Štír – horoskop na rok 2014

V roce 2014 se v životě Štírů objeví někdo velmi důležitý, kdo bude mít vliv na vše co dělají. Nebude řídit váš život, ale jeho názor a postoje velmi silně ovlivní i vaše postupování. Během tohoto roku se budete moci zbavit mnoha zbytečných komplexů. Uvidíte, že mnoho vašich představ o vlastních schopnostech ve skutečnosti je pouze mylný názor několika lidí z vašeho okolí.

Nejlepší měsíce v roce 2014:  červenec, září, říjen

Nejhorší měsíce v roce 2014: březen, květen, červen

Práce:  Na začátku roku se budete muset znovu podívat na všechny povinnosti, které vám zůstaly od loňska. Každou z nich je potřeba dotáhnout do konce a u některých věcí musíte trochu přehodnotit svůj přístup. U práce si pamatujte, důležité nejsou jen peníze, významná je i jistota a stabilita. Jednorázová výhra či úspěch může člověka zmást a dotlačit ho ke špatným krokům. Léto pro vás bude nejlepším obdobím pro řešení různých záležitostí spojených se soudy, úřady a bankami.

Láska: Celý rok vás bude lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Štír ovlivňovat podle horoskopu romantická nálada a přístup k životu. A z hlediska lásky to bude opravdu milé, zvláště pokud se nenecháte otrávit nějakými radílky a rejpaly, kteří by vás chtěli srážet ze zamilovaných obláčků. V dlouhodobých vztazích se nejvíce vyplatí taktika „ty máš pravdu, já mám klid,“ samozřejmě jen do určité míry. Pokud polevíte v banalitách u důležitých věcí vám váš protějšek mnohem raději ustoupí. Single mohou v létě potkat velkou lásku.

Zdraví: Podle horoskopu je docela pravděpodobné, že v roce 2014 budete mít výrazně větší potřebu odpočívat. Při náročné fyzické aktivitě se mnohem rychleji unavíte. Ale není za tím nějaká nemoc, občas si jen organismus sám řekne, že by bylo na místě krapet zpomalit. Relaxujte hlavně o víkendech, pak budete mít dost energie na zvládnutí pracovního týdne. Štíři, kteří hodně sedí u počítače mohou mít na jaře a na podzim menší psychické problémy. Při prvních náznacích stačí vyjít na čerstvý vzduch a vše bude v pořádku.