Horoskop na měsíc březen 2016

Horoskop na březen 2016
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – čeká vás hodně bláznivý měsíc nabitý různými událostmi. A co je na tom nejlepší, budete mít dostatek energie a nálady, abyste si to mohli pořádně vychutnat. Popřemýšlejte o tom, jestli není rozumné si naplánovat nějaký delší výjezd či jinou větší akci. Budete mít dost zajímavých příležitostí. Finančně se trochu kroťte v první polovině března, tam to může být podle horoskopu krapet náročnější. Zbytek měsíce už byste měli zvládnout bez nějakých větších problémů.

Býk – pokušení může být někdy hodně velké, ale v takové situaci by měl nastoupit rozum a vyhodnotit, jestli případné výhody náhodou nejsou mnohonásobně převýšeny nevýhodami. V březnu lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Býka právě čeká nějaké hodně velké pokušení a bude jen na vás, jestli mu podlehnete. V poslední třetině března dostanete velmi zvláštní nabídku, kterou budete muset pečlivě vyhodnotit. Pokud ještě nemáte partnera, s trochou aktivnějšího přístupu se vše může v tomto měsíci změnit.

Blíženci – v březnu byste měli udělat několik závažnějších změn. Spíše než na práci (tam se to týká jen plánování a systematičnosti) byste se přitom měli zaměřit na osobní život a zdraví. V tom prvním případě lze různými drobnými krůčky mnoho věcí výrazně vylepšit a budete mít k tomu hodně příležitostí. V tom druhém horoskop přeje všem, kteří si budou chtít upravit jídelníček na zdravější, zabojovat s nadváhou a také se případně zbavit nějakého zlozvyku. Posledních pět dnů v měsíci bude trochu psychicky náročnějších.

Rak – v zaměstnání by vše mělo směřovat tam, kam vy chcete. Je pravděpodobné, že vás brzy čeká buď povýšení nebo zvýšení příjmů nebo změna povinností na něco mnohem zajímavějšího. Chce to jen trochu trpělivosti, nic není nutné uspěchávat. Mezi patnáctým a dvacátým si to nejvíce využijí Raci, kteří žijí již nějakou dobu ve vztahu. Tyto dny budou doslovně nabité romantikou. Pozor na bolesti zad a kloubů – mnohem rozumnější než sáhnutí po nějakém léku bude nalezení příčiny.

Lev – vyřešte už staré křivdy. Nemá smysl se tím neustále zabývat, nejrozumnější je udělat za některými věcmi tlustou čáru a domluvit se, že už se k tomu nikdy nikdo nebude vracet. Březen je pro usmíření a řešení různých dávných sporů doslovně ideální. Po desátém svět bude čekat od vás výrazně odvážnější a razantnější jednání než obvykle. Můžete hodně získat. Snažte se pokud možno přistupovat k životu co nejoptimističtěji, díky tomu dokážete zvládnout i věci, o kterých jste si dříve mysleli, že jsou mimo váš dosah.

Panna – jestliže již delší dobu plánujete začít řešit nějaký zdravotní problém a nebo se chystáte změnit návyky či životosprávu, v březnu je pro to ten pravý čas. Budete mít výrazně pevnější vůli než obvykle, odvahu, váš organismus nyní překvapivě dobře bude snášet takové záležitosti a také mnohem lépe budete regenerovat síly. V zaměstnání se snažte na věci dívat spíše pozitivně. Vyhýbejte se zbytečné kritice, na některé věci nemá smysl upozorňovat. Na konci března očekávejte nějaký nový začátek.

Váhy – zvláště v prvních třech čtvrtinách měsíce bude pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Váhy velmi důležitá dochvilnost. Jestliže máte problém být někde včas, nyní si raději nařizujte budíky a organizéry s dostatečným předstihem, abyste se vám podařilo vyhnout případným nemilým důsledkům. Jinak by to v práci a mezilidských vztazích mělo být celkem v pořádku, jen pokud hledáte partnera, nyní by bylo asi nejrozumnější se věnovat pouze nevinným flirtům a neočekávat žádné zázraky. Očekávejte trošku častější migrény, ale klid a relax je dokáže velmi dobře vyřešit (nebude nutné sahat po prášcích).

Štír – mluviti stříbro, mlčeti zlato. O pravdivosti tohoto rčení se podle horoskopu přesvědčíte někdy mezi dvanáctým a šestnáctým dubnem. Dojde k situaci, kdy každé slovo bude tím zbytečným slůvkem navíc, které spíše jen přilije olej do ohně. Mlčení vám naopak pomůže zachovat zdravý odstup a druhá strana si uvědomí, že zbytečně přehání. Pak už stačí jen trochu počkat a vše bude vyřešeno. Pro lásku bude nejlepší druhá polovina měsíce, kdy s přibývajícími znaky jara se ve vás i vašem okolí začne probouzet touha po něze i vášni.

Střelec – nejnepříjemnější v březnu bude pro vás fakt, že tento měsíc bude vyžadovat od organismu hodně sil a energie, které vám trochu po zimě chybí. Částečně s tím lze bojovat, tělo potřebuje hlavně pravidelný přísun přírodních vitamínů, vlákniny a hlavně každodenní pravidelný spánek. Pak byste se silami měli celkem dobře vyjít, zvlášť když k tomu přidáte poklidnější víkendy. Do dvacátého vaši největší oporou bude partner (pokud ho nemáte, jeho roli převezme někdo z velmi blízkých přátel či rodinných příslušníků). Ve finančním rozhodování postupujte podle selského rozumu.

Kozoroh – dávejte si pozor na peníze. Podle horoskopu bude velmi důležité najít rovnováhu mezi výdaji a příjmy, bylo by dobré také najít nějaký menší zdroj financí. Je velmi pravděpodobné, že někdo vás požádá o půjčku a nebo průběžné financování. Pokud možno odmítněte, jestli to nepůjde, vyžadujte velmi reálné záruky. Nejdůležitější záležitosti by už nyní měly být vyřízené, pracovně bude situace spíše stabilní, ale do poloviny měsíce byste měli ještě trochu přidat na plyn. Bolí vás záda? A co se takhle jednou za čas protáhnout a zacvičit si.

Vodnář – březen byste si měli dost pochvalovat. Zvláště po finanční a pracovní stránce by měl být opravdu zajímavý. Různých příležitostí jak vylepšit svou situaci budete mít několik, přinejmenším jednu se pokuste co nejlépe využít. Do dvanáctého budete pod mírným časovým tlakem, kdy bude trošku obtížné skloubit pracovní a rodinný život, pak se situace trochu uklidní. Pokud budete mít choutky na utrácení, možná by bylo rozumné trochu více investovat do zdraví a domácnosti než do vzhledu.

Ryby – vše co začnete do osmého března se bude velmi dobře rozvíjet. Proto by podle horoskopu bylo nejrozumnější na začátku měsíce pořádně vykasat rukávy, nažhavit mozkové závity a pustit se na sto dvacet procent do plánování a realizace. Máte na to, jen vás to bude stát trochu sil a také bude nutno obětovat trochu volného času. Ale vše si vynahradíte po dvacátém, to březen přejde do takové poklidné atmosféry a vydrží to až do konce měsíce. Ryby, které nemají partnera mohou nyní prožít nějaký nevšední zážitek, který bude počátkem zajímavé, a možná i dlouhodobé, známosti.