Horoskopy od 05-09-2016 do 11-09-2016

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý šestý týden roku 2016

1. Beran – soustřeďte se na své povinnosti a naslouchejte slovům nadřízených i důležitých obchodních partnerů či poradců. Menší finanční problémy mohou přetrvávat do čtvrtka. Pokud máte partnera, vyjděte s ním mezi lidi a pořádně si užijte. Tento týden to na novou lásku nevypadá. Nepodceňujte potíže s vysokým tlakem.

2. Býk – budete pod tlakem mnoha různých povinností. Podle horoskopu v zaměstnání bude nyní vyžadováno plné nasazení a také co největší koncentrace. Léto skončilo. V partnerském vztahu to bude trochu skřípat, na vině bude proměnlivá nálada. Single tento týden ocení, že nemají doma nějakého rýpala. Při sedavé práci nezapomínejte na cvičení.

3. Blíženci – je nejvyšší čas vyřešit věci, které jste doposavad odkládali. Další odkládání může zavánět dost velkým průšvihem. Objeví se možnost přivýdělku. Tento týden budete pro opačné pohlaví mnohem přitažlivější než obvykle. Pokud nemáte partnera, přišel čas na lovy. Pokud ho máte, vychutnáte si hodně lásky. Vaše fyzická i psychická forma budou v pořádku.

4. Rak – při práci a vyřizování finančních záležitostí sázejte na sebejisté vystupování. Díky němu se vám podaří vyhnout některým nástrahám, které by ustrašený přístup mohl přinést. Máte šanci se seznámit s někým novým, nic neuspěchejte a kdo ví, možná se setkávání při kávě s časem změní na něco více. Nepřetěžujte svůj organismus a hlídejte si přísun vitamínů.

5. Lev – čeká vás spousta povinností a některé dny budou tak chaotické, že budete mít sklony dělat chyby. Ve chvílích, kdy se vám bude zdát, že se vám vše valí na hlavu, zastavte se, popřemýšlejte a věnujte se postupně svým úkolům od těch nejzávažnějších až k těm méně závažným. V lásce vás čeká hodně zajímavý víkend. Pokud možno se vyhýbejte kofeinu a různým povzbuzujícím nápojům.

6. Panna – podle horoskopu byste se měli věnovat hlavně své práci a normálním povinnostem. Nevymýšlejte nic nového, tento týden by vám to stejně příliš štěstí a hlavně nějaký zajímavý zisk nepřineslo. Ve vztahu sázejte na úsměv a projevování drobných pozorností. Vaše zdravotní kondice by měla být v porovnání s předchozími dny výrazně lepší.

7. Váhy – něco vás bude velmi výrazně motivovat. V zaměstnání díky tomu můžete mít velký úspěch, jen si pořádně rozložte síly a snažte se co nejlépe vycházet se spolupracovníky. Očekávejte trochu vyšší výdaje. Minulost může vnést do vztahu dost velký chaos. Péče o vzhled není marnivost. Člověk spokojený s tím, jak vypadá, je většinou i spokojenější se životem a zdravější.

8. Štír – k složitějším pracovním úkolům byste měli přistupovat jako k zajímavé výzvě a ne k nudné povinnosti. S druhým přístupem vám vůbec nepůjdou od ruky a hrozí vám mnohem více chyb než obvykle. V lásce se pokud možno řiďte rozumem, postup ovlivněný pouze srdcem tentokrát není moc vhodný. Hrozí vám mírně oslabená imunita, nevystavujte se bacilům.

9. Střelec – nemá smysl opakovat staré chyby. Když se dostanete do podobné situace jako v minulosti, rozhodně postupujte tentokrát jinak. Čeká vás více výdajů, ale ke konci týdne se mohou objevit i zajímavé příjmy. Ve vztahu to bude trochu zmatené, partner je pod větším stresem. Na konci týdne nastane čas pro romantiku. Nepodceňujte malá zranění.

10. Kozoroh – budete mít úspěch a vaše finanční situace by se měla začít zlepšovat. Stejně ale není důvod nějak bláznivě utrácet. Ušetřené peníze vám vytvoří hezkou zálohu na horší časy. Společenské akce budou zajímavou příležitostí k seznámení. Jen nikam nespěchejte. Na zdraví byste neměli naříkat, ale stejně je dobré si hlídat správnou životosprávu.

11. Vodnář – v dnešní době si občas musíte sami udělat reklamu a případně požádat o lepší podmínky či peníze. Jen tak pro vaše krásné oči vám nikdo nic nedá. V lásce neslibujte nic, co nemůžete splnit, jinak by to mohlo mít nepříjemné důsledky. Věrnost vám přinese více než vášnivý náhodný románek. Přitahujete hmyz, v lese pozor na klíšťata.

12. Ryby – neztrácejte čas na řešení různých banalit. V zaměstnání se věnujte jen důležitým aktivitám, drobnosti mohou naprosto klidně ještě několik dní počkat. Středa a čtvrtek budou v práci dost náročné. Podle horoskopu byste měli ocenit i různé drobné pozornosti, kterými se vám partner snaží ukázat, jak vás má rád. Rostou šípky, čas na sběr a sušení skvělého přírodního vitamínu C.