Horoskop na měsíc duben 2016

Horoskop na duben 2016
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – složité záležitosti se v dubnu velmi výrazně zjednoduší. Pokud chcete něco náročnějšího řešit, nejlepší je pro to podle horoskopu začátek měsíce. Objeví se nové nabídky a příležitosti. Popřemýšlejte, jestli v životě nemá smysl udělat opravdu velkou změnu, která vás nasměruje na mnohem lepší cestu. Někdy je lepší postupovat opravdu radikálně. Čekáte na lásku? Po dvacátém to může být pro vás opravdu velmi zajímavé.

Býk – mějte odvahu snít. Čistě racionální přístup k životu je sice velmi praktický, ale obvykle se díky němu lidé drží příliš nízko při zemi a nevyužívají všechny možnosti a příležitosti, které jim okolní svět nabízí. Ve vztahu i při hledání vztahu je rozumné udržet rovnováhu. Je sice krásné neustále s úsměvem cukrovat, ale někdy druhá strana chce i trochu tvrdší, ale zároveň upřímnější přístup. Finančně se situace mírně vylepší, jen si dávejte pozor na data splatnosti. Malá nepozornost může být zbytečně drahá.

Blíženci – v první polovině měsíce vás čeká nějaké důležité rozhodnutí ohledně vašeho zdraví či celkové fyzické kondice a nebo zdraví někoho z blízkých. Nechte si poradit a promyslete všechny možné varianty. Nemá smysl nic uspěchávat a nemá smysl věřit prázdným slibům. Do patnáctého budete v zaměstnání v jednom kole, pak se situace uklidní a navíc byste si na konci měsíce podle horoskopu měli vychutnat i trochu nečekaného volna. Románek či menší dobrodružství není vyloučeno.

Rak – velmi důležité je si pohlídat všechny termíny a úřední záležitosti. Zvláště na začátku měsíce byste tomu měli věnovat opravdu výrazně zvýšenou pozornost. V zaměstnání by to mělo být po dobu celého dubna celkem v pořádku, jen se mohou objevit nějaké konflikty v kolektivu. Do hádek se raději nezapojujte, jak říká staré rčení, nejhorší je srážka s blbcem a s takovým člověkem nemá smysl bojovat, protože se snížíte jen na jeho úroveň. Vztah by velmi výrazně okořenila nějaká nová společná aktivita.

Lev – budete mít hodně energie, jaro do vás vlije spoustu sil. Bylo by rozumné toho využít nejen pro nějakou sportovní činnost, ale i při práci. Když se nyní pustíte do věcí s velkým nasazením, čekejte na konci dubna velmi příjemnou odměnu. Může mít finanční podobu a nebo se bude jednat o lepší pracovní pozici či zpříjemnění pracovních povinností. Na partnera se nyní budete moci spolehnout, pomůže vám několikrát vyřešit dost složité problémy. Pokud ho ještě nemáte, podobnou oporou vám bude nějaký blízký kamarád.

Panna – jestliže se chcete dostat v tomto roce někam dál, musíte konečně ukončit záležitosti z minulých měsíců a let. Nyní budete mít několik možností a také trochu více času, protože pracovní povinnosti by vás neměly až tolik zatěžovat. Po dvacátém přijde chvíle, kdy si budete muset promyslet, jestli některé vaše postoje a názory skutečně mají smysl a jestli nevznikly jen na základě tlaku okolí. Nejpovedenější jak pracovně tak i osobně bude podle horoskopu konec měsíce.

Váhy – zakázané ovoce chutná nejvíce. Na pravdivost tohoto rčení si během měsíce dubna vzpomenete určitě několikrát. A sice většinou rizika jsou větší než výhody překročení povolených mantinelů, ale není tomu tak vždy. Jen nezapomínejte neustále kontrolovat situaci, abyste mohli případně ustoupit jen s minimálními ztrátami. Po dvacátém se mohou objevit menší zdravotní problémy. Rychle je vyřeší úprava životosprávy a také preventivní prohlídka u lékaře.

Štír – v dubnu byste měli mít po ruce někoho, kdo se na svět kouká mírně cynickým a zároveň velmi praktickým pohledem. Tento průvodce vás zarazí vždy, kdy momentální mírně zasněná nálada a nápady by mohly způsobit nějaký problém. Promyslete si pečlivě, jak budete hospodařit s financemi. Úvěry nejsou nutné, ale výdaje byste měli držet hodně pod kontrolou. Zvláště do patnáctého budete pod dost velkým tlakem a pokušení utrácet rozhodně nebude malé.

Střelec – v prvním a ve třetím týdnu měsíce dubna by vás podle horoskopu mělo čekat několik zajímavých událostí, které velmi silně ovlivní váš život a způsob myšlení a přistupování k různým záležitostem. Připravte se na menší finanční ztrátu nebo velké výdaje někdy kolem dvacátého pátého. Bylo by rozumné si do té doby vytvořit určitou finanční rezervu, abyste pak situaci nemuseli řešit zbrkle různými půjčkami nebo příliš silným utahováním opasků na domácím rozpočtu.

Kozoroh – užívejte si života. V tomto měsíci nemá smysl hledět do nějaké daleké budoucnosti, ta se stejně výrazně bude měnit a velké plány nemají smysl. Lepší bude, když se přizpůsobíte událostem, které postupně budou přicházet a ve všem se pokusíte najít tu pozitivní stránku věci. Na cestách nebo někde mimo domov máte šanci potkat velmi zajímavou osobu, která vám může hodně pomoci při řešení různých náročnějších záležitostí. Jen se nesmíte bát zeptat. V prvních dvou týdnech budete mít sklony trochu hřešit s jídelníčkem.

Vodnář – jestliže vás zajímá móda a obecně moderní trendy, tak duben bude měsícem pro vás. Ale bohužel to také znamená větší tlak na vaši peněženku, takže by bylo rozumné před každým výdajem popřemýšlet, jestli vám to opravdu stojí za to. Mezi desátým a patnáctým budou hvězdy hodně přát lásce. Takže pokud jste single, v těchto dnech je nejlepší čas vyrazit na lovy. A jestliže již partnera máte, zkuste zajistit, abyste mohli spolu trávit co nejvíce času a užívat si tyto překrásné chvilky.

Ryby – budete pod velkým tlakem okolí. Je sice hezké si udržet svůj přístup k věci a stát si za svými názory, ale někdy je taktičtější trochu ustoupit. Měli byste věnovat více energie hledání různých spojenců, kteří se ze vás v náročnějších chvílích postaví. Vaším nejlepším rádcem bude v dubnu podvědomí, které vám nejlépe napoví, jakou cestou se vydat a koho byste se měli držet. Do dvacátého prvního můžete ještě pociťovat tak zvanou jarní únavu, ale pak se situace vylepší a vaše tělo bude přeplněné energií.