Horoskop na měsíc červenec 2016

Horoskop na červenec 2016
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – pokud budete v první třetině července v zaměstnání, může vám tam trochu škodit nějaký závistivý kolega. Nebojujte s ním, sám si svým chováním uškodí a reakce okolí pro něj rozhodně nebude milá. Celý měsíc se snažte v práci ukázat co nejprofesionálnější přístup, ten zavře ústa všem škarohlídům a navíc díky němu získáte nějakou velmi příjemnou odměnu. Ve vztazích, které mají zdravý základ a opírají se o hluboké city, červenec bude patřit ke krásnějším měsícům. Nejromantičtěji bude podle horoskopu mezi patnáctým a dvacátým třetím, to je i čas pro ty Berany, kteří jsou single.

Býk – na přelomu měsíce června a července vás čeká nějaká konfliktní situace, ve které budete muset nasadit ostré lokty. O boj na světle je nutno občas bojovat. Snažte se, abyste měli co největší vliv  na podmínky a vývoj situace v zaměstnání. Pro dovolenou je ideální střed měsíce, v práci by se toho nemělo moc dít a vy si navíc příjemně odpočinete. Finančně se spíše držte trochu pozadu, nemá smysl utrácet peníze jen na základě momentálních impulzů. Dovolená v červenci vám pomůže zlepšit fyzickou kondičku a také shodit nějaká ta nadbytečná kila.

Blíženci – tak do půlky měsíce se snažte neutrácet moc za zbytečnosti nebo věci, bez kterých se můžete v klidu obejít. Takové výdaje sice nezruinují váš rozpočet, ale vyvolají zbytečné výčitky svědomí a není důvod, proč byste si měli kazit léto. Raději se držte ustálených postupů, podle horoskopu tento měsíc různým novinkám moc nepřeje. To neznamená, že musíte stát v jednom místě a nechat se zmítat událostmi, jen se držte toho, co funguje a případné plány na změnu odložte raději na podzim. Trpělivost přináší ovoce a to nejen v práci, ale i v lásce.

Rak – nezávisle na tom, v jakém zaměstnání pracujete, v červenci budete podle horoskopu toužit po větší svobodě. Dá se získat i v aktuálním místě, jen to bude chtít hodně práce. Změny lákají a někdy je jen nejtěžší ten první krok a pak už jde všechno samo. Po dvacátém se snažte mít všechny důležité věci uzavřené, protože vás přepadne trochu větší lenost než obvykle – také to bude skvělý čas pro nějakou hezkou dovolenou. V červenci máte velkou šanci si vylepšit rodinné vztahy, zvláště pokud to mezi příbuznými poslední dobou trochu skřípalo.

Lev – podle horoskopu byste v červenci měli využít zvýšenou intelektuální formu, která vás v tomto měsíci čeká. Budete mít spoustu zajímavých nápadů, jak to či ono vylepšit nebo změnit. Stačí je jen dotáhnout do konce případně se s někým poradit a realizovat vše jako společný projekt. Objeví se několik zajímavých příležitostí na výhodnou dlouhodobou investici. Vybírejte si hlavně podle toho, kolik peněz nyní můžete bez velkých problémů postrádat. Chytejte sluneční paprsky, jen nikdy nezapomínejte na krém. Vaše kůže je toto léto mnohem citlivější než obvykle a nemá smysl riskovat nějaké potíže.

Panna – obecně je lepší žít bez dluhů, ale jestliže plánujete nějaký důležitý úvěr nebo hypotéku, tak podle horoskopu nyní je pro to asi nejlepší moment v celém roce. Budete mít hodně zajímavých nabídek, důležité je vybrat takovou, která vás potom dlouhodobě příliš nezatíží. V zaměstnání situace bude celkem klidná, důležité je, abyste si nedělali starosti s věcmi, na které stejně nemáte žádný vliv. Nechte čas plynout a vše se postupně samo vyřeší. Víkendy budou hodně zajímavé a měli byste si během nich užít spoustu zábavy. A pokud hledáte partnera, možná nyní přichází váš čas.

Váhy – v práci vám to bude šlapat celkem dobře, ale peníze navíc za vaši aktivitu nečekejte. Takže raději volný čas věnujte sobě a rodině a ne práci. Nic by z toho nebylo. Do dvanáctého července se raději snažte utrácet co nejméně, protože vás může překvapit nějaký nečekaný výdaj, který je nejlepší řešit bez stresu. Trochu problematičtěji bude situace vypadat s přáteli. V tomto měsíci zjistíte, že někdo, o kom jste si mysleli jen to nejlepší, ve skutečnosti nepostupuje ve vztahu k vám úplně poctivě. U takových záležitostí je nejlepší oporou partner a nebo nejbližší rodina.

Štír – v prvním týdnu se toho odehraje hodně. Měli byste zjistit, co je pro vás opravdu důležité a jak směrovat vývoj svého profesního i osobního života. Později již červenec bude celkem klidný, budete jen muset nějakým způsobem reagovat na získané informace a zkušenosti. Jistému tlaku, který se vytvoří v zaměstnání v posledních pěti dnech měsíce se můžete velmi snadno vyhnout výjezdem na dovolenou nebo alespoň na služební cestu. Vyhýbejte se rozhovorům o zdraví, protože psychika je velká čarodějka a můžete začít mít falešný pocit, že i vy máte problémy, o kterých vaše okolí vypráví.

Střelec – na začátku července byste podle horoskopu měli trochu přehodnotit plány na celý měsíc. Rozhodujte se hlavně podle toho, co je dobré pro vás. Mnohem menší význam budou mít potřeby pracovního kolektivu nebo nadřízených. Nebojte se jít i do menšího střetu, je důležité si stát za svým. Díky tomu získáte respekt okolí. Mezi desátým a dvacátým vás může čekat nějaká cesta, na které máte možnost poznat několik zajímavých lidí a to nejen z profesního, ale i z lidského hlediska. Vaše fyzická forma bude celkově trochu slabší, ale nemoci se vám spíš budou vyhýbat. Jen si dávejte pozor při rizikovějších aktivitách na úrazy.

Kozoroh – pokuste se na začátku měsíce hodně zabrat, abyste měli po třináctém více času a sil na změny, které vás čekají. Nějaká důležitá osoba na vás bude na začátku července tlačit, nebude to moc příjemné, ale myslí to dobře a dlouhodobě byste měli její vize přijmout za své. Po dvacátém si dávejte pozor, co komu slibujete. Může se stát, že si naberete více povinností než jste schopni s normálním nasazením zvládnout a bude vás pak stát spoustu volného času, abyste vše stihli v termínech nebo jen s minimálním opožděním. Vyhýbejte se hádkám s partnerem, zbytečně vám mohou pokazit jinak hezký měsíc.

Vodnář – v zaměstnání to podle horoskopu vypadá celkem dobře, směr, pro který jste se rozhodli má budoucnost. Jen si musíte dát pozor, aby pracovní povinnosti nezasahovaly příliš silně do vašeho rodinného života. Partner může mít nyní trochu námitky, zvláště pokud zaměstnání bude mít velký vliv na naplánovanou dovolenou. Single samozřejmě tuto starost nemají, jim jen může mírně komplikovat život v červenci nějaký nedořešený rodinný problém. Pozor, na začátku i na konci měsíce budou mít lidé narození ve znamení zvěrokruhu Vodnář výrazně citlivější žaludek. Jezte jen tam, kde věříte kvalitě a hygieně.

Ryby – pokud budete od začátku měsíce postupovat opatrně a podle pečlivě vypracovaného plánu, vaše profesní a hlavně finanční situace se bude průběžně zlepšovat. Sice je pravda, že červenec patří k měsícům, kdy mnoho lidí plánuje dovolené, ale pokud máte možnost se nyní více věnovat práci, rozhodně to nebude špatné rozhodnutí. V práci dojde k několika změnám, ale pokud se nenecháte vyvést z míry, tak by vás neměly nějakým negativním způsobem ovlivnit. Jestliže hledáte lásku, horoskop vám rozhodně doporučuje, abyste využili příležitosti, které léto nabízí. Víkendy mohou být opravdu žhavé a plné romantiky.