Horoskopy od 04-07-2016 do 10-07-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý sedmý týden roku 2016

1. Beran – vaše práce má smysl. Dělejte to, co doposud a úspěch vás rozhodně nemine. Tento týden by měl přinést úspěch lidem, kteří podnikají nebo mají hodně osobní zodpovědnosti. Společenská setkání jsou skvělou příležitostí jak najít nové a zajímavé známosti. Vitamíny a minerály vám dají hodně energie.

2. Býk – když se bude v zaměstnání rozhodovat o něčem důležitém, váš hlas a názor by měl být výrazně slyšet, nenechte se nikým zatlačit či ukřičet. Jestliže váš vztah je hodně toxický, měli byste využít léta na to, aby se situace změnila. Podle horoskopu byste měli více odpočívat.

3. Blíženci – je sice léto, ale v práci byste se nyní měli výrazně více koncentrovat, protože nikdy nevíte, kdy a kdo zrovna vaši aktivitu pozoruje. Na konci týdne bude vaše peněženka docela prázdná. Jestliže hledáte lásku, měli byste si hlavně začít věřit. Pokud možno se při práci nehrbte, nějaké cviky na záda vám rozhodně prospějí.

4. Rak – pozor na lichotníky v práci. Pochvala těší, ale někdy jsou za ní nějaké ukryté záměry, které vám rozhodně nemusí vyhovovat. Větší šance na nalezení lásky nebo znovuobnovení vášně ve vztahu u všech Raků, kteří se vypraví někam do přírody. Odpočinek neznamená lenost, ale hlavně možnost regenerace sil.

5. Lev – pokud považujete svůj názor a pracovní postup za správný a máte pro to argumenty, nenechte se odradit lidmi, kteří vám budou tvrdit, že tomu tak není. Tento týden je podle horoskopu jako stvořený pro různé zážitky plné vášně. Nebojte se odvázat. Lidé trpící migrénami následujících sedm dní trochu potrápí.

6. Panna – v zaměstnání to nyní bude docela těžké, ale nenechte se odradit. Váš čas přijde a už se mílovými kroky blíží. V rozhovorech s partnerem byste si měli dávat větší pozor na slova, někdy to, co vypadá jako vtip ve skutečnosti druhé straně zbytečně ubližuje. Nezapomínejte na správný pitný režim.

7. Váhy – jestliže máte možnost vyrazit na dovolenou nebo ji trochu uspíšit, popřemýšlejte o tom. Vaší kariéře i pracovnímu výkonu by to rozhodně prospělo. Ve vztahu se nenechte neustále jen využívat. Povinnosti musí být rozloženy mezi obě strany rovnoměrně. Když popracujete nad svou fyzickou kondicí, výsledky vás mile překvapí.

8. Štír – zajímavé pracovní příležitosti byste si měli alespoň pořádně vyslechnout a promyslet. Možná vaše kariéra získá mnohem lepší směr, než měla doposud. Vaše srdce vám podle horoskopu nejlépe napoví, jak pokračovat ve vztahu či v hledání partnera. Plavání v přírodních koupalištích či v moři vám udělá dobře.

9. Střelec – v práci spěchejte pomalu. Nebudete pod tlakem, takže není důvod jednat zbrkle. Pečlivost se hodně cení. Neutrácejte více, než máte k dispozici. Snažte se spíše šetřit. Může se vám ozvat někdo, koho jste znali v minulosti. Pokud jste single, je to zajímavá příležitost. Váš trávicí systém ocení větší dávku vlákniny.

10. Kozoroh – pokud jste v práci, nasaďte co největší tempo a výsledek se vám bude opravdu líbit. Jestliže si užíváte dovolenou, regenerujte, ale ve volných chvilkách popřemýšlejte, co by po návratu šlo zlepšit. V lásce nyní bez výraznějších změn. Výdrž vašeho organismu má své hranice, pokuste se je nepřekračovat.

11. Vodnář – čeká vás podle horoskopu opravdu hodně povinností. Bylo by rozumné, kdybyste nic nepodcenili. Do středy očekávejte větší zátěž na rodinný rozpočet. Kouzlo vaší osobnosti dokáže nyní očarovat opačné pohlaví v nebývalé míře. Můžete toho využít. Lidé s vyšším tlakem mohou pocítit větší únavu než obvykle.

12. Ryby – pokud přiložíte ruku k dílu, v pracovní části tohoto týdne vás může čekat hodně pozitivních změn. Neváhejte se dělat odvážné kroky. Ve vztahu si můžete vyslechnout i několik kritických připomínek. Než se začnete na partnera zlobit, popřemýšlejte, jestli na tom není trochu pravdy. Dávejte si pozor v klimatizovaných místnostech a automobilech.