Horoskop na měsíc červen 2013

Horoskop na červen 2013
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran –  červen bude výborný měsíc pro různé větší investice. Čeká vás několik zajímavých příležitostí, na které jste už dlouhou dobu čekali. Na začátku měsíce si posilte imunitu a více odpočívejte, protože budete potřebovat hodně energie na jeho druhou polovičku. Ta bude velmi náročná jak z fyzického, tak i psychického hlediska. Neočekávaný výjezd s přáteli či blízkými známými vám hodně zamíchá karty ve spořádanosti vašeho dosavadního života. Dostanete velmi zajímavou nabídku.

Býk – čekejte velmi zajímavý měsíc, kdy se objeví různé nové příležitosti, kterými budete moci vylepšit svůj život a hlavně finanční situaci. Nejnabitější bude první třetina, kdy vás navíc čeká hodně důležitých povinností, které budou vyžadovat i trochu obětí. Bude nutno skloubit pracovní povinnosti s rodinným životem a bohužel odehraje se to na úkor toho druhého. Vše bude možno vylepšit na konci června, to bude i velmi zajímavý čas pro různé dovolené a volnočasové aktivity. Nebojte se okouzlovat své okolí šarmem a krásou.

Blíženci – na začátku i na konci června budete dosti nespokojení s chováním svého okolí. Zvýší se vaše podrážděnost, ale velmi často vaše výtky budou přesné. Bohužel lidé kolem vás to nepochopí a budou vás pomlouvat. Nic s tím nejde dělat, pokuste se udržet co nejlepší vztahy s rodinou a nejbližšími přáteli. Po dvacátém přijde podle horoskopu oživený společenský život, který mohou ocenit ti Blíženci, kteří ještě nenašli partnera a nechce se jim trávit letní měsíce o samotě.

Rak – v červnu se budete muset rozhodnout, co je pro vás důležitější, láska nebo práce a peníze. Ve vztahu to nebude znamenat rozchod, ale pokud postavíte na kariéru, tak domácí atmosféra výrazně ochladne a čekají vás nepříjemné hádky. Nevyhnete se ani emočním zmatkům a jisté psychické nestabilitě, která by i v první půlce měsíce mohla vést k večerním depresím. Pomoci vám může volnočasová aktivita, pokud možno se snažte mít volno alespoň jeden den z každého víkendu a ten věnujte relaxaci.

Lev – podle horoskopu to bude pro Lvy docela zajímavý měsíc. Bude nabitý různými událostmi. V práci dojde k několika významným změnám, které budou mít velký vliv na vaši peněženku, ozve se vám několik známých, o kterých jste již dlouhou dobu neslyšeli a váš partnerský vztah zažije nové oživení vášní, velmi podobné tomu, které jste zažívali během seznámení. Pokud partnera nemáte, nyní váš šarm okouzlí opačné pohlaví natolik, že se vám jednoduše podaří změnit tuto situaci. A jestli to bude na stálo či jen na malý románek, to už záleží jen na vás.

Panna – setkání s novými lidmi může velmi výrazně změnit váš život. Takže se nevyhýbejte společenským událostem ani služebním cestám, ale spíše takovéto aktivity vyhledávejte. Nikdy nevíte, kdy se vám v budoucnu ten či onen člověk hodí. Do poloviny června si pečlivě hlídejte své výdaje, budete muset zaplatit několik větších částek najednou. Podle horoskopu druhá polovina měsíce už bude finančně klidnější. Budete potřebovat trochu více času pro sebe a své záliby, nenechte se jinými obviňovat ze sobectví.

Váhy – horoskop předpovídá, že nyní by se vám mělo konečně podařit ukončit několik starších nepříjemných záležitostí, které se za vámi vlekly a ničily vám život. Také se dočkáte toho, že nějaký starý slib bude splněn i když vy už jste přestali doufat nebo úplně na něj zapomněli. Důležité záležitosti odkládejte na poslední třetinu června, to bude období, kdy vaše psychická forma a pracovní nasazení budou nejlepší. Nezapomínejte, že se objevuje první letní ovoce a zelenina, bylo by dobré, kdybyste si do jídelníčku zařadili hodně regionální vlákniny a vitamínů.

Štír – červen se na vás bude tvářit velmi přátelsky a to jak v rodinných tak i pracovních záležitostech. Ale pozor, ačkoliv vše bude vypadat naprosto dokonale, tak pod povrchem jsou nějaká nepříjemná úskalí. Převážně budou spojena s negativními emocemi jiných lidí a pomlouváním za zády. Nebojte se tvrdě reagovat v každé situaci, kdy zjistíte, že vám někdo bezdůvodně ubližuje. Strach a ústupky ho vyhecují jen k tomu, aby ještě přidal.  Budete okouzleni nějakou novou známostí, může z toho být láska a nebo přátelství na celý život.

Střelec –  podle horoskopu budete muset ukázat světu velkou dávku trpělivosti a pečlivosti, pokud budete chtít dosáhnout své vysněné cíle ještě před začátkem léta. U práce sice bude na výběr, nemusíte si na záda naložit všechny povinnosti, ale pokud to neuděláte, tak okolí vás začne považovat za lenocha. Nepříjemné je, že i když budete v práci přesčas, tak v červnu to bude považováno za normální a nic extra vám to nepřinese. Bude dobré, když se psychicky trochu obrníte a nebudete brát každou kritiku doslova.

Kozoroh – sice ještě není léto, ale podle horoskopu je červen pro Kozorohy nejlepší měsíc na příjemnou dovolenou. Zážitky, které vás čekají, se vám vryjí do paměti na celý život. Pokud finanční či časové problémy takové řešení znemožňují, pokuste se alespoň o nějaký prodloužený víkend.  Malý flirt se nyní může změnit na velkou lásku, takže opatrně, některá slova se pak velmi špatně berou zpět. Na konci měsíce se rozhlédněte kolem sebe, jestli tu není příležitost vydělat pár korun navíc.

Vodnář – snažte se nejednat zbrkle. Ke všemu přistupujte pomalu a s rozvahou, pokud možno vycházejte z klasického přísloví, že je lepší dvakrát měřit před řezáním. Zvláště si dávejte pozor na věci, které na první pohled vypadají velmi jednoduše. Zdání klame, všude je nějaký háček a každé vaše zakopnutí v červnu skončí tvrdým pádem, ze kterého se budete jen velmi pomalu zvedat. Pracovní náročnost vám vynahradí velmi příjemný společenský život, neseďte doma, večer choďte mezi lidi a o víkendech vyjíždějte s rodinou a přáteli.

Ryby – horoskop předvídá, že byste měli mít vysoké osobní kouzlo. Vaše charisma vám může být velmi pomocná v práci i ve společenském životě, s trochou snahy se vám podaří většinu lidí přesvědčit, aby dělali to, co si zrovna přejete. A nebo aby změnili názor na takový, jaký vám nejvíce vyhovuje. Pokud na začátku měsíce uvidíte nějakou zajímavou investici, neváhejte. Příležitostí jak vydělat pár korun navíc v červnu nebude tolik i když vaše peněženka by neměla být úplně prázdná. Pozor na povinnosti na konci měsíce, nevyhýbejte se jim a neodkládejte je.