Horoskopy od 13-02-2017 do 19-02-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
sedmý týden roku 2017

1. Beran – nenechte se nutit do okamžitých rozhodnutí. Zvláště pokud má jít o vaši budoucnost. Vždy je na prvním místě váš zájem a teprve později můžete zohlednit případné zisky druhých. Ve vztahu tento týden budete mít chuť dominovat. Pokud se chystáte na rande, možné trochu méně tlačte na pilu. Začněte pomalu pracovat nad zlepšením fyzické formy.

2. Býk – věřte svému podvědomí. Podle horoskopu vám v tomto týdnu intuice naznačí hodně netradiční, ale ve skutečnosti úplně nejlepší, řešení nějakého pracovního problému. Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Býk budou tento týden ve věcech týkajících se lásky hodně tvrdohlaví. Hrozí vám menší rýma.

3. Blíženci – v zaměstnání vás do středy čekají hodně velké zmatky. Bylo by dobré se nachystat na atmosféru, kdy většinu práce jste měli odevzdat raději už den předtím, než ji vám někdo zadal. Od čtvrtka to bude klidnější. I ve vztahu je někdy nutno bouchnout do stolu a učinit radikálnější rozhodnutí. Váš jídelníček by měl tento týden být pokud možno lehce stravitelný a plný vitamínů.

4. Rak – výměna informací ve vašem zaměstnání není úplně ideální. Bylo by dobré, kdybyste se tento týden více zaměřili na zlepšení situace. Upřímný rozhovor z partnerem rozežene chmury a přinese mnoho dobrého do vašeho vztahu. Single, víkendová zábava může mít zajímavé pokračování… Nepodceňujte dlouhodobě vysoký tlak.

5. Lev – podle horoskopu byste se tento týden měli nachystat na větší počet setkání nebo pracovních konzultací. Snažte se pokaždé být co nejvíce připravení. Ve vztahu to může malinko skřípat, důležité rozhovory a rozhodnutí nechte raději na příští týden. Dostatek pravidelného spánku dodá vašemu tělu více energie.

6. Panna – tento týden bude přát všem, jejichž práce vyžaduje hodně samostatnosti a také schopnost rychlého a precizního rozhodování. Výsledky vás překvapí, takový úspěch jste rozhodně nečekali. Panny, které jsou stále single, budou mít v sobě jakési zvláštní tajemné kouzlo. Nemá smysl odkrývat karty příliš rychle. Během chladných dnů pečujte více o pleť.

7. Váhy – pokud se vám bude zdát, že si už nemůžete poradit s neustálým tlakem a dalšími povinnostmi, které se na vás postupně hrnou, nestyďte se a požádejte kolegy o pomoc. Díky společnému úsilí se vám vše podaří vyřešit do konce týdne. Ve vztazích, kde to poslední dobou příliš neklapalo, se to tento týden výrazně vylepší. Víkendový výjezd může všechny potíže krásným způsobem ukončit. Se zdravím by vše mělo být v pořádku.

8. Štír – podle horoskopu budete dokážete nyní velmi dobře řídit lidi a nebo jim ukazovat směr, kterým by se při svých pracovních aktivitách měli vydat. Nebojte se své schopnosti často využívat. Příliš silný tlak může v lásce vyvolat opačné efekty, než jste očekávali. Raději trochu zpomalte. Mohou vás hodně bolet záda, zvláště pokud máte sedavou práci.

9. Střelec – podle horoskopu budete mít pár velmi zajímavých nápadů, které by mohly vylepšit různé postupy ve vašem zaměstnání. Nechte si je ale zatím pro sebe, v aktuální situaci to nikdo nedocení. V dlouhodobých vztazích tento týden bude opravdu povedený. Single mají nyní sklony vše příliš rozebírat a analyzovat. V jednoduchosti je síla. Vaše vlasy budou vlivem ročního období a atmosferických vlivů oslabené.

10. Kozoroh – už delší dobu jste neinvestovali prostředky a nebo přinejmenším čas a energii profesnímu rozvoji. Nepodceňujte ho, nesmíte zůstat stát v místě. Ke konci týdne se zlepší vaše finanční situace. Partner vás nyní dokáže opravdu pochopit, popřemýšlejte spolu, jak vylepšit váš vztah. Budete mít snížený práh bolesti.

11. Vodnář – konec pracovních problémů a zmatků v zaměstnání, které vám v posledních týdnech trochu dělaly starosti. Následující dny si o víkendu budete velmi pochvalovat. V lásce je nejdůležitější, co si myslí milovaná osoba a ne řeči, které může vést okolí. Věnujte zvýšenou péči vaší ústní dutině. Zuby a dásně vyžadují více pozornosti.

12. Ryby – podle horoskopu v tomto týdnu uslyšíte nějakou příjemnou zprávu, která se bude týkat vaší finanční situace. V zaměstnání bude nejnáročnější prostředek pracovního týdne. Nenechte se zatlačit do kouta. Problémy spojené se srdcem někdy dokáže výborně vyřešit sedánek s tak zvanou vrbou, které se se vším svěříte. Potíže s močovým měchýřem byste rozhodně neměli podceňovat.