Horoskop na měsíc květen 2013

Horoskop na květen 2013
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran –  v tomto měsíci budou podle horoskopu Berani obdařeni nebývalou silou a energií. Po příliš dlouhé zimě bude nutno najít ventil a proto se užitečné najít několik dalších volnočasových aktivit a nebo si přidat trošku více povinností v práci. Ve vztazích dojde dvakrát k nějakým sporům, budete se snažit mít navrch za každou cenu, pak se o totéž pokusí partner. Ve sporných bodech se po prvních ostřejších hádkách a vyjasnění pozic hledejte kompromis, který vyhoví oběma stranám. Ale neustupujte příliš.

Býk – na začátku měsíce můžete dostat informace od nějakého dávného známého, se kterým jste se už hezkou řádku let neviděli. Trošku vám to zamíchá karty, ale spíše tím příjemným způsobem. Kolem poloviny května čekejte menší problémy v práci, ale na vině bude spíše nepochopení a vše se velmi rychle vyřeší. Musíte jen jednat s klidem a určitým odstupem. Nejvíce energie byste měli mít po dvacátém, je možno ji využít pro práci, ale ještě užitečnější by byl nějaký aktivní, poloprázdninový odpočinek.

Blíženci – větší část dubna se byste se měli věnovat dohánění všech starších záležitostí, které vám poslední dobou dělaly více problémů.  Nahromadilo se toho trochu, ale s pozitivním nastavením se vám podaří všechno zvládnout. Když se vám vše podaří dorazit, přijde zajímavá chvíle začít něco nového a velkého, změna práce a nebo úplně nová obchodní smlouva? Sami si určete, kudy by se vaše budoucnost měla pak vyvíjet. Pokud jste single, máj je opravdu lásky čas a dá se toho využít.

Rak – na začátku měsíce vám bude chybět trochu síla a chuť. Takže pokud máte možnost některé věci odložit či plánovat, posuňte je až po desátém. Pak už by vše mělo odsýpat. Výdajově by duben měl být relativně vyrovnaný, ale na nějaké finanční zázraky raději nečekejte. Na druhou stranu, neměly by vás pronásledovat ani nějaké nepříjemné katastrofy či nečekané obrovské výdaje. Druhá půlka měsíce by měla být podle horoskopu výtečná pro různá společenská setkání a lásku. Jak pro Raky bez partnera, tak i pro ty, kteří již svůj dokonalý protějšek našli.

Lev – nečekejte žádná pracovní překvapení, celých třicet dní bude nejlepší, když se věnujete své práci a budete ji dělat pečlivě a zodpovědně. Dlouhodobá cílevědomost vám přinese největší profit, ale ten přijde až v následujících měsících. Nyní by vám trochu starostí měly udělat nějaké rodinné záležitosti, je dobré dát do pořádku vztahy, které nebyly v posledních letech úplně nejdokonalejší. Pozor trochu na zdraví, vaše tělo není ze železa a mohou se objevit nějaké menší problémy, které by bylo lepší konzultovat s lékařem.

Panna – květen bude výtečný podle horoskopu pro všechny Panny, které chtějí vzít svůj osud a život pevně do vlastních rukou a začít něco nového či originálního (a v budoucnu také ziskového) tvořit. Pokud se necháte unášet proudem událostí, nic moc zajímavého nečekejte. Měli byste trošku více šetřit, zvláště v první polovině měsíce, protože vás později čekají větší výdaje a také jedna skvělá investiční příležitost. Blížící se léto vám prospívá, ale pro krásu i zdraví je vždy možno udělat ještě něco malého navíc. A tím i sebe trošku potěšit.

Váhy – osud vám tentokrát nebude příliš nakloněn a budete muset skoro celý měsíc řešit různé menší a větší problémy, které se hlavně budou týkat pravidelné pracovní činnosti. Jediné co vás může trochu uklidnit, že finanční situace by měla být celkem stabilní, dokonce v porovnání s dubnem o maličko lepší. Hodně vám pomůže, když volné chvíle věnujete aktivnímu odpočinku a nabírání sil v přírodě. Pokud budete relaxovat vsedě či vleže doma, energii vám to spíše odebere než přidá. Nezanedbávejte pravidelný spánek.

Štír – stres na vás bude působit silněji, než jste na to byli zvyklí. Můžete být trochu více podráždění a projeví se to také ve vaší práci. Pokuste se nastavit spíše pozitivně, většina lidí kolem vás jen čeká na slůvko a velmi ráda vám pomůže. Na konci měsíce by se měl objevit nějaký větší finanční obnos, jen ho pokud možno neutraťte ihned celý. Je důležité si vytvářet rezervy na horší časy. V partnerském vztahu by měla ožít láska a single si mohou vychutnat pár kouzelných flirtů a romantických večerů. S delšími vztahy nyní raději opatrně.

Střelec – květen by ve vás měl vyvolat touhu po činech a akci. Konec už s pospáváním, je třeba vykasat rukávy a vrhnout se s nadšením do práce. Také vaše myšlení by mělo být na výrazně lepší úrovni než dříve, tento měsíc je vhodný pro všechny Střelce co se učí nebo zdokonalují své profesní znalosti. Také je možné začít něco nového a zkusit trošku poškádlit svou šedou kůru i paměť. Střelci co se budou hodně soustředit na svou práci budou mít největší šanci na úspěch mezi šestnáctým a dvacátým.

Kozoroh – podle horoskopu byste si měli dát větší pozor na pusu. Některá slova, která jen tak bez přemýšlení pronesete mohou velmi silně ranit city osoby, na které velmi závisí vaše budoucnost. Pokud možno sázejte na smírčí řešení jakýchkoliv sporů a nezapomeňte, že někdy se vyplatí ustoupit o pár kroků, abyste získali výrazně lepší rozběh. Ve vztahu sázejte na spontánnost, nic neubíjí lásku více než monotematické motání se v kruhu a neustálé omílání starých dobře známých věcí. A pamatujte si, láska prochází žaludkem, dobrá večeře umí někdy kouzla.

Vodnář – začátek května bude podle horoskopu spíše ospalý, lidé kolem vás budou trošku připomínat mouchu, která spadla do medu. A jejich chování se částečně přenese i na vás. Není nutno se nějak cpát dopředu, po desátém se situace změní a téměř až do konce měsíce budete mít práce nad hlavu. Pozor na výdaje spojené s domácností, některé nákupy jsou nyní zbytečné a dá se je odložit i na červen. Vodnáři kteří trochu zariskují, nyní dokážou získat opravdu hodně. Jen musíte v sobě překonat strach a stydlivost.

Ryby – budete mít hodně sil a hlavně vás osud nyní obdaří opravdu velkou pečlivostí a svědomitostí. To by měly být vaše hlavní devizy, kterými se vám podaří tzv. dobýt svět kolem vás. Podaří se vám zorganizovat si svůj čas tak, že vám stačí jak na všechny povinnosti, tak na relax, tak i na nějaké příjemné zábavy s partnerem či osobou, která se vám poslední dobou nejvíce líbí. Vaše charisma možná není úplně nejdokonalejší, ale mnoho věcí lze vyřešit hezkým úsměvem, milým dárkem a nebo prostě správně načasovaným komplimentem.