Horoskopy od 25-03-2013 do 31-03-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třináctý  týden roku 2013

1. Beran – nachystejte se na větší změny v pracovním životě. Nebudou náhlé a radikální, ale postupně začnou tento týden. Pomalu si začněte určovat nové cíle. Pokud jste potkali někoho zajímavého, kdo by mohl být tím pravým, vyjděte někam večer na nezávazné skororande. To vám poví více. Měli byste mít velmi slušnou formu, stálo by za to ji využít a pořádně si po zimě protáhnout kosti.

2. Býk – investujte trochu peněz a úsilí do svého rozvoje a nezapomeňte to říci lidem kolem vás. Bylo by dobré shrnout a vyhodnotit vaši činnost z posledních týdnů. V lásce vám nejvíc uškodí tvrdohlavost, nyní nejvíce získáte malými krůčky a ústupkem, který vám v budoucnu vynese více. Bohužel trochu vám budou chybět síly, jestli plánujete více aktivit na Velikonoce, musíte během pracovního týdne brzdit.

3. Blíženci – pořádně se rozhlížejte kolem sebe, aby vám neunikla žádná důležitá informace. Hlavně se koncentrujte na personálních drbech a novinkách. Více volného času v létě vyžaduje větší pracovní nasazení nyní. Ve vztazích byste si podle horoskopu měli vyříkat pár sporných záležitostí a pak se už jen radovat z jara. Jestli se necítíte nejlépe, přestaňte se samoléčbou a jděte k lékaři nebo to bude výrazně horší.

4. Rak – každé rozhodnutí si nyní pečlivě promyslete, nejednejte pod tlakem. Při rozhodování se nedívejte jen na výhody, ale i na ty menší háčky, převážně psané drobným písmem. Jestli máte v lásce nějaké pochybnosti, nepodceňujte je, důležité je vše vysvětlit a oboustranně hrát s otevřenými kartami. Podle horoskopu byste měli být trochu opatrnější a dávat pozor na úrazy.

5. Lev – hlídejte si své povinnosti. Hrozí vám, že na něco zapomenete nebo někam založíte velmi důležité papíry, které tento týden budou mít velký význam. Vaším nejlepším spojencem bude pořádek. Pochvalte se svou láskou celému světu. Pokud ji nemáte, nezoufejte, váš čas ještě přijde. Menší zdravotní potíže řešte domácími způsoby a pokuste se být trochu více na čerstvém vzduchu.

6. Panna – někdo vám nevěří. A jedná se o docela významnou osobu s vlivem na vaši finanční budoucnost. Podívejte se, kde jsou vaše slabiny a pokuste se je tento týden co nejvíce utlumit. Za sedm dní tlak povolí. Popřemýšlejte, jestli do citů neinvestujete už více než z toho kdykoliv můžete získat. Váš organismus vyžaduje větší péči, uvědomte si, že nejste ze železa a zdraví je jen jedno.

7. Váhy – do půlky týdne by se měla ozvat nějaká starší odložená záležitost. Můžete nad ní nyní mávnout rukou, ale bohužel to nebude konec. Lepší je radikální řez. Tento týden by měl být podle horoskopu pro Váhy obzvlášť romantický, tak proč si to nevychutnat. Pokud nemusíte cestovat, zůstaňte doma. Nyní vám obecně hrozí mimo domov větší riziko úrazu.

8. Štír – život tento týden trochu zpomalí, takže i vy můžete zpomalit a místo každodenního stachanovského nasazení si jen tak sněte a dělejte to nejnutnější. Jen v pátek bude trochu více frmol. I když to možná s láskou není nejlepší a počasí za oknem je pořád studené, ve skutečnosti se blíží neúprosně jaro a vaše city rozkvetou. Menší pracovní tlak vám umožní psychický relax, který tolik potřebujete.

9. Střelec – pokuste se nějak propojit svou práci se zábavou. Pokud se vám podaří představit své schopnosti neformálně v nějakém širším kolektivu, přinese to peníze. A nyní máte vyšší charisma než obvykle. To se dá navíc využít i při lovení opačného pohlaví. Pokud plánujete diety či hubnutí, odložte to až na čas po Velikonocích.  Malé ranní rozcvičky by vám prospěly.

10. Kozoroh – atmosféra kolem vás bude velmi napjatá. Něco visí ve vzduchu a vy musíte být nyní opatrní. Pokud možno nikoho neprovokujte, v konfliktech buďte neutrální. Pokud jste ve vztahu zjistili, že je něco chyba, neopakujte to pořád do kola. Najděte jiné řešení, které bude vyhovovat i partnerovi. Oblékejte se pečlivěji, před módou dejte přednost zdraví.

11. Vodnář – všímejte si více příjmů a výdajů. Tento týden budete mít podle horoskopu dobrý cit na peníze a může se vám podařit hezkou částku ušetřit a také nemalé peníze vydělat. V lásce je někdy užitečná malá provokace, která vyprovokuje druhou stranu k větší aktivitě a boji o vaše city. Zdraví by mělo být v pořádku, postarejte se jen trošku více o svůj vzhled, který by měl pomalu vítat jaro.

12. Ryby – dejte si  větší pozor na všechny smlouvy, cokoliv co budete mít podepsat přečtěte několikrát a raději rozhodnutí odložte až na další týden. Vhodná je i konzultace s odborníkem. Ve vztazích by měl nastat tichý, ale zároveň velmi romantický čas. Ryby, které jsou single, mohou trochu něžně flirtovat. Tento týden vaším největším nepřítelem bude spěch a s ním spojený stres.