Horoskop na měsíc únor 2016

Horoskop na únor 2016
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – začátek února pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Beran nebude moc snadný. V jejich životě se objeví některé velmi iritující události, které vás nenechají v klidu spát a normálně fungovat. Je nutné zatnout zuby, vydržet a reagovat podle situace. Vše se uklidní kolem osmého, zbytek měsíce by pak měl být celkem v pořádku. Finančně na tom budete průměrně, na konci února by se mohlo objevit mírné zlepšení. S únavou nejlépe budete bojovat vitamíny a vlákninou.

Býk – podle horoskopu velkou část února budete muset řešit různé spory a konflikty mezi kolegy v zaměstnání. Vy sami převážně stranou nebudete, ale všichni se na vás budou obracet jako na nezávislého soudce. Buďte opatrní, raději vše řešte vyváženě, aby se to nikoho příliš nedotklo. Větší výdaje budete mít na začátku měsíce a pak kolem dvacátého, ale měli byste vyjít celkem bez větších problémů. Partner bude potřebovat vaši podporu v nějaké pracovní záležitosti.

Blíženci – čeká vás důležitá životní lekce, která ovlivní vaše fungování během celého února. Ale nemusíte se děsit, žádná hrůza to nebude, jen se vám změní některé hodnoty a pohled na určité události a okolí. V poslední třetině měsíce se budete moci zúčastnit několika zajímavých společenských akcí, na kterých budete mít možnost poznat nové a fascinující lidi. Zvláště single by měli tuto příležitost naplno využít. Oblékejte se hlavně podle počasí, móda by měla hrát nyní menší roli – tedy za předpokladu, že chcete být zdraví.

Rak – v zaměstnání největší uplatnění budou podle horoskopu mít lidé, kteří se dokážou rychle přizpůsobovat a učit nové věci. Všestrannost a dynamičnost je prostě nyní velmi pozitivní hodnota. V polovině měsíce se váš život bude asi hodně točit kolem lásky a věcí, které jsou s ní spojené. Jestliže se chcete zbavit nějakého zlozvyku, nyní budete mít velkou šanci na úspěch, zvláště pokud s tím začnete do desátého února.

Lev – tento měsíc by měl být lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Lev hodně rodinným měsícem. A nejde jen o váš život s partnerem, významnou roli by nyní měly hrát i vztahy s rodiči, prarodiči a sourozenci. Občas vás některé věci budou rozčilovat, ale pokuste se před výbuchem vše ještě jednou přehodnotit a podívat se na věc i z jiného úhlu. Vyhnete se zbytečnému konfliktu. Kolem patnáctého vám trochu dojde energie, bylo by rozumné pak malinko zpomalit a více času věnovat zdravému odpočinku.

Panna – jestliže hledáte lásku, v únoru vaše šance velmi výrazně rostou. Nejvíce příležitostí budete mít první a pak třetí víkend. Panny žijící ve vztahu tyto víkendy mohou využít k prožití nezapomenutelných dní se svou největší láskou. Velké projekty, které v tomto měsíci začnete, skončí úspěchem, ale bude vás to stát ještě hodně úsilí. Snažte se vyhnout větším finančním závazkům. Výdaje řešte průběžně, odkládejte je jen v případě, že po ruce zrovna nemáte dostatek peněz.

Váhy – pokud jste měli v posledních týdnech hodně hluboko do kapsy, podle horoskopu by se to v únoru mělo začít postupně měnit. Nebude to úplně zadarmo, ale ta ztráta trochy volného času vám za to tentokrát opravdu stojí. Na konci měsíce vás čeká nějaká událost, díky které mírně změníte svůj pohled na nějakou hodně blízkou osobu. Postupně byste měli začít upravovat svůj jídelníček (ale opravdu postupně, čili ne revoluce měnící vše ze dne na den), prospějete tím svému zdraví a bude to účinkovat i jako prevence proti jarní únavě.

Štír – podle horoskopu by bylo rozumné, kdybyste se snažili v měsíci únoru postupovat trochu odvážněji než obvykle. Nemá smysl mít jen malé cíle, ukažte světu ambicióznější tvář. Pokud se budete držet jen toho co je jisté a stále stejné, vaše okolí bude vyžadovat naprostou dokonalost a bezchybnost. Lidem, kteří mají velké cíle se mnohem snadněji odpouští nějaký ten přešlap. Nezapomínejte na své zdraví, nejkritičtější bude období mezi čtrnáctým a dvacátým druhým.

Střelec – tento měsíc by měl být velmi příjemný pro každého, kdo se věnuje studiu a nebo získává na školeních nějaké nové znalosti. Pokud nic takového neděláte, zkuste si sami vymyslet nějakou věc, ve které byste se mohli zdokonalit. Půjde vám to téměř samo. Velká a bláznivá zamilovanost netrvá věčně, ale později se přerodí na normální partnerský vztah, ve kterém je to jednou nahoře a jindy dole. V únoru spíše čekejte ten první případ. Bylo by dobré nějakým způsobem si zpříjemnit bydlení.

Kozoroh – v únoru budete mít několik zajímavých příležitostí jak výrazně vylepšit domácí rodinnou situaci. Využijte je, každá koruna se hodí. Peníze, které se vám podaří vydělat navíc, by bylo nejrozumnější alespoň částečně odložit jako rezervu – budete ji potřebovat na konci března a v květnu. Trochu popracujte nad změnou životosprávy, váš organismus není ze železa a v posledních měsících jste ho zatěžovali nad míru. V druhé polovině února vás čeká nějaké příjemné překvapení.

Vodnář – mělo by vás čekat několik úředních záležitostí a trochu více papírování, než jste na to byli zvyklí v předchozích měsících. Nepodceňujte to, některé věci se prostě musí dotáhnout do konce a hlavně všechno vyřídit v termínu. Pracovně byste neměli být moc přetížení, podle horoskopu bude únor spíše klidnější a vám by mělo zbýt i trochu volného času navíc. Jestliže hledáte partnera, bude to chtít trochu změnit přístup a hlavně životní styl. Ten dosavadní vám moc štěstí nepřinesl.

Ryby – únava? přepracování? Prodloužený víkend nebo nějaká kratší dovolená by vašemu zdraví a celkové psychické kondici opravdu hodně prospěly. Když k tomu přidáte zvýšený přísun vitamínů a minerálů, máte nyní šanci nabrat tak dobrou formu, jakou jste měli naposledy na konci léta. Pokud je před vámi nějaký náročnější úkol, pokuste se jeho realizaci odsunout na dny po dvacátém, podle horoskopu pak budete mít hodně šťastnou ruku a výrazně se zvýší šance na velký úspěch. Partner může mít trochu rýpavou náladu, mávněte nad tím rukou, přejde ho to.