Horoskopy od 30-06-2014 do 06-07-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý sedmý týden roku 2014

1. Beran – na konci týdne by se měla objevit nějaká extra hotovost, ale nebude to výsledek náročné práce či minulých snah. Dá se tomu říci spíše náhoda nebo štěstí. V práci se snažte o dochvilnost. Než samotu, raději zavolejte přátelům a jděte se někam příjemně pobavit. Tento týden vsaďte hlavně na psychický rozvoj.

2. Býk – může se vám zdát, že vám toho v práci naložili příliš mnoho. Ale ve skutečnosti máte na to vše zvládnout ještě před pátkem, chce to jen klid a systematické roztřídění povinností. V lásce to bude klidný týden bez nějakých významnějších změn či výstřelků. Během pracovní části týdne budete unavenější než obvykle, ale o víkendu naberete sílu.

3. Blíženci – týden by měl být klidný, vaši nadřízení budou v příjemné letní náladě. Pokud chcete něco změnit či o něco požádat, možná je teď ten správný čas. Za hezkými slůvky se velmi často skrývá něco nemilého. Blíženci, kteří jsou single, mají nyní šanci na lásku, ale musí být velmi opatrní. Na bolesti hlavy a očí vám nejlépe pomůže čerstvý vzduch.

4. Rak  – budete mít sklony v práci spíše lenošit. Není to moc dobrý nápad, sice nemusíte trhat rekordy pracovního nasazení, ale odfláknuté či zanedbané věci se vám brzy vrátí a mohou pokazit část léta. Ve vztahu je nutno někdy učinit nějaká důležitá rozhodnutí, tento týden je pro to podle horoskopu velmi vhodný. Vyhýbejte se sladkostem a kofeinu.

5. Lev – vaše finanční situace bude spíše průměrná. Nečekají vás žádné extra příjmy, ale také by se neměly objevit nějaké větší výdaje. V práci vyzkoušejte něco nového. Dejte si větší pozor na žárlivost, někdy může pokazit i tu nejkrásnější situaci. A většinou je to úplně zbytečné. Tělu by prospěla malá detoxikace, zvyšte příjem zeleniny a ovoce a omezte trochu maso a tuky.

6. Panna – vyhýbejte se zbytečným nákupům, bylo by dobré trochu omezit osobní výdaje. Jednak příliš narušují váš rozpočet a navíc tento týden byste si měli udělat menší rezervu. Jestliže jste ve vztahu prožívali poslední dobou více hádek než lásky, tento týden by se to podle horoskopu mělo změnit. Bude hodně zamilovaně. Pozor na úrazy, je zde větší riziko vyvrknutí či zlomeniny.

7. Váhy – práce vám nebude dělat větší problémy a týden uběhne klidně a příjemně. Před víkendem se objeví velmi zajímavá příležitost, kterou by bylo dobré využít. Váhy ve vztahu se budou cítit milovány, ty bez partnera mohou na někoho narazit – pozor, nečeká u monitoru. Mohli byste trochu více popracovat nad svou formou.

8. Štír – práce vás tento týden nebude moc bavit, ale nedá se nic dělat. Musíte nějak vydržet až do pátku a pak si to vynahradíte nějakým velmi příjemným víkendem. Tady jsou ve výhodě Štíři, kteří nemají partnera a mohou vyrazit kamkoliv s kýmkoliv a téměř ničím se nemusí omezovat. Únava, kterou cítíte, je psychického rázu, spánek vám s ní nepomůže.

9. Střelec – podle horoskopu přichází velmi dobrý týden pro reorganizaci různých pracovních a finančních záležitostí. Je dobré plánovat s výhledem na trochu vzdálenější budoucnost než obvykle. Ať už partnera máte nebo ne, nemá smysl sedět doma. Dobrá zábava a trocha romantiky nikdy nikomu neuškodila. Začátek července můžete trávit trošku aktivněji, kolo či velká procházka jsou ideální.

10. Kozoroh – v práci se nic zvláštního dít nebude, pokud máte možnost, udělejte si trochu volna a nebo dokonce využijte počátku léta na milou dovolenou. Ve vztahu se vám bude zdát, že potřebujete trochu více prostoru. Chtělo by to si o všem poctivě promluvit s partnerem. Podle horoskopu byste měli věnovat zvýšenou pozornost sluníčku, opalovat se můžete, ale s rozumem.

11. Vodnář – v práci se objeví několik zajímavých příležitostí, je na vás, jestli se jim budete chtít věnovat. Na jednu stranu získáte trochu více peněz, na druhou stranu může být trochu škoda volného času v létě. Ve vztahu se objeví pár menších sporů, ale láska bude mnohem silnější než hádky. Single čeká spíše klidný týden. Váš organismus začíná vysílat signály, že by to chtělo trochu upravit životosprávu.

12. Ryby – nestresujte se tím, co nemůžete změnit a tím na co nemáte žádný vliv. Cizí starosti přenechte jiným, sami se věnujte jen své práci a rodině. Ta by měla být tento týden podle horoskopu na prvním místě.  Pokud se objeví nějaká nepříjemná situace, právě nejbližší se za vás postaví. Zdraví i psychická forma by měly být nyní na velmi dobré úrovni.