Panna – horoskop na rok 2014

V roce 2014 byste podle horoskopu měli v sobě objevit nějaké nové užitečné schopnosti. Stačí je pak už jen trochu vypilovat. Také byste měli spíše věřit svým předtuchám, někdy ten šestý smysl je mnohem užitečnější než pečlivé a suché analýzy. Ale nemůžete na ně spoléhat úplně ve všem. Tam kde budou proti zdravému rozumu, tam vám nepomohou.

Nejlepší měsíce v roce 2014: květen, srpen, listopad

Nejhorší měsíce v roce 2014: leden, únor, září

Práce: Na začátku roku raději vůbec nepřemýšlejte o nějakém odpočinku. Několik týdnů budete v jednom kole, pracovní povinnosti vás úplně pohltí. Lidé ze znamení zvěrokruhu Panna by měli pamatovat, že vše se dá zvládnout, ale tentokrát to bude hodně náročné. O volnu přemýšlejte až s příchodem jara nebo v létě. Finanční situace by měla být podle předpovědi horoskopu celkem normální, menší problémy, které se objeví v první polovině roku vyřešíte snadno a na konci roku si budete moci mnohem více vyhodit z kopýtka.

Láska: Panny, které žijí v partnerském vztahu by měly popřemýšlet, co by se všechno dalo vylepšit. Samozřejmě i vaše druhá polovička má své chyby, ale nikdy to není jednostranné. Začněte nejdřív u sebe a pak po několika malých změnách vyzvěte k témuž i partnera. Váš přístup mu bude inspirací. Horoskop naznačuje, že Panny, které jsou single, konečně změní svůj stav. A bude to láska jako trám. Najdete ji na cestách.

Zdraví: Rok 2014 je výborný pro všechny kuřáky, konečně se budou moci svého zlozvyku zbavit. Nejlepší je podle horoskopu léto. Na jaře počítejte s menšími psychickými problémy, mohou se objevit drobné deprese, převážně spojené s velkým pracovním tlakem. Ale zdraví by celkově mělo být spíše v pořádku, hlavně pokud svému organismu dopřejete dostatek aktivního odpočinku a pravidelný přísun hořčíku, vápníku a vitamínu D.