Horoskopy od 31-03-2014 do 06-04-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtrnáctý týden roku 2014

1. Beran – máte nyní velmi dobré přesvědčovací schopnosti, ale pamatujte, ne vždy je dobré prosazovat svůj postup. Někdy i jiní lidé mohou mít pravdu. K novým známostem přistupujte s větší opatrností, není zlato vše, co se třpytí. Pečujte o sebe a nedbejte na kritiku okolí, zdraví máte jen jedno a nic by se nemělo podceňovat.

2. Býk – pokuste se tento týden věnovat všem složitějším záležitostem, zvláště pokud se týkají bank a úřadů. Máte nyní více schopností v těchto věcech než obvykle. A také šťastnou ruku. Býci bez partnera mohou mít nyní štěstí. V rodinách bude klid a příjemná atmosféra. Fyzické zdraví bude v pořádku, problémy může dělat psychika a stres.

3. Blíženci – vyřizujte co nejrychleji všechny věci, které vyžadují vaši osobní přítomnost. Pokud uspějete, čekejte hezkou finanční odměnu, která se vám v následujících dnech bude hodně hodit. S hezkým počasím a příchodem jara čekejte, že i vaše srdce se postupně začne rozehřívat. Neškodila by preventivní prohlídka u lékaře.

4. Rak – tento týden sázejte hlavně na cílevědomost, dochvilnost, pečlivost a odvahu. Tento týden je velmi dobrý pro vymýšlení různých zajímavých a originálních plánů. Pokud hledáte partnera, zkuste se stýkat i s trochu jinými lidmi, než jste trávili čas doteď. Trošku více odpočívejte, bylo by dobré méně ponocovat.

5. Lev – čeká vás opravdu hodně povinností, proto by bylo nejrozumnější, kdybyste si všechno naplánovali co nejdříve a zohlednili i nějakou časovou rezervu. Tento týden je podle horoskopu ideální pro lásku. A to jak v partnerských vztazích, tak i u Lvů, kteří ještě  toho ideálního partnera hledají. Péče o vzhled není marnivost, pro psychickou pohodu je spokojenost s zevnějškem nutná.

6. Panna – normální pracovní záležitosti zvládnete celkem bez problémů, potíže mohou vyvolat nějaké úřední úkony a nebo přemíra papírování a byrokracie. K partnerovi byste měli přistupovat s pochopením, má nějaké problémy, kterými vás nechce zatěžovat a brzy je také sám dokáže zvládnout. Trošku zpomalte, pokuste se nestresovat různými banalitami.

7. Váhy – čekejte uznání v práci nebo u obchodních partnerů. Lidé si začínají všímat, že dokážete toho mnohem více, než je na patrné na první pohled. Upřímný rozhovor o problémech a případných neshodách vyřeší mnohem více než neustálé hádky a spory. Nepodceňujte ani drobné zdravotní problémy.

8. Štír – vaší pracovní pozici nyní nic nehrozí. Sice můžete trochu zpomalit a více se věnovat volnému času, ale je důležité občas dělat i něco více, než je od vás vyžadováno. Podle horoskopu to není ideální týden pro láskyplné vrkání, nyní byste se měli věnovat více sobě a vlastním přáním. Lidé s alergií budou mít docela nepříjemný týden.

9. Střelec – pokud možno se vyhýbejte sporům s důležitými lidmi, jako jsou vaši nadřízení nebo velmi vlivní kolegové, tento týden vás výřečnost může hodně zklamat a napáchat velké škody. Máte šanci se seznámit s někým novým a velmi zajímavým, ale začátek bude působit spíše opačně. Dejte lidem šanci a trochu času. Nepřetěžujte páteř a klouby dolních končetin.

10. Kozoroh – podle horoskopu je před vámi nějaká velmi zajímavá pracovní nebo finanční nabídka. Byla by velká škoda ji jen tak nechat proklouznout mezi prsty. Bude to jednodušší než se zdá na první pohled. Sami určitě nebudete, tento týden je ve znamení společenských setkání, ale lásku tady asi nehledejte. Ovládněte trochu chuť k jídlu, případně se „dokrmujte“ zeleninou.

11. Vodnář – vše dělejte pokud možno co nejpečlivěji, v tomto týdnu bohužel lidé narození ve znamení Vodnáře budou mít sklony chybovat z nepozornosti. Nechte se někým pozvat na rande, jestli z toho nebude láska na celý život, tak přinejmenším prožijete velmi příjemný večer. Před vámi je dobrá fyzická i psychická forma.

12. Ryby – pokuste se být k lidem co nejvstřícnější. Nápady, u kterých víte, že mohou u někoho narazit, raději nechte na jindy a tento týden raději věnujte získávání budoucích spojenců. Snili jste o té velké romantické lásce? Kdo ví, možná se právě nyní blíží ten čas, kdy se sny pomalu stanou skutečností. Věnujte větší pozornost svým zubům a dásním.