Horoskopy od 14-04-2014 do 20-04-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
šestnáctý týden roku 2014

1. Beran – bylo by dobré trošku zpomalit a koncentrovat se vždy jen na jednom úkolu. Rozptýlená pozornost může způsobit zbytečné chyby. Čerstvě zamilovaní začnou plánovat, jak vztah rozvinout a upevnit, v dlouhodobých partnerských vztazích klid a romantika. Vašemu tělu budou chybět tekutiny – snažte se vypít alespoň půl druhého litru vody denně.

2. Býk – máte možnost najít nějaký nový zdroj příjmů, který vám výrazně vylepší rodinný rozpočet. Práce navíc bude jenom trochu. Na lásku se budete dívat s jistým odstupem a klidem, díky tomu se vám podaří objevit nějaká negativa, která nebyla vidět na první pohled. I malý zdravotní problém může po čase způsobit závažné potíže.

3. Blíženci – navalí se na vás hodně velmi důležitých záležitostí, pokud obětujete trochu volného času, podaří se vám je zvládnout již kolem poloviny pracovního týdne. Jinak vám zasáhnou i do víkendu. Podle horoskopu můžete lásku najít na cestách, tam také prožijete nejzamilovanější chvíle tohoto týdne. Budete mít sklony k melancholii a možná i menším depresím.

4. Rak – někdo se snaží za vašimi zády zpochybnit vaši pozici. Nepodceňujte sílu pomluv, lidé sice neuvěří, ale nějaké menší pochybnosti v nich zůstanou. Příchod jara zesílil vaši přitažlivost pro opačné pohlaví, můžete využívat charisma jako svou nejsilnější zbraň. Nedělejte si zbytečné starosti, snažte se ke každému novému dni přistupovat s optimismem.

5. Lev – někdy se ozvou nějaké staré povinnosti, tento týden budete řešit převážně to, co jste v minulých týdnech a měsících odkládali. Nyní je lepší trochu více šetřit. Na utrácení je vždy času dost. Snažte se trávit co nejvíce času s partnerem, vylepší to mnohé ve vašem vztahu. Bylo by dobré skočit k lékaři na preventivní prohlídku.

6. Panna – v práci buďte tvrdohlaví a neústupní, nesmíte dovolit jiným lidem, aby vás posílali od čerta k ďáblu a nakládali vám na záda své povinnosti. Skvělý týden pro první rande, více nečekejte, ale to co se tento týden zasadí, velmi brzy nádherně rozkvete. Dbejte na vyvážený jídelníček, to vám posílí imunitu.

7. Váhy – pomáhejte jiným, ukažte jim, jak se některé věci mají dělat, ale rozhodně za ně nedělejte celou práci. I samaritánství musí mít své hranice, aby ho druzí nezačali zneužívat. Váhy, které jsou single, mají podle horoskopu tento týden velkou šanci změnit svou situaci k lepšímu. Nepříjemný týden pro alergiky.

8. Štír – vaše pracovní pozice je tento týden bezpečná. Můžete si trochu ulevit, ale nezapomínejte na to, že to co uděláte navíc nyní vám ušetří čas v budoucnosti. Podle horoskopu budete mít tento týden skvělou schopnost rozlišit prázdné lichotky a komplimenty, kdy jde pouze o jedno od skutečného vyznání lásky. Bohužel vás asi bude trochu více bolet hlava.

9. Střelec – nebojte se svým partnerům a nadřízeným předložit nějaký zajímavý nápad či originální řešení projektu, tento týden vám budou naslouchat a vy můžete mnoho získat. Dobrý čas pro nezávazné flirtování. I ve vztahu může romanticky zajiskřit. Mohou se objevit nějaké problémy neurologického původu.

10. Kozoroh – nečekejte, že vám všechno půjde lehce od ruky. Pokud začnete zanedbávat povinnosti, vaše kapsa to nepříjemně pocítí. Snažte se být trochu napřed. Podle horoskopu přichází čas, kdy se Kozorozi budou muset rozhodnout. V lásce není možné vše jen odkládat na neurčito. Péče o vzhled není marnivost, spokojenost sám se sebou přináší i psychickou pohodu.

11. Vodnář – k povinnostem přistupujte energicky. Pokud za vámi bude vidět kus práce a neustálá píle, nikomu nebudou vadit drobné chyby či nedokonalosti. Atmosféra v rodině může být trošku nepříjemná, bohužel nemáte možnost to nijak ovlivnit, chce to jen trochu času. Čeká vás velmi dobrá psychická i fyzická forma.

12. Ryby – k výdajům přistupujte s rozumem, sice máte nějakou rezervu, ale nečekané události mohou udělat ve vaší peněžence opravdu velký průvan. Pokud možno se vyhněte půjčkám. Podle horoskopu byste měli ještě trochu počkat, to není dobrý týden na vyznání lásky. Skutečný vztah se rozvíjí s časem. Dejte si pozor, vaše tělo přitahuje bacily.