás mělo vést srdce ruku v ruce s rozumem. Postupujte až podle toho, co vám řeknou oba úhly pohledu. Vyhýbejte se lenošení, podmínkou dobré formy je tento týden pouze pohyb.

3. Blíženci – občas nám prostě osud předurčí neúspěch. Nebude to nic moc milého, na druhou stranu máte dost indícií, abyste mohli zminimalizovat škody. Na konci pracovního týdne vás čeká důležité rozhodnutí. Budete mít úspěch u opačného pohlaví, ale i za nevinný flirt se někdy musí zaplatit. Pozor na rizika, zvláště u adrenalinovějších sportů.

4. Rak – nyní jste v centru pozornosti, takže by bylo dobré se nachystat hlavně na to, jak vaše práce vypadá na první pohled. Ten je občas ten nejdůležitější. Peníze mohou občas přinést i pracovní spory. Někdy se z kamarádství může stát láska, ale nyní by to nemělo být na úkor druhých. Ve vztahu by mělo přijít milé překvapení. Zdraví by mělo být podle horoskopu celkem v pořádku, ale neblázněte příliš. Klid a rozum vám zajistí formu.

5. Lev – dejte si pozor, někdo vám jámu kopá. Stačí ale trocha pozornosti a sám do ní spadne. A vy na tom vyděláte. Jestli se vám tento týden podaří zamilovat, bude to vášnivé a možná i na celý život. Risk může přinést zisk. Bude se vám dost často měnit nálada, je to známka i slabší fysické formy. Popracujte nad posílením odolnosti.

6. Panna – budete mít snahu dělat více věcí najednou, jde to, ale buďte opatrní, tento týden je nutno hlídat všechny důležité věci. Pokud se zaměříte příliš na drobnosti, tak se vám to nemusí podařit. Panny, které jsou single by měly být v hledáčku někoho, kdo myslí nejen na to jedno. Úsměv prolomí ledy nejjednodušeji. Když budete cítit, že vás povinnosti vyloženě dusí, zpomalte a dbejte na kvalitní odpočinek.

7. Váhy – každodenní nudnou práci je možno nějakým způsobem obhatit, nyní budete mít několik příležitostí, jak ze všedního učinit nevšední. Jestli se vám bude zdát, že ta velká láska právě přichází, tak si nedělejte moc velké naděje, bude to spíše jen epizoda. Ale může být milá. Cítíte se poslední dobou hodně unaveni? Potřebujete okysličit svůj organismus.

8. Štír – pracujte s trochu větším nadhledem a nebojte se i významnějších rozhodnutí. Čeká vás několik důležitých pracovních rozhovorů. Nejnáročnější by mělý být úterý a pátek. Největší zbraní na poli lásky bývá tajemství. To co je hned dostupné se brzy omrzí. Pokud vám to jen situace umožní, pokuste se někam vyjet na víkend a nabijte si tzv. baterky v jiném prostředí.

9. Střelec – příliš vysoké ambice mohou znamenat na začátku menší neúspěch, ale ten vás nesmí odradit. Pokud překonáte největší překážky, velký příliv peněz vás nemine. Klidně se nechte svádět, ale další kroky odložte ještě o pár dní. Musíte získat více informací. Nepodceňujte malé zdravotní problémy. Představa, že vše rychle vyřeší nějaká pilulka jsou mylné.

10. Kozoroh – rozhlížejte se kolem sebe a berte každou příležitost výdělku, která se objeví. Lepší drzé čelo nežli poplužní dvůr. Svět plný lásky je krásný, pokud nemáte partnera, zastavte se za rodinou a nejbližšími přáteli. Kondice by měla být ok, ale na vašem vzhledu může být trochu vidět zima. Co uděláte pro zevnějšek, učiníte i pro svou psychiku a když ta je v pořádku, tak máte půl zdraví v kapse.

11. Vodnář – v práci by měla být výrazně klidnější atmosféra. Je to vhodná chvíle pro vážnější rozhovor o budoucnosti s nadřízenými nebo obchodními partnery. Horoskop předpovídá, že tento týden dojde v partnerských vztazích k nějaké menší krizi. Pokud si jste jisti svou pravdou, neustupujte ani o krok a vyhrajete. Hrozí vám nachlazení, ale lze ho zastavit ještě v počátcích, kdy ucítíte první příznaky.

12. Ryby – nejbojte se novinek, často menší změna, i když vykoupena časem na vzdělávání, přináší opravdu sladké ovoce. Nevýznamným sporům v rodině, které se budou týkat opravdu jen různých banalit se bohužel nevyhnete. Ale malá hádka nemusí okamžitě znamenat domácí válku. Víkend by měl být milý. Blíží se jaro, upravte si trošku jídelníček a popřemýšlejte, jestli byste nemohli přidat trochu nějakou fysickou aktivitu.