Horoskopy od 24-03-2014 do 30-03-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třináctý týden roku 2014

1. Beran – tento týden začnete něco nového. Dejte si trochu pozor při vydávání peněz, pokušení je někdy opravdu veliké, ale rezervy jsou nutný základ pro klidný spánek. Jestli ve vztahu pociťujete nejistotu, bylo by dobré s tím něco začít dělat. Problémy se nedá řešit s hlavou v písku. Buďte opatrní při práci s ostrými předměty.

2. Býk – v plánování pracovních aktivit na tento týden si nechejte nějakou časovou rezervu, díky které se vám podaří vybruslit z několika nečekaných událostí. V rodinném životě je dobré někdy udělat pár změn, ale musí být vyvážené a nesmí je provádět pouze jedna strana. Budete mít trošku slabší fyzickou formu, ale není to důvod k panice. Přichází jarní únava.

3. Blíženci – podle horoskopu by se výrazně měla zlepšit situace ve vašem zaměstnání. Možná to znamená kariérní postup, možná nějaké peníze navíc a nebo prostě jen hodně příjemnou a kamarádskou atmosféru, díky které se vám bude mnohem lépe pracovat. Přitahujete opačné pohlaví jako magnet, jen toho příliš nezneužívejte. Přichází dobrý týden pro různé náročnější sporty.

4. Rak – V práci to bude trošku nuda, nic zajímavého se nebude dít. Má to jednu výhodu, budete mít více volného času. Pokud se ve vztahu objeví něco, čemu nerozumíte, neřiďte se rozumem, ale poslechněte hlas svého srdce. Jeden den budete mít optimistickou náladu a druhý den zase vaše pocity budou blízké k depresím. Ale konec týdne už bude fajn, tak si s tím nemusíte dělat hlavu.

5. Lev – tento týden bude podle horoskopu velmi úspěšný pro všechny Lvy, kteří hledají novou práci nebo vyjednávají zlepšení pracovních a finančních podmínek. Budete duší každé společnosti, obzvlášť se to hodí Lvům, kteří jsou single a budou mít nyní více šancí na úspěch. Ideální čas pro návštěvu kadeřníka či holiče a nebo na relax v dobrém kosmetickém salónu.

6. Panna – v práci tolik nežeňte, chtělo by to klidné tempo a nebo v ideálním  případě i nějakou dovolenou či přinejmenším prodloužený víkend. Od partnera čekejte nějaké příjemné překvapení, pokud ho ještě nemáte, nyní se situace může ze dne na den změnit. Procházky v přírodě vám dají nejvíc energie.

7. Váhy – nevnucujte své názory a postupy silou, i když máte pravdu, tento týden je pro vás nejlepší strategie dělat jen malé krůčky, kterými se přiblížíte do cíle. Ve vašem srdci zavládne chaos, s postupným příchodem jara se začnou ozývat i hormony. Vyhýbejte se lidem, se kterými se necítíte dobře, vaše psychika bude nyní trochu křehčí.

8. Štír – podle horoskopu si dejte pozor na sklony k lenosti a nepozornosti. Díky nim byste mohli zaspat nějakou důležitou událost, která může zlepšit vaši finanční situaci. Pokud máte partnera, tak tento týden se ve vztahu nedloubejte. Problémy jsou banality, které brzy skončí. Single mohou požít hezký flirt. Oteplení neznamená, že už je léto, stále je nutno věnovat více pozornosti teplému oblečení.

9. Střelec – nemusíte se bát ani náročných pracovních úkolů, které vás čekají od pondělí do pátku. Vše byste měli zvládnout z přehledem, co vzbudí obdiv ve vašem okolí. Kolem vás se objeví více nových a zajímavých lidí, možná se vám někdo zalíbí? Sil budete mít dostatek i na lámání železa, zlepší se vám i imunita.

10. Kozoroh – v práci buďte zásadoví, ale hodí se i trocha tolerance. Chyby ve vašem okolí byly, jsou a budou, lepší je hledat řešení než každému stále něco vyčítat. V lásce to bude trošku jako na houpačce, pokuste se být co nejdéle na hoře. Máte na to. Trošku odlehčete jídelníček, mouka a cukry nejsou pro tento týden podle horoskopu to pravé ořechové.

11. Vodnář – čeká vás hodně pozitivní týden v zaměstnání. Zlepší se vaše finanční situace a také v práci bude tentokrát činnost zajímavá a zároveň nepříliš náročná. Zato v lásce to bude spíše nuda a šeď. Kdo ví, možná je na vině to trochu zachmuřené počasí a se sluníčkem se vše zlepší. Budou se vám více mastit vlasy.

12. Ryby – zbytečně neriskujte. Je sice jasné, že pokušení je někdy silnější než vůle, ale tento týden se snažte jakémukoliv lákání odolat. Zvláště pokud vám budou slibovány snadné zisky. Někdo se vám hodně líbí? Zkuste si o něm zjistit co nejvíc, abyste věděli, jak najít společnou řeč. Bude to chtít trochu trpělivosti. Váš zrak by chtěl trochu odpočinout, prospěje vám méně televize a více zeleně.