Horoskopy od 06-06-2016 do 12-06-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý třetí týden roku 2016

1. Beran – objevíte nové a originální řešení nějakého staršího problému, který vás v zaměstnání jen zdržoval. Konec pracovního týdne by měl být velmi příjemný. Díky společenským setkáním budete mít příležitost potkat mnoho zajímavých lidí a třeba se i zamilujete. Týden nebude moc příjemný pro alergiky.

2. Býk – máte šanci na povýšení nebo úspěšnou změnu práce. Jen to chce ještě trochu více přiložit ruku k dílu. Podle horoskopu byste si měli dávat trochu více pozor na každodenní útratu. Od lásky nyní nic velkého nečekejte. Víkend byste měli věnovat odpočinku a celkové regeneraci sil.

3. Blíženci – čeká vás hodně povinností. Tento týden to bude v zaměstnání hodně zmatené a vše se bude odehrávat pod velkým časovým tlakem. Ve vztazích rozhoří vášně. Single mohou zažít krásný románek, chce to jen trochu odvahy a udělat první krok. Vaše tělo se dožaduje větší dávky pohybu.

4. Rak – v zaměstnání uslyšíte trochu kritiky. Nemá smysl se urážet, bude dobře míněná a ve skutečnosti vám z dlouhodobého hlediska pomůže. Láska dokáže mít mnoho podob, tento týden se před vámi odhalí jedna z nich. Pozitivní přístup ke světu vám nejlépe pomůže bojovat se stresem.

5. Lev – velmi snadno se vám podaří dosáhnout velkých úspěchů. Jen se snažte postupovat cílevědomě a pečlivě, ze zbrklosti občas vychází zbytečné chyby. Pokud hledáte lásku, zkuste začít lovit v jiných vodách než obvykle. Výsledek se dostaví rychle a příjemně vás překvapí. Mohou se objevit menší problémy s pokožkou.

6. Panna – objeví se několik příležitostí, jak si přivydělat pár korun. Neměli byste je nechat utéci, protože vám otevřou nové možnosti do budoucna. Využívejte každou příležitost, kdy se budete moci potkat s novými lidmi. Nové známosti se mohou v budoucnu změnit i na něco více. Čeká vás dobrá fyzická i psychická kondice.

7. Váhy – pokud se budete řídit intuicí, úspěch by vás tento týden neměl minout. Jen si trochu hlídejte finance. Nejrozumnější by bylo si připravit plán výdajů na začátku týdne a pak se ho přesně držet. V partnerských vztazích Váhy čeká podle horoskopu hodně něžností a lásky. Preventivní prohlídka je velmi důležitá věc.

8. Štír – věci na úřadech a v bankách řešte v klidu a s úsměvem. Dosáhnete mnohem více, než by se vám podařilo získat křikem nebo zbytečným nátlakem. V čerstvých vztazích hrozí menší přeháňky. Hádky mohou vznikat naprosto z ničeho nebo kvůli hloupostem. V druhé půlce týdne vám trochu budou docházet síly.

9. Střelec – v zaměstnání vás čeká trochu změn, které udělají menší zmatek. Ale nemějte obavy, vše se uklidní a dlouhodobě to pro vás bude opravdu výhodné. V pátek budete mít nějaké větší výdaje. Domácí povinnosti trochu zatlačí něžnosti do pozadí, ale o víkendu už by mělo jet ve starých kolejích. Mohou se objevit menší potíže s nespavostí.

10. Kozoroh – hodně povinností, ale tento týden byste měli vše zvládnout. Buďte zodpovědní, dodržujte termíny a nic nepříjemného by vás nemělo překvapit. Ve vztahu byste měli s partnerem více mluvit o budoucnosti a případných změnách, které bude nutno udělat. Špatnou náladu se pokuste odehnat co nejrychleji, aby neskončila zbytečnými depresemi.

11. Vodnář – v práci se starejte jen o své záležitosti. Nenechte na sebe naházet povinnosti jiných lidí. Stejně by se vám to nijak nevrátilo. V dlouhodobých vztazích by mělo dojít k jisté renesanci vztahu a výbuchu nových vášní. Pokud jste single, možná by stálo popřemýšlet, jestli nemáte příliš vysoké požadavky. Bolesti zad zažene pravidelné cvičení.

12. Ryby – lidé, kteří se živí manuální prací budou mít velmi úspěšný týden, velká šance na nějakou odměnu. V jiných zaměstnáních se vše bude držet normy. Nebojte se pravé lásky. Někdy je prostě nutné trochu riskovat a nepromýšlet každý další krok. Popřemýšlejte o mírné úpravě jídelníčku, hlavně se vyhýbejte potravinám, které nadýmají.