Horoskop na měsíc září 2016

Horoskop na září 2016
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – pro vaši rodinu budete nyní velkou oporou. V září se objeví několik problémů, které se vám podaří vyřešit a díky tomu se vám i podaří zlepšit vztahy mezi nejbližšími. V poslední třetině měsíce podle horoskopu budete mít nějakou zajímavou finanční nebo pracovní nabídku. Hodně naslouchejte, máte možnost se dozvědět několik důležitých informací, které výrazně ovlivní váš pracovní i rodinný život.

Býk – povinnosti jsou důležité, ale podle horoskopu byste v září také měli dbát na dostatek odpočinku a zábavy. Nemůžete se jen točit kolem práce, život je třeba pořádně prožít. V druhém týdnu se u lidí narozených ve znamení zvěrokruhu Býka mohou objevit nějaké menší zdravotní problémy. Nejpravděpodobněji budou spojené buď s trávením nebo mírně sníženou imunitou. Prodloužený víkend na konci září by vám udělal dobře.

Blíženci – kolem poloviny měsíce se budete hlavně věnovat rodinným záležitostem. Některé věci bude třeba vyřešit, objeví se i pár záležitostí, které byste z dlouhodobého hlediska měli přeci jen změnit. Nedělejte nic silou, řiďte se heslem, že více hlav víc ví a tím pádem se všechny důležitější kroky snažte probrat s těmi, kterých se týkají. Během celého září byste si měli dávat pozor na klimatizaci a ledové nápoje, škrábání v krku se rychle může změnit na angínu.

Rak – obecně se dá říci, že podle horoskopu se září bude koncentrovat na práci a zábavě s přáteli. Může se stát, že budete mít menší tendence zanedbávat své nejbližší, pokuste se jim věnovat trochu více alespoň o víkendu. Do poloviny měsíce by bylo rozumné se s výdaji trochu brzdit, později si budete moci výrazněji povolit opasky. Ne každá příležitost na přivýdělek se vyplatí, někdy má volný čas výrazně větší hodnotu.

Lev – odhalí se před vámi nějaké velmi důležité tajemství. Budete se potom muset rozmyslet, jestli si to necháte pro sebe a nebo se nově získanými informacemi podělíte se svým okolím. Obě varianty budou mít svá pro a proti, takže nic neuspěchejte a vše si pořádně promyslete. Se zdravím by to v září mělo být celkem slušné, jen se snažte hlídat jídelníček a také správnou životosprávu s dostatkem odpočinku a spánku. Preventivní prohlídka nebo zubař by rozhodně nebyl špatný nápad.

Panna – v rodině a domácnosti to bude fungovat podobně, jako to fungovalo v posledních měsících. Podle horoskopu rozhodně září není ideální čas pro nějaké větší změny. Můžete se na ně pomalu připravovat, ale s realizací raději nezačínejte. Single nyní mohou najít partnera mnohem snadněji, začne to příjemnou večeří v nějakém klidnějším a romantickém místě. Konec měsíce bude pracovně docela náročný, ale pokud si naplánujete pracovní aktivity den dva dopředu, vše byste měli v klidu zvládnout.

Váhy – první polovinu měsíce bude výrazně ovlivňovat nějaká osoba, která vám moc nepřeje. Nepouštějte se s ní do boje, hádky by vás jen stály sílu a nijak by situaci nevylepšily. S postupem času si okolí všimne samo, že to vy jste tou dobrou stranou a vše se postupně samo vyřeší. V poslední třetině září je před vámi nějaká významnější zkouška. Dobře se připravte a neponechávejte nic náhodě. Je lepší některé věci ověřit třikrát, abyste pak měli stoprocentní jistotu.

Štír – možná se vám bude zdát, že se vám nedaří a situace nemůže být horší. Ve skutečnosti je tomu opačně a jen vás na začátku měsíce bude pronásledovat menší pesimismus. Nejlépe s ním budete bojovat aktivním odpočinkem, lehkým jídelníčkem a příjemně tráveným volným časem s někým blízkým.  Horoskop vám kolem dvacátého předpovídá nějakou příjemnou událost, budete  mít hodně štěstí a něco se ve vašem životě posune pozitivním směrem. Mohou se objevit menší potíže s příliš suchou kůží.

Střelec – začne se uskutečňovat nějaký váš tajný sen. Září by mělo být pro vás hodně příjemné, vše sice ještě nebude úplně dokonalé, ale pozitivní budoucnost už není jen přání, ale příjemná realita, která se velmi rychle blíží. Od pátého do desátého budete pod větším pracovním tlakem, nenechte se nikým manipulovat a strkat do věcí, které nechcete dělat a nebo vás naprosto nezajímají. Snažte se v tomto měsíci trochu šetřit zrak a omezit počítač, mobil i televizi.

Kozoroh – blízký známý nebo přítel čeká, až mu zavoláte. Není v tom žádná vypočítavost, jen se prostě trochu stydí a je lepší mu to zjednodušit tím, že mu vyjdete vstříc. V první části měsíce vás čeká hodně práce, nejvíc bude zaměstnaný váš mozek. Nezapomínejte mu dodávat dostatek vitamínového a minerálového „paliva“. Čeká vás nějaká informace o změnách v trochu vzdálenější rodině. Na váš život by to ale větší vliv nemělo mít. Zvláště během chladnějších dnů a nocí si dávejte pozor na krk.

Vodnář – je hezké, že se staráte o lidi ve svém okolí a ještě hezčí je vaše péče o blízké. Ale nezapomínejte na sebe. Podle horoskopu by bylo ideální, kdybyste si v září našli trochu volného času a využili ho jen tak, jak se vám to nejvíc líbí. Díky takovému příslovečnému dobití baterek vám to bude v práci i v domácnosti šlapat ještě lépe. Někdo vás může poprosit o finanční pomoc, rozmyslete si pořádně, jestli to neovlivní velmi negativně váš rozpočet a pokud ano, tak s omluvou tentokrát odmítněte.

Ryby – bylo by rozumné přestat řešit minulost a začít se zajímat hlavně o přítomnost a také o budoucnost. Staré chyby už bohužel napravit nelze, mnohem rozumnější je postupovat tak, aby se už nikdy neopakovaly. Mezi patnáctým a dvacátým dostanete nějakou zprávu, která může pozitivně ovlivnit vaše domácí finance. Jen ji musíte správným způsobem využít. Váš organismus by měl být po létě v docela dobré kondici, ale nemá smysl nic přehánět. Pokud máte hodně fyzických aktivit, bylo by rozumné si některé odpustit.