Horoskop na měsíc listopad 2013

Horoskop na listopad 2013
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – ve vašem osobním životě by se měly objevit nějaké velmi důležité změny. A práce také nebude nejklidnější. Na začátku měsíce budete pod velkým tlakem konkurence nebo spolupracovníků, později vás čeká zavádění nějakého nového nápadu. Trochu klidu přinese až konec listopadu, tehdy by se i ve vaší kapse měl objevit nějaký větší obnos peněz. Pokuste se ho neutratit najednou, protože Vánoce a s nimi spojené výdaje se neudržitelně blíží. Pokud chcete měnit práci, počkejte s tím po dvacátém.

Býk – v listopadu budete mít podle horoskopu nejlepší šanci dokázat, že máte vůdcovského ducha a umíte vést jiné lidi k lepším výkonům. A nebo se vám podaří motivovat někoho, aby se zbavil svých špatných návyků či změnil zvyky na společensky přijatelnější. To vám získá spoustu nových přátel a příznivců. Finančně to bude trochu nestabilní, na začátku měsíce se vám bude zdát, že máte peněz jako želez, abyste na jeho konci zjistili, že v peněžence vám zůstalo výrazně méně, než jste čekali. Možná potkáte někoho, kdo okouzlí vaše srdce.

Blíženci – tento měsíc může být pro vás měsícem nových začátků. Pokud se vám podaří odhodit stereotypy a rozhodnete se věci měnit a upravovat k obrazu svému, brzy zjistíte, že vše se postupně mění výrazně k lepšímu. O svém životě rozhodujte sami, budete sice obklopeni radílky, kteří vás budou chtít nasměrovat na slepou kolej, ale nemusíte je vůbec poslouchat. Nejlepší budou první tři týdny listopadu, pak se vám trošku zhorší zdraví a nebudete mít už tolik energie jako dříve. Ale nebude to nic kritického.

Rak – na začátku listopadu se raději vyhýbejte důležitým rozhodnutím. V průběhu měsíce se objeví několik událostí, které změní váš pohled na svět, zvláště co se týká práce a také partnerského vztahu. Nebude to nic kritického, co by narušovalo váš život, ale pro budoucnost je lepší být předem vybaven dostatkem čerstvých informací. Nadchází velmi dobrý čas pro různé zdravotní a kosmetické zákroky, pokud se rozhodnete shodit pár kil, čeká vás úspěch a to dlouhodobě.

Lev – tento měsíc by se měl podle horoskopu hodně točit kolem vaší osoby. Budete mít velké množství osobního kouzla, které se dá využít nejen v partnerském vztahu či při hledání té pravé lásky, ale také v práci. Lidé vám budou naslouchat a řídit se vašimi doporučeními, rádi vám také pomohou s nějakou náročnější prací. A i malý výsledek bude dobře finančně ohodnocen. Tak si užívejte příjemných chvil a nedělejte si starosti s budoucností, život žijeme jen jeden a není ho možné trávit jen kalkulováním a přemítáním o tom, co se špatného může přihodit.

Panna – v listopadu poznáte, k čemu je dobré mít hodně přátel. Bez nich by pro vás tento měsíc byl plný zmatků a situací, kdy všichni kolem vás pořád jen něco chtějí a nikdo vám nechce podat pomocnou ruku. S dobrými kamarády zvládnete veškerá úskalí, nejvíce jich bude po desátém a těsně na konci měsíce. Nyní by bylo také dobré popřemýšlet o svém životě a v hlavě si urovnat, co chcete a také kam směřujete. Na změny je dost času, ale je užitečné znát předem směr.

Váhy – v listopadu se do půlky měsíce věnujte dohánění všech povinností z předchozích týdnů. Díky tomu si uvolníte poslední dva týdny, během kterých si můžete pak vychutnat i nějakou menší dovolenou nebo příjemný prodloužený víkend. Ozve se vám nějaký starý známý či kamarád nebo kamarádka, bude to velmi příjemné setkání, ze kterého do budoucna může i tak zvaně něco kápnout. Pokud se učíte jazyky, nyní vám to půjde skvěle od ruky, můžete být ve výuce o hodně napřed.

Štír – do dvacátého si dávejte pozor na své zdraví. Podle horoskopu jste mnohem náchylnější k různým bakteriálním a virovým infekcím, které se budou léčit výrazně déle než obvykle. Nejlepší je prevence, posilování imunity a pokud možno se vyhýbejte místům, kde je příliš mnoho lidí a tím pádem i potenciálních bacilonosičů. Důležitá pracovní setkání a rozhodnutí o výdaji větších obnosů si nechte raději až na konec listopadu.

Střelec – objevíte v sobě nějaké nové nadání, které se dá skvěle využít v práci a při vydělávání peněz. To se určitě před Vánocemi hodí. Jinak  se pomalu začněte chystat na svátky, odkládání všeho na prosinec rozhodně není dobrý nápad. Pracovně nejnáročnější bude začátek a konec měsíce, uprostřed budete mít trochu klidu, kdy se budete moci věnovat své rodině a nebo nejoblíbenějším radovánkám.  Taky pokud nemáte partnera v těchto dnech můžete potkat tu pravou lásku.

Kozoroh – pracovitost a pečlivost přinese ovoce. V práci budete oblíbení, lidé si budou vážit a často vás požádají o radu. Tady ale pozor, občas je lepší mlčet nebo odkázat na někoho jiného, aby pak své případné neúspěchy nehodili vám na hlavu. V listopadu podle horoskopu můžete i trochu riskovat, možná se na vás usměje štěstí v nějaké loterii a nebo krok, který všichni považují za velmi nebezpečný a ztrátový se ve skutečnosti ukáže trefou do černého. Ve vztahu se objeví nová vášeň.

Vodnář – rodinná finanční situace by se měla výrazně zlepšit. Můžete začít přemýšlet o nějaké dlouhodobé investici, nabízí se stavební spoření či dokonce přímo hypotéka. V poslední třetině měsíce budete velmi dobře vycházet s nadřízenými nebo důležitými obchodními partnery, můžete toho využít ve svůj prospěch a prosadit si nějaký požadavek, který vám delší dobu neprocházel. Nalaďte se každý den optimisticky a podaří se vám zvládnout veškeré psychické potíže, které jsou spojeny s podzimem a kratším dnem.

Ryby – připravte se na výrazně náročnější začátek měsíce. Podle horoskopu vás chování některých osob donutí změnit plány a budete se muset věnovat aktuální situaci. S trochou snahy se vše dá zvládnout, potřebujete jen najít nějakého dobrého spojence. Nejlepší bude týden kolem dvacátého, když vaše tělo a mysl dostane neočekávanou dávku energie. Nespotřebujte ji pouze na práci, věnujte se také sobě, užitečná je i nějaká fyzická aktivita – pro Ryby je nyní velmi vhodné plavání, samozřejmě že v krytém bazénu.