Horoskopy od 04-03-2013 do 10-03-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
desátý  týden roku 2013

1. Beran – pokud se chystáte na nějakou pracovní cestu, čekejte úspěchy. Jen musíte dodržet všechny termíny.  V druhé polovině týdne se nevyhnete větším výdajům. Láska bude pro vás nyní na prvním místě, pokud máte partnera, dejte mu to najevo a on vás podpoří. Pokud nemáte, tento týden jsou vaše šance na změnu výrazně vyšší. Zdravotní forma by měla být lepší než obvykle.

2. Býk – vaše hlavní pracovní trumfy budou nyní rychlost reakce a přizpůsobivost. Nebojte se je využívat co nejvíce. Pokuste se spíše šetřit, nejvíce rezerv máte v každodenních výdajích. Tento týden můžete potkat hodně zajímavých lidí, máte šanci na malý milý flirt. Vaše energie bude záviset na počasí, sluníčko vám dodá sil.

3. Blíženci – nyní si nemůžete dovolit jakoukoliv nedbalost a nebo líný přístup k práci. Jste pod neustálým dozorem a vše nedokonalé se obrátí proti vám. Velmi dobrý týden pro poctivý rozhovor s partnerem o záležitostech, které vás trápí. Vyložte karty a uvidíte, že se vše zlepší. Hlídejte se, vaše tělo může snadno podlehnout nějaké infekci.

4. Rak – je to ideální týden pro podepisování různých smluv. Nesmíte je jen přijímat tak jak jsou, dokážete najít lepší a výhodnější pro vás řešení. Protistrana na ně přistoupí. Neřiďte se příliš srdcem a city. Dejte přednost rozumu a chladné analýze. Lepší je s láskou počkat než později velmi litovat. Prospěla by vám mírná detoxikace organismu a také více pohybu.

5. Lev – musíte si více věřit. Pokud víte, že je v práci prostor pro expanzi či povýšení, můžete dosáhnout úspěchu. Potřebujete jen ostré lokty. Nezapomeňte, jiní lidé na vás ohledy brát nebudou. Pokud se vám ozvou přátelé s nápadem na hezký večer, nezůstávejte doma a rozhlížejte se, jestli tam není někdo, kdo by byl milý vašemu srdci. Nepodceňujte problémy spojené se zvýšeným tlakem.

6. Panna – podle horoskopu byste měli nyní nejvíce sázet na spolupráci a omezit jakékoliv konflikty. Raději ustupujte a ukažte, že vy jste ta dobrá strana, která hledá řešení. Můžete trochu více vydávat. V partnerských vztazích by tento týden měl být hodně milý, ale zároveň spojený s větší dávkou povinností. Budete se psychicky cítit trošku hůře než obvykle, ale vaše fysická forma by měla být bez problému.

7. Váhy – kreativita a dobré nápady to je heslo na následujících sedm dní. Pokud jich nebudete mít příliš mnoho, nebojte se najít někoho, kdo vám pomůže objevit nové a originální řešení. Pracovně bude nejhorší středa a čtvrtek. Pokud máte vyhlédnutý cíl pro své srdce, nechoďte kolem něj na špičkách, vyberte si vhodnou chvilku a řekněte mu, jaké jsou vaše city. Pozor na páteř, vyhýbejte se náročnější práci a zvedání těžkých předmětů.

8. Štír – musíte být ambiciózní, ale zároveň se vyhýbejte jakýmkoliv firemním drbům a spiknutím. Pokud možno jeďte sami na sebe, nebojte se tvrdě jít proti všem překážkám. Podle horoskopu byste měli mít štěstí na peníze. Ideální týden pro flirtování a romantické zážitky ve dvou. Forma by měla být docela dobrá, na vašem talíři by se mělo objevit trochu více zeleniny.

9. Střelec – lidé by vás nyní měli rozeznávat jako někoho, kdo je velmi profesionální a ke svým povinnostem přistupuje velmi zodpovědně. Važte si toho, takováto pověst se získává velmi těžce a ztrácí téměř okamžitě. Jestli se vám někdo dvoří, dejte mu šanci. Za malé nezávazné setkání při kávě nic nedáte a rozšíří vám možnosti. Alergici mohou mít tento týden trochu více potíží.

10. Kozoroh – měli byste zvládnout vše, co pro vás tento týden nachystal. Koncentrujte se hlavně na aktuálních povinnostech, nedívejte se do budoucna, na to bude dost času po a o víkendu. Hotovost vydávejte opatrně. Váš partner vás bude považovat za ideál. I kdyby to nedokázal říci, činy by za něj měly promluvit jasně. Neodkládejte pravidelnou prohlídku u lékaře.

11. Vodnář – pokud vám nabídnou nějakou možnost školení nebo dalšího vzdělávání, neodmítejte to. Podaří se vám vylepšit své znalosti a v brzké budoucnosti zvýšenou námahu a ztrátu volného času mnohonásobně zúročíte. Váš veselý a optimistický přístup k životu bude oslňovat opačné pohlaví. Můžete využít lepší šanci. Pozor při sportech, hrozí vám nyní nějaký menší úraz.

12. Ryby – pokud chcete změnit práci, tento týden je podle horoskopu jeden z lepších, kdy by se vám mohlo podařit najít zaměstnání snů. Budete mít pár zajímavých možností koupit něco drobného, co vás velmi potěší. Proč se neustále omezovat? Dejte si pozor na různé nové známosti, vaše srdce je křehké a bezcharakternost druhé strany by ho mohla velmi zranit. Budete mít docela dost energie, ale nálada nebude nejlepší.