Horoskopy od 02-09-2013 do 08-09-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý šestý týden roku 2013

1. Beran – věřte si trochu více a nebojte se vyzkoušet nějaké nové způsoby a nápady. Zisk a zajímavé pracovní příležitosti jsou tu pro ty, kteří nelpí na konzervativním přístupu. Nebojte se inspirovat druhými. Budete mít hodně příležitostí, jak si rozšířit skupinu svých známých a kdo ví, možná z toho v budoucnu bude i něco více. Dávejte si pozor na zvýšený tlak.

2. Býk – tento týden byste měli mít několik opravdu velmi dobrých nápadů a také skvělou schopnost se domluvit s jinými lidmi či vyjednat co nejvýhodnější podmínky různých smluv. Nebojte se využívat své schopnosti. Čekají vás zajímavá setkání s přáteli, pokud možno choďte ven spolu s partnerem. V první polovině týdne budete mít hodně energie, ale víkend byste měli věnovat spíše odpočinku.

3. Blíženci – k práci začněte přistupovat s trochu větší zodpovědností. Čas prázdnin, kdy lidé byli výrazně tolerantnější je už de facto pryč, nyní je nutno nasadit všechny své síly a vyhýbat se různým drobným chybám a neporozuměním. Promluvte si s partnerem o svých touhách a očekáváních, zjistíte, že spoustu věcí vidíte úplně stejně. Léto je pryč, pozor na zbytečná nachlazení.

4. Rak – nechtějte slevu ani zadarmo, dostanete několik velmi výhodných akčních nabídek, které ve skutečnosti vás budou stát výrazně více. Jen to na první pohled nebude vidět. Partnerské svazky, ve kterých převažuje nuda a stereotypy nebudou mít moc dobrý týden. Podle horoskopu je tento týden vhodný pro nějakou zkrášlující kůru.

5. Lev – tento týden uslyšíte nějakou nepříjemnou kritiku, která se týká vaší pracovní činnosti. Nebude to moc příjemné, ale než začnete pobouřeně reagovat, popřemýšlejte, jestli čirou náhodou na tom není něco pravdy. Lichotky jsou krásné, ale tentokrát jsou spíše jen prázdné, pokud hledáte partnera, sázejte spíše na konkrétní nabídky. Odpočiňte si, podle horoskopu máte nějaké potíže se zdravým spaním.

6. Panna – tento týden můžete čekat nějaký zajímavý příjem navíc, půlku můžete utratit na potěšení, druhou půlku si raději odložte na horší časy. Zamilovaní si najdou pro sebe pár příjemných chvilek navíc a single mohou objevit někoho, kdo zažehne plamen v jejich srdci. Prevence je vždy lepší než léčba, dbejte na dostatečný přísun vitamínů a minerálů.

7. Váhy – bude to dobrý týden pro změnu nebo hledání nové práce. Nabídek nebude příliš mnoho, ale budou rozhodně zajímavé a dlouhodobě vám vydělají více peněz. Pokud možno se snažte udržet v domácnosti co nejpříjemnější atmosféru. Pozor na žárlivost, je zbytečná. Vyhýbejte se věcem, o kterých víte, že vašemu zdraví výrazně škodí.

8. Štír – podaří se vám trochu nafouknout peněženku. Na začátku září se vám to určitě hodí, čeká vás několik nepříjemných výdajů, které je nutno vyřešit co nejrychleji. Uslyšíte dobrou radu, která může zlepšit vaši pracovní pozici. Někdo se vás bude snažit okouzlit, ale pozor, nemyslí to upřímně. Dejte si pozor při všech aktivitách, které nadměrně zatěžují páteř.

9. Střelec – i s konkurencí se můžete domluvit. Tento týden by měl být podle horoskopu spíše o spolupráci, díky které se vám podaří mnohem více získat, než kdybyste svou energii věnovali jen různým drobným půtkám a hledáním lepší pozice. Ideální čas pro svatby a zásnuby. Pokud již partnera máte, navštivte s ním o víkendu nějaké místo, které oba milujete. Hlídejte si správný a vyvážený jídelníček, hrozí vám menší žaludeční potíže.

10. Kozoroh – bez problémů se vám podaří přesvědčit spolupracovníky, aby za vás udělali trochu vašich pracovních povinností, získaný čas využijte k vymýšlení nových projektů pro následující týdny. Hlídejte si výdaje, zlepšení finanční situace je na obzoru. Partnerovi nyní může více záležet na rodičích než na vztahu, ale vše jde s dobrou diplomacií zvládnout. Mohou se objevit nějaké problémy spojené s alergií.

11. Vodnář – nyní byste podle horoskopu měli velmi dobře zvládat své pracovní povinnosti tak, že vám zůstane i více volného času. Ten raději věnujte rodině a odpočinku, díky tomu budete mít dost sil na další náročné týdny. Single čekají nějaká zajímavá společenská setkání, ze kterých se může vyklubat nejeden milý flirt. Pečujte o své zuby, preventivní návštěva u zubaře není vůbec špatný nápad.

12. Ryby – neslibujte lidem, že uděláte nějakou práci navíc. Bohužel na to nebudete mít čas a nesplněné sliby se bohužel pamatují velmi dlouho. Pozor na finančně náročný pátek a sobotu. Budete mít hodně veselou a společenskou náladu, škoda by byla sedět doma. A pokud to partnerovi nevyhovuje, tak je to jeho problém. Bylo by dobré si trochu doplnit vitamín B.