Blíženci – horoskop na rok 2015

V první polovině roku 2015 se budete cítit velmi odvážní. Určitě to není na škodu a umožní vám to zrealizovat různé věci, na které jste si dříve netroufli, ale nesmíte si zaměnit odvahu s chutí naprosto zbytečně riskovat. V druhé polovině roku nejlepším průvodcem Blíženců bude intuice. Díky síle podvědomí vycítíte a pochopíte mnohem více než by se dalo zjisti rozumovou analýzou. Obavy o budoucnost jsou zbytečné, ale jednou za čas vás trochu potrápí.

Nejlepší měsíce v roce 2015: červen, červenec, listopad

Nejhorší měsíce v roce 2015: leden, březen, prosinec

Práce: První třetinu roku věnujte dokončení starších projektů a vytvoření si co nejsilnějšího finančního zázemí. Podle horoskopu se pak totiž objeví nabídka, která sice je velmi výhodná, ale až dlouhodobě. Na začátku vás bude stát hodně času a také vám mírně klesnou příjmy. Zlepšení situace byste měli poznat už během léta, bohužel v roce 2015 to nevypadá na nějakou velkou dovolenou v teplých krajinách. Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Blíženci budou obecně v práci oblíbeni a i menší neúspěchy jim okolí dokáže prominout.

Láska: Jestliže do nového roku vstoupíte ve sporu s vaším partnerem, pokuste se problémy co nejrychleji vyřešit, i kdybyste museli být stranou, která kompromis nabídne. Jinak se vám neustálé hádky a spory budou vracet a kazit celý rok. I když ustoupíte, dlouhodobě budete vítězem právě vy. Jestliže se vám podaří zažehnat všechny hádky, prožijete velmi příjemný rok, který bude podle horoskopu nejkrásnější na jaře. Partner vám bude velkou oporou při náročných pracovních změnách. Jestliže ještě tu velkou lásku nemáte, nemusíte si zoufat. Šance je veliká, bude se jednat o nějakého rodinného známého.

Zdraví: Podle horoskopu by se Blíženci měli v první polovině roku 2015 zaměřit hlavně na očištění organismu. Díky tomu se zbavíte mnoha škodlivých látek, které se ve vašem těle za poslední roky nahromadily a mohou postupně vyvolávat různé zdravotní problémy. Když k tomu přidáte i nějakou nepříliš intenzivní sportovní aktivitu, budete po zbytek roku velmi spokojeni se svým zdravotním stavem. Jestliže máte starosti o svůj vzhled, tak po očistě organismu uvidíte zázraky.