Horoskopy od 01-04-2013 do 07-04-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtrnáctý  týden roku 2013

1. Beran – po svátcích byste měli mít trochu více sil na práci. Můžete ji přetavit na nějaký větší finanční a společenský úspěch. Dobrý týden pro povýšení, prémie nebo výhodnou smlouvu.  Vyhledávejte romantičtější místa a menší, klidnější společnost. Tam může rozkvést láska. Fysická i psychická forma by měly být podle horoskopu téměř na vrcholu.

2. Býk – v práci si dávejte pozor na mezilidské vztahy. Ne vždy je dobré být neutrální, někdy musíte vybrat stranu. Vybírejte tu, která je na první pohled slabší, zdání klame. Popřemýšlejte trochu o vašem citovém životě. Velikonoční pondělí může být ideální pro dlouhodobá radikální rozhodnutí. Dávejte si pozor na bacilonosiče, váš organismus je dlouhou zimou oslaben.

3. Blíženci – budete hodně podezíraví. Na jednu stranu díky tomu se vám podaří objevit pár ukrytých problémů, na druhou vám to zabere trochu více času. Pokuste si naplánovat volno už na začátku týdne a pak bez ohledu na okolnosti se plánů držet. Následujících sedm dní bude pro vás práce důležitější než láska. Pokuste se to změnit aspoň maličko o víkendu.  Pokud vás bolí srdce nebo máte zvýšený tlak, je to nyní nejpravděpodobněji spojeno se stresem.

4. Rak – kontrolujte tep událostí. Pokud budete mít kontrolu nad novinkami a veškerým aktuálním děním, podaří se vám získat velmi výhodnou pozici pro budoucí vyjednávání nebo nemalý příjem. Povinnosti by vám měly zabrat tolik času, že na lásku už ho moc nezůstane. Vydržte do dalšího týdne. Nemáte problémy s chrupem? Kdy jste byli naposled u zubaře?

5. Lev – zařiďte to co je nejdůležitější co nejrychleji. Celý týden budete mít spoustu povinností, které se budou objevovat jen tak, tudíž minulé problémy by vás jen zbytečně poutaly. Kritický je čtvrtek. Ideální čas pro vyznání lásky nebo pro upevnění dřívějšího vztahu. Vaše tělo potřebuje vitamíny a slunce, počasí to možná nedopřeje, ale krátké solárko ano.

6. Panna – k životu a práci přistupujte s odvahou. I kdyby se vám vaše nápady zdály bláznivé, nebojte se realizace. Objevíte, že pomoc přijde z naprosto nečekané strany. Ve stálých vztazích bude mírně oblačno. Hrozí závist, žárlivost a spory o maličkosti. Single budou mít před sebou milý a rozverný týden. Šetřete trochu síly,  musí vám vydržet na celých sedm dní.

7. Váhy – neváhejte, podle horoskopu tento týden vás pracovně postaví před několik závažnějších rozhodnutí, která budou vyžadovat rychlost a rozhodnost. Pamatujte, vše lze v průběhu času upravit, ale pokud zaspíte start, prohráváte. Ve vztazích sázejte na zvýšené sebevědomí, ušlápnutost někdy bývá romantická, ale podle horoskopu se vám tento týden rozhodně nevyplatí. Pohyb by vám prospěl, ale vyhýbejte se extrémnímu přetěžování organismu.

8. Štír – v mezilidských vztazích na pracovišti či v obchodních kontaktech sázejte raději na diplomacii a smír. Konflikt může vyřešit krátkodobý problém, ale dlouhodobě vám velmi ublíží. Podle horoskopu sázejte spíše na rodinu a teplo domácího krbu. I single by místo lovu měli spíše popřemýšlet o urovnání vztahů s nejbližšími. Bolesti páteře lze řešit a vyřešit v počátečním stádiu. Stačí jen pár krátkých cviků.

9. Střelec – pokud plánujete udělat nějaké změny v pracovním životě, začněte s tím pokud možno co nejdříve a nenechte se kýmkoliv zviklat. Budou se vás snažit přesvědčit, že staré je lepší, ale promyšlené nové bude opravdu úspěšnější. Až do pátku pozor na výdaje. Šance na velkou lásku je za dveřmi, možná dokonce už ve dveřích. Fysická kondice by měla být ok, ale pozor na psychiku. Pokuste se méně prožívat problémy jiných lidí.

10. Kozoroh – náročným povinnostem se nevyhnete. Ale konečně by se mělo objevit i finanční uznání, které povzbudí vaše další snahy. Dostanete zajímavou pracovní nebo finanční nabídku. Šetřete si vyznání lásky, platí to jak pro single tak pro partnerské vztahy. Čekejte na to, co udělá druhá strana. Prevence je nejdůležitější a nezapomínejte na pohyb a pravidelné cvičení.

11. Vodnář – vaše kariéra by mohla vyrazit rychlým tempem vpřed, má to jen jednu podmínku. Budete schopni obětovat svůj volný a rodinný čas plně práci a povinnostem. Vyhýbejte se tento týden půjčkám. Pokud neobětujete lásku práci, čeká vás zajímavý, ale ne příliš vášnivý týden. Spíše se ho dá nazvat milým posezením u rodinného krbu. Hrozí vám nějaký menší úraz horních končetin případně řezná rána.

12. Ryby – pokračujte v rozdělané práci. Pokud možno si neberte na svá bedra další závazky, pokud ukážete okolí, že máte stále co dělat, lidé vás nechají na pokoji a někdo vám i velmi rád pomůže. Pečlivě čtěte všechna lejstra předložená k podpisu. Někdo po vás touží, ale není to pravá osoba pro dlouhodobý vztah. Krátký hřích může být fajn, ale i pro něj jsou zde lepší. Pečujte více o sebe, pokud máte problémy se svým vzhledem, zeptejte se odborníka.