Horoskopy od 11-03-2013 do 17-03-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
jedenáctý  týden roku 2013

1. Beran – než začnete realizovat nové plány, znovu je pořádně prozkoumejte.  Tentokrát je pro vás nejdůležitější heslo, že spěchat se musí pomalu. Slibované příjmy se tento týden neobjeví. Pokud se vám zdá, že jste našli toho pravého, buďte opatrní, pořádně si zjistěte, jaké má kostlivce ve skříni. Vaše forma nebude nejlepší, během pracovní části týdne večer spíše odpočívejte.

2. Býk – měli byste dostat pár dobrých nápadů, které by se dalo opravdu dobře zúročit. Držte je ale zatím v utajení, protože je blízko vás někdo, kdo by je při první příležitosti bez skrupulí ukradl. Venuše vám opravdu drží palce, pro opačné pohlaví budete mít v sobě velkou dávku kouzla, které by bylo škoda nevyužít. Horoskop vám doporučuje začít řešit jarní únavu.

3. Blíženci – v práci našlapujte opatrně na špičkách, pokuste se nevzbuzovat příliš velkou pozornost a vyhýbejte se veškerým bouřlivějším situacím. Pak budete mít klidný týden. Pokud se rozhodujete, že by to chtělo něco více než jen malý flirt, promyslete si všechny nevýhody, které je vidět holým okem. V partnerských vztazích bude více hádek. Opatrně za volantem nebo obecně na silnici.

4. Rak – měli byste mít dobrou ruku na různé finanční záležitosti, výhodný nákup nebo velmi dobrá investice je před vámi a na konci týdne by peněženka neměla být prázdná. V lásce převezměte kormidlo a určete kam a kdy váš společný koráb má dorazit. Nenechte si foukat nikým do plachet. Prospěje vám, když se trochu více zaměříte na svůj vzhled a díky tomu si zlepšíte sebevědomí.

5. Lev – pokud budete mít dojem, že jste dostali ten nejgeniálnější nápad na světě, nechte ho posoudit někomu, komu věříte a kdo je kompetentní. Jste blízko, ale je nutno vychytat chyby, které uvidí jen jiný úhel pohledu. Pro lásku je to dost mizerný týden, ale nezoufejte, to nejlepší je teprve před vámi. Vaše nálada bude dosti proměnlivá, zdravá životospráva je řešením.

6. Panna – tento týden můžete smlouvat a vyjednávat. Získáte výrazně lepší podmínky, než vám byly nabízeny na začátku. Čili pamatujte, líná huba holé neštěstí. Střízlivě zhodnoťte svůj vztah, jestli vidíte jen samá negativa, popřemýšlejte, jestli náhodou lehce nepřeháníte a neděláte z komára velblouda. Den má jen dvacet čtyři hodin a aspoň čtvrtina z nich opravdu patří spánku.

7. Váhy –  v práci se řiďte hlavně svými předtuchami. Pokud cítíte, že máte pravdu, jděte za ní jako buldozer bez ohledu na varování okolí. Vyplatí se vám to. Pozor, hrozí vám, že se vás někdo pokusí okrást nebo podvést. Domácí atmosféra bude záviset nejvíce na vaší náladě a nápadech. Docela dobrý týden pro cvičení, hubnutí a větší sportovní výkony.

8. Štír – podle horoskopu byste tento týden měli být schopni vyřešit velkou část svých problémů. Proto je dobré se zaměřit na nevyřešenou minulost a nebo věci, o kterých víte, že v budoucnosti mohou přitáhnout nepříjemnosti. Na opačné pohlaví bude nejvíce účinkovat ráznost a hodně energie. Týden ideální pro plavce a obecně všem Štírům prospěje návštěva bazénu.

9. Střelec – mluviti stříbro, veškeré konfliktní situace v práci řešte buď činy a nebo tím, že se stáhnete do pozadí. Pokud budete o nich mluvit či snažit se debatovat co a jak a kdy, váš úspěch bude výrazně menší. Složité věci posuňte na další týden. Horoskop vám ve vztazích doporučuje jistou zdrženlivost, nedělejte nic, co opravdu nechcete. Řiďte se jak srdcem tak rozumem. Posílení imunity by vám nyní docela prospělo, místo prášků vsaďte na bylinky a otužování.

10. Kozoroh – pokud se vám podaří zlepšit pracovní a nebo finanční situaci, odměňte se osudu tím, že někomu nezištně pomůžete. Nemusíte si dělat moc starostí o peníze. Single Kozorozi budou v hledáčku, důležité je nyní vystupování. Ve vztazích klid přerušovaný spory o banality. Forma nebude špatná, ale neusínejte na vavřínech, procházky a menší sportovní aktivity vám prospějí ještě více.

11. Vodnář – nemá smysl se moc rvát dopředu. Ale to rozhodně neznamená, že byste měli lenošit. Tento týden se zaměřte na své vlastní povinnosti a vše jiné nechte přirozenému vývoji. Pokud jste se ve vztahu hodně hádali, tento týden je ideální na usmiřovačky. Vytáhněte ruku, usmějte se a uvidíte, že druhá strana ustoupí nakonec ve všem. Trochu si pohlídejte kila, hubnout není nutné, ale jíst prázdné kalorie a tuky také ne.

12. Ryby – i docela šílené plány vám nyní mohou vyjít. Nesmíte se jen bát a je nutno světu říci, podívejte, jsem zde a dokážu to. A opravdu to dokážete. Podle horoskopu je to pro Ryby dobrý týden na dlouhodobé investice. Ve vztazích by vše mělo být mnohem hlubší a výraznější než v předchozích týdnech, přichází jaro. Vyberte si váš nejoblíbenější sport a věnujte se mu. Nezapomínejte na pravidelný přísun tekutin.